Šta je novo?

Pro Evolution Soccer 6 - oficijelni thread

Nije im fora sto nisu bili malo azurniji sto se tice nase reprezentacije na primer. Em smo Srbija i Crna Gora, em nam u napadu igraju Milosevic i Kezman...
Sto se igrivosti tice jos uvek provaljujem, ali izgleda mi bolje nego petica
 
Da li neko zna kao se koristi onaj kitserver i load mixer? Nisam ih dosad koristio...
 
otpakujesh ga u svoj pes dir, odes na setup.exe i instalirash kitserver, a onda pokrenes lodmixer i podesis detalje po zelji.
 
Ah, konačno gol iz kornera, hehe... Najzad radi replay nakon postizanja pogotka i na treningu ;)

http://smars.users.sbb.co.yu/pes6korner.avi (1,8 MB)

Poz

brate imas neke trojance u atachmentu.

edit, bravo za pogodoak vrhunski je
rolleyes.gif
:beat:
 
Poslednja izmena:
@zigic, a mogu i drugi
Kako bese ide ubacivanje opt file-a?

krastavac glup sam, a možda sam i zaboravan ili volim da mi se servira :S:

Hvala ;)

My Documents/Konami/Pro evolution...6/save/folder1/...i tu ga pastuješ.;)
Pozdrav.:wave:
 
Probao sam danas i utisak je mnogo povoljniji nego kad sam probao peticu..
Nema vise onih nerealnih golova i neobjasnjivih kao u petici, golovi su otprilike kao u cetvorci. Ono sto me je najvise razocaralo je nemogucnost lobovanja :trust: , znaci probao sam dosta puta, ali nema sanse, samo malo bocne loptu i golman bez problema hvata. Jel ima neka fora za lob ili su jednostavno to ukinuli?
Nervira me to sto mi se cesto desi da recimo uklizam sa jednim igracem, a on ustvari ne ukliza sa tim koji je bio obelezen, nego neki drugi, cesto kljucni igrac odbrane, tako da mi se par puta opusteno usetao napadac jer je moj odbrani pao na bulju! U cemu je fora sa ovim?
Ja sam od onih kojima se takav drastican prelaz koji je donela petica UOPSTE nije svideo, ali vidim da sam u manjini.
I u sestici su naravno nastavili tim putem, ali ovo je mnogo bolje..
 
Ne znam, meni je chetvorka totalna arkada u odnosu na peticu. Juce sam sa jednim drugarom odigrao pet tekmi u 6-ici,a danas kod drugog sam igrao peticu sa SP4 jer nije imao 6-icu, i ne znam, petica mi se i dalje chini bolja, mozda zato shto sam naviknut na nju, al 6-ica definitivno ima svoje adute.

4-orka je bila chista arkada gde si mogao sa jednim igrachem samo malim cimanjem/levo desno uz R1 da prodjesh ceo teren, onda na 2x krug bacish oshtru loptu, a neko se baci na nju i da gol, takvih golova je bilo vishe od 50%.
 
Definitivno najveca zamerka u novom fudbalu je mnogo vise ogranicena kontrola igraca od strane coveka i vece od strane kompjutera,mnogo mi se puta vec desilo da se nadjem ni kriv ni duza u gol sansi ne znajuci pritom sta se sve izdesavalo jer ja nisam ucestvovao u tome, takodje mnogo je teze izmaci se u stranu sada,jednostavno napravi ostar okret mesto da se postepeno izmakne...za sada jos uvek preferiram peticu zbog vece kontrole no videcemo...

@Highl1
Da li otpakujem zajedno sa folderom u pes6 dir ili sve fajlove nabacam tu bez foldera u kojem su zipovani? Nesto ne vidim razliku papitam...
 
Da li je PES6 moguce igrati u LAN-u?
Unapred hvala.
 
Evo najave evolution patch-a:
Feel the Evolution

The hole team of Superpatch 4 has come together again and is working on a new Patch. Team works under another name to commit PES a new glamour. Step by step we go forward the reach the maximum of reality for our favourite game, like Evolution. Don’t miss the great atmosphere, love for details and to the game, which we inserted to Superpatch 4. Who think the Evolution Patch will be a simple SP4 Update (like EA do it year for year), is wrong, so we work on something new. Following you can find the details. Changes can be made.

