Šta je novo?

Pro Evolution Soccer 6 - oficijelni thread

Nek mi neko kaze koliko mb je taj Reloaded crack, i ako moze nek mi sibne na pm link gde moze da se skine?

Pozdrav :wave:

Ja ne znam kako da ti napisem, hoces na turskom evo www.gamecopyworld.com. Daj molim te imam bratanca koji ima 4 god. (slovima "cetiri godine") i dovoljno je jednom da mu nesto kazem ili napisem i on ce zapamtiti. Mozda tebi treba da se nacrta...evo, nije mi tesko:

 
@Milan82

Prikane, posetio sam tvoj link, ja koristim dial up vezu, i odatle nista nisam mogao da uradim, a pogotovu sa fajlom od 22 mb, odnosno tamo imao samo neki od 1,2 gb. Eto ako ti i tvoj bratanac sa 56k modemom skidate fajlove od 1,2 gb onda vam svaka cast, tebi pogotovu, dete nije nista krivo sto ga ti ovde koristis za tupave ironije. 1.Esi malaka megalo
2.Ta tu boashin salakh
 
Poslednja izmena:
@Milan82

Prikane, posetio sam tvoj link, ja koristim dial up vezu, i odatle nista nisam mogao da uradim, a pogotovu sa fajlom od 22 mb, odnosno tamo imao samo neki od 1,2 gb. Eto ako ti i tvoj bratanac sa 56k modemom skidate fajlove od 1,2 gb onda vam svaka cast, tebi pogotovu, dete nije nista krivo sto ga ti ovde koristis za tupave ironije. 1.Esi malaka megalo
2.Ta tu boashin salakh

"Prikane" :lupko:....kol'ko godina imas ti kad se sluzis tako strucnim izrazima? :D
BTW
Sa dialupom mozes da skines 22mb, ja sam skidao i 50mb doduse bilo je davno. 1.2GB file postoji ali mozda samo kod tebe na kompu. Mozak ne treba da ti bude veci od klikera da bi mogao da nadjes "Added the Fixed EXE for: Pro Evolution Soccer 6 v1.0 [MULTI6] (PC)" ali dobro svako ima svoje nedostatke. Inace ja 1.2Gb skinem za 6.5h. :smoke:
 
fudbalica je ekstra, vidi se znatan pomak u animaciji igraca... smorio sam se kada je krenuo uvodni ekran i kada sam ugledao tribine pune sprajtova (u eri zwerskih kartica), ali cim je krenula tekma sve je doslo na svoje... jos jednom SVAKA CAST na nastavku, ekstra.
 
****************************************
1) System Requirements
****************************************

MINIMUM SYSTEM REQUIREMENTS:
Windows 2000/XP
Intel Pentium III 800MHz or equivalent processor (Athlon/Duron/Celeron)
256 MB RAM
DVD-ROM Drive
NVIDIA GeForce 3 or ATI Radeon 8500 video card
DirectX 8.1 compatible sound card
DirectX 9.0c or higher (included on Disc 1)
*Network(TCP/IP 128 kbps or higher)
1.5GB free hard disk space


RECOMMENDED SYSTEM REQUIREMENTS:

Windows 2000/XP
Intel Pentium IV 1.4GHz processor
512 MB RAM
DVD-ROM Drive
NVIDIA GeForce 4 Ti, ATI Radeon 9600, or higher
DirectX 8.1 compatible sound card
DirectX 9.0c or higher (included on Disc 1)
*Network(TCP/IP 1.5Mbps or higher)
4.7GB free hard disk space
 
Poslednja izmena:
Ajd da malo razbijem negativnu atmosferu ;)
Fuca je za multitap stvorena,sad smo peglali 2.5 sata po dvoje u ekipi znaci skroz dobro...sutra kacim neke golove,ostalo kod drugara u kompu...extra.Skroz zabavan fudbal,jedino sto je grafika losha :D:D:D
 
Jel Ziga u Rasingu?Ako nije(ko u Fifi) da ne uzimam.
 
@ PlayerPa:

Dobra vest, mada se to i ocekivalo, i 5-ca je bila fino optimizovana, tako da je lepo sto su nastavili trend.

@Milan82:

Eres cabron y maricon, un paleto!!! Hvala na linku, bre to zaboravih. Sreca pa imamo tebe.
 
Poslednja izmena:
Poceo bih od zvuka, e tu nema nista novo..isti stari glupi komentari i nista posebno,ali bih izdvojio zvuk koji proizvodi lopta kad udari u precku..daleko najbolje...

sledece je interface.. mozda je bolji mozda gori,ali meni se svidja.. za pocetnike ima i neki mini meni na pocetku ali srecom moze da se iskljuci... taj meni sadrzi opcije u kojima moze da se uredi taktika na neki primitivan nacin.. (for noobs) ;)

dalje...


licencirani timovi..njihov broj je daleko najveci do sada...

master liga...mozda neko priimeti ako krene da igra master ligu da postoji izvesni Jaric..koji je defanzivac iz serbia&montenegro (jedan veliki minus za igru :) ) sto je ocigledno jedan izvesni ommaz nasim defanzivcima u svetu, ipokazatelj da srpska odbrana ulazi vec polako u uigrane tokove svetskog fudbala... brazilci imaju sambu u napadu a mi moravac u odbrani :D

sada sama igra..pre pocetka utakmice mocii cete iz filmske perspektive da pogledate na trenutak stadion.. i stvarno fenomenalnoo izgledaju..old trafford je fenomenalno modelovan.