New Superpatch 4 Optionfile
We count on the positive response for the old Optionfile (which based on Watsons) and will edit them in special cases, like Diego of Werder Bremen.

Back to Bundesliga
The german Bundesliga is back and will replace the Eredivision

Rescue the netherlands
The three most wanted teams of the netherlands (Ajax, PSV und Feyenoord) will be in the game, because they find their new home in Others B

Champions League
Play with all Champions League Teams. As speacial Greetings to our neighbours Red Bull Salzburg (Austria) and FC Zürich (Switzerland) will be insert too.

Clean Masterleague
Stop mixed Master Leagues. Celtic and other teams will never destroy your titledreams again. Play with a clean english, german, french or spanish league, because 6 second league teams will be insert in Others C.

Germany: 1. FC Köln, MSV Duisburg, 1. FC Kaiserslautern, TSV 1860 München, Karlsruher SC and Hansa Rostock

England: West Bromwich Albion, Sunderland AFC, Cardiff, Preston, Burnley and Birmingham.

France: Ajaccio, Metz, Caen, Strassbourg, Le Havre and Berrichonne

Italy: Lecce US, Genua, Neapel, Piacenza and Bologna (Juventus is already in the game)

Spain: Alaves, Malaga, Cadiz, Xerez, Murcia and Albacete

Online playable
If the necessary program is released, the patch will be playable in Online Modus.

Cross Over System
So it stands on Konamis Website and this system we want to recover. Due to confessed PS2 Patchers it is still possible to play against PS2 Users.

New kits
As far as possible all teams will have the original kits.

New stadiums
Play PES6 in the most wanted PES5 stadiums

New faces
As far as possible with the maximum number of faces

New Boots
Of course with new footgear

New balls
Not for the players, but for the game

New graphics
Also new menugraphics will be insert

1 – 2 – 3 chant now
The atmosphere of the stadiums direct in your soundsystem, it seems so. New chants, which were cutted out of games, will bring you the heat to your home. Also the reaction of the crowd will be ovework with new smooth ones.

Let the music in your soul
Meeting the tracklist of SP4 and many new songs. No simple 1:1 songconverting, instead of that we produce new mixes.

* = At first without engagement

http://www.soccergaming.tv/showthread.php?t=138419

Edit:evo ga i DEMO!!!
http://dl.konami-europe.net/Konami_PES6_PC_DEMO.zip
Ko hoce da proba nakon full verzije :D:D:D Konami carevi LOL
 
Poslednja izmena:
Za one koje imaju problema sa desnim analogom(da bi izveli Marseille Roulette,,za 360 stepeni.) i koji zele malo lepsu grafiku mogu da preuzmu kitservera za PES 6 (dostupan je samo Lod mixer(Level Of Detail))sa ove adrese http://www.speedyshare.com/259647236.html
 
Poslednja izmena:
mislim smesno... ostanes samo malo sam na 20 metara po sredini sut kroz golmana i goooollll...a adrijano... to je posebna prica.. covek je sada krilo..brzi je od mesija ia rajana gigsa zajedno..strasno apsolutno..Inter daleko najjaci tim.. koga mozda celzi i bars mogu da dobiju iako sam ortaka sa adrijanom i kompanijom razbio (on je uzeo barsu) sa 4-2 !!!

ej 4-2... a igram dva dana fudbal... mislim... da ne pominjem retardirano ponasanje dva stopera u sesnaest... golmani su prica za sebe.. jedino sto mogu da kazem zabavno..vise mi se svidjaju driblinzi.... osecaj je neverovatan, dueli u vazduhu su bolji..ponasanje lopte.. i t je to..sve ostalo..pes 5.. e da iritantni faulovi su ovde proslost...
 
Sinoc sam nabavio PES 6 i mogu reci da je odlican fudbal. Grafika je malo lepsa, i odlicno je optimizovano. Pokreti i animacija igraca su jos doteraniji, a vide se poboljsanja i kod golmana. Mada imam i neke zamerke. Prva je ta sto je Highbury jos tu, a nema Emirates stadiona. U novom PES 6 nema ni Stamford Bridge-a, a nasa reprezentacija je jos uvek Serbia & Montenegro. Ne razumem Konami zbog cega jos uvek stavaljuju u PES, ekipu Djurgardena. Kopenhagen u redu usli su u Ligu Sampiona, ali sta je Djurgarden napravio. Neke sudije ne sude bas najbolje. 2 puta cist jedanajsterac nisu dosudili. Sto se tice gamepada, nije bilo problema oko podesavanja komandi. Sve u svemu, fudbal je odlican i bice ga uzivanje igrati u narednih godinu dana.
 
Definitivno najveca zamerka u novom fudbalu je mnogo vise ogranicena kontrola igraca od strane coveka i vece od strane kompjutera,mnogo mi se puta vec desilo da se nadjem ni kriv ni duza u gol sansi ne znajuci pritom sta se sve izdesavalo jer ja nisam ucestvovao u tome, takodje mnogo je teze izmaci se u stranu sada,jednostavno napravi ostar okret mesto da se postepeno izmakne...za sada jos uvek preferiram peticu zbog vece kontrole no videcemo...

@Highl1
Da li otpakujem zajedno sa folderom u pes6 dir ili sve fajlove nabacam tu bez foldera u kojem su zipovani? Nesto ne vidim razliku papitam...
mozes da ga otpakujes tipa na desktop, pa onda da folder "kitserver" iskopirash u PES6 dir, tamo gde ti se nalazi dat folder

Izgledace ovako:

dat
kitserver
PES6.exe
Settings.exe (ili kako se vec zove fajl)

itd itd..
 
Ja nisam primetio nikakvu razliku u grafici sa i bez lod mix(det. very high)
evo jedan shot sa lod mix
 

Prilozi

  • untitled444546.JPG
    untitled444546.JPG
    137.8 KB · Pregleda: 224
Poslednja izmena:
neka neko postuje shot sa lod mix da vidim kako izgleda
 
generalno nema neke velike razlike, ja ga koristim samo da bih video svuda publiku :)
 
generalno nema neke velike razlike, ja ga koristim samo da bih video svuda publiku :)

Ja ne mogu da je gledam koliko je ruzna,bole me oci od onih odvratnih low-res 2d sprajtova.Sam fudbal ne izgleda bolje sa LOD mixerom,nemam pojma cemu sluzi al ajde,valjda ce onaj EVO patch bar malo usminkati igru.
 
Dve stvari:
1. Hajde neka neko baci link direc download LOD mixerom i...:D
2. Da li je i kod vas moguće namestiti rezoluciju samo iz SETINGS.exe u samom PES6 folderu. Tj. da u samoj igri pod OPTIONS nema VIDEO, već samo AUDIO i neka druga podešavanja?

Unapred hvala.

Pozdrav.:wave:
 
Dve stvari:
1. Hajde neka neko baci link direc download LOD mixerom i...:D
2. Da li je i kod vas moguće namestiti rezoluciju samo iz SETINGS.exe u samom PES6 folderu. Tj. da u samoj igri pod OPTIONS nema VIDEO, već samo AUDIO i neka druga podešavanja?

Unapred hvala.

Pozdrav.:wave:

Jel ovo dovoljno direct? :)
 

Prilozi

  • kitserver-601.zip
    145.5 KB · Pregleda: 126
Probao sam danas i utisak je mnogo povoljniji nego kad sam probao peticu..
Nema vise onih nerealnih golova i neobjasnjivih kao u petici, golovi su otprilike kao u cetvorci. Ono sto me je najvise razocaralo je nemogucnost lobovanja :trust: , znaci probao sam dosta puta, ali nema sanse, samo malo bocne loptu i golman bez problema hvata. Jel ima neka fora za lob ili su jednostavno to ukinuli?
Nervira me to sto mi se cesto desi da recimo uklizam sa jednim igracem, a on ustvari ne ukliza sa tim koji je bio obelezen, nego neki drugi, cesto kljucni igrac odbrane, tako da mi se par puta opusteno usetao napadac jer je moj odbrani pao na bulju! U cemu je fora sa ovim?
Ja sam od onih kojima se takav drastican prelaz koji je donela petica UOPSTE nije svideo, ali vidim da sam u manjini.
I u sestici su naravno nastavili tim putem, ali ovo je mnogo bolje..

Slicna razmisljanja. Bas zavrsih 2017 godinu na WE8.,) . Pes 5 preskocih. to je bila nocna mora. Ovo sad je vec nesto drugo. mnogo bolje, mada mi se ne svidja da se ovoliko zamaram sa kompijuterom. nekako je naporan fudbal. ko da stvarno igram.jos mi je malo tezak. videcemo. Ne svidja mi se sto je protivnicki napadac u prednosti. 2-3 igraca se odbiju od njega a on jos baci for i onda ode u 3 lepe. ne mozes ga stici ni u ludilu.
uglavnom- WE8 je otisao u zaborav.
 
Poslednja izmena:
Jel ovo dovoljno direct? :)
Imam to, ali nisam primetio neko poboljšanje u kvaltetu spritova kod publike.
Hvala u svakom slučaju.:D
A što se tiče pitanja broj 2? Nije valjda samo kod mene tako?:zgran:
Pozdrav.:wave:
 
Ono sto me je najvise razocaralo je nemogucnost lobovanja :trust: , znaci probao sam dosta puta, ali nema sanse, samo malo bocne loptu i golman bez problema hvata. Jel ima neka fora za lob ili su jednostavno to ukinuli?

Pa naravno da ti je to razocharenje kad si samo tako i umeo da dajesh golove. Uporedi sve to sa lobovima u stvarnosti kojih ima u svakoj 10-oj tekmi. Bash kao shto Highl1 reche, chetvorka je previshe arkadichna.

PS. Poz Moorhuhn, ziv li si ti... pikaju li se heroji :)?
 
Poslednja izmena:
Pa naravno da ti je to razocharenje kad si samo tako i umeo da dajesh golove. Uporedi sve to sa lobovima u stvarnosti kojih ima u svakoj 10-oj tekmi. Bash kao shto Highl1 reche, chetvorka je previshe arkadichna.

PS. Poz Moorhuhn, ziv li si ti... pikaju li se heroji :)?

E da, to sa lobovima je mene tako smaralo u PES4. To je bio gol sigurica. Svako ko je igrao makar malo fudbal, zna da je teže tako dati gol nego iz volej udarca. Ovde me samo malo smara što su prečesti autogolovi. Znači, juče mi se desilo da dva puta "postignem" pogodak tak što me lopta pogodi, golman je jedva skine i ja ponovo naletim na nju istim igračem i postignem GOOOOL!!!...ali auto. Da se naježiš.:D Ali, to samo protiv compa. U 2 na 2, igra je čudo. Ma rula.:smash:

PS. Ma tu sam, radi se. :D
Heroji V jedno vreme, ali čekam ovaj exspansion. Mnogo mi secka i štucka brate, a mašina mi nije uopšte slaba. Zato WOG pičim u međuvremenu.
Vidim ti si se ustalio u SK. Ako, samo napred.:type:
Pozdrav.:wave:
 
Poslednja izmena:
Bitno da je tu Bobi Čarlton i njegovi šutevi sa 30-40 metara, retko koji ne završi u golu :D

Recite kojim džojsticima igrate, imam neki buđavi Genius od 25 dinara, pa rek'o da se malo častim, legla je... :p
 
Logi Dual Action ovde, sluzi vec godinu dana dobro, da ga ne ureknem :D

@ MoorHuhn: Svaki PES rula u 2on2, pa i chetvorka :)
 
Je l` uspeo neko da igra sa dva igraca, tako da jedan igra na tastaturi, a drugi na dzojstiku?
 
Bitno da je tu Bobi Čarlton i njegovi šutevi sa 30-40 metara, retko koji ne završi u golu :D

Recite kojim džojsticima igrate, imam neki buđavi Genius od 25 dinara, pa rek'o da se malo častim, legla je... :p

Original SPS dual shock + USB adapter :smoke:
 
Nazad
Vrh Dno