nazalost meni se modeliranje igraca ne svidja preterano, jer previse podseca na fifu... ali mnogo elegantnije izvodjenje kretanje, padanje i sve, odmah nas vraca u realnost i pokazuje jos jedan veliki plus a to su nove animacije igraca... lica su fenomenalno modelirana... ubacene su slike igraca, koje nisu bog zna kog kvaliteta ali boze moj... ipak su tu...

utakmica pocinje..sve sni ste da ne mozete da prodjete po sredini.. igra je dosta ubrzana... au ..pa sta bi ovo.. pa i uklizavanja su ormenjena.pa meni ovo vise sad licimalo na arkadu..cak cetiri uklizavanja bez faula.. hmm... ili sam postao majstor odjednom..ili..
:D sa X-om se mnogo teze uzima lopta nego ranije... znaci glavno je uklizavanje... ah..ni gol nisam mogao kompu da dam a vec je poluvreme... NEVEROVATNO je to sto komp izgleda zna samo da ide po strani i ubaci visokom igracu (nepogresivo) na glavu i tu moja odbrana ima jako slabe sanse da ispuca... to mi se ne svidja..ah..evo i jednog van persie poteza.. kao protiv nas na svetskom, svako je ovde van persie i pokusace da izbaci vasu odbranu kao ronaldinjo i da preskoci vas zadnji zid odbrane... svaka mu cast, ali uspeva mu kao od sale...

evo i gola..posle ko zna kog prdora sa boka ovaj put je uspeo da mi ga zabiberi pod precku... moji jalovi napadi sa taktikom iz pes 5 ovde nije imala sanse... ali ima mnogo dobrih strana... pasevi su mnogo precizniji..mnogo se lakse trci po aut liniji..necete vise izgledati kao magarac kad istrcite sa lloptom u aut a sami ste :D svu u svemu odlican proizvod, sa dosta novina, ali nista revolucionarno, samo malo lepsi precizniji brzi i.. :D ma potpuno druga igra ako mene neko pita.. ali nije bitno sta ja mislim..bitno sta cete vi reci...

p0z svima, i uzivajte u fm 07 ako vec ne mozete u pes 6 :D
 
Evo i mojih utisaka od danas

Ovako, ne znam zasto se svi zale na grafiku, grafika je sasvim solidna, naravno u 1280x1024, mada na drugom kompjuteru sam video u 1024x768, i tu moze da prodje, ali je vidna razlika.

Neko je rekao da su golmani malo tupavi i bio je u pravu, za to se iskreno nadam da ce patch da ispravi, jedina prava mana, ali opet donekle i zanemarljiva. Izbor tezine igranja, prakticno odredjuje samu igru, ja igram na professional, i dosta je tesko ali i zanimljivo, dok recimo ako pustite na easy, na smesan nacin mozete da prodjete odbranu, na sta se neko ovde zalio, naravno zato sto je verovatno igrao na laksim podesavanjima, gde ova igra deluje sasvim drugacije. OPTIMIZACIJA, samo reci hvala 6-ca jos bolje radi od 5-ce, ovo je jedina firma (Konami), koja svoje igre hardverski "olaksava", i svaki nastavak je bolje optimizovan.

Dodavanja iz daljine su tako dobro uradjena (visoke lopte), da je cudo, dosta realno, sutevi takodje realniji, kretanje igraca, centar sutevi napokon oni pravi.

U svakom slulcaju, mislim da je dostojan nastavak, i to je dobro :)
 
A moji utisci?! :D

Kako da kažem: igrivije od PES5, ali i teže za igru: direktna dodavanja i dodavanja u prazno više ne idu direktno "na nogu" saigraču, nego mogu da završe ko zna gde...

Sudije su konačno popustljivije, ne sude više faul za bilo kakav kontakt sa protivničkim igračem, ali 99% uklizavanja se završi faulom i kartonom.

Konačno mogu da zavalim golčinu kompu sa 30+ metara i da mi ne bude žao :D

Šta još?! Ah da, golmani su tupavi da tupaviji ne mogu da budu - lagan šut sa 15-20 metara jedva uspevaju da zadrže u rukama: meni se desilo da mi komp šutira neki traljav šut sa 15ak metara, golman se baca kao da su pucali na njega, naravno lopta mu ispada iz ruke, kotrlja se ka golu, on nezgrapnim pokretima uspeva da je izbaci od stative u korner. Mislim užas :)

Sve u svemu: lepše i teže od PES5... Dok se ne naviknemo... :p
 
Koliko sada mogu igraci da bace aut? U 5-ici jedva ubace u sesnest.
 
zaboravio sam par vrlo vaznih stvari...pri faulu sada je moguce izvesti "brzi aut" sa L1-R1, cega verujem da ranije nije bilo ili nisam primetio a toliko lud valjda nisam i jos jedna stvar, kada stisnete start u toku utakmice mozee videti strelce ii asistente :D ponovo sa R1, ili L1 (napred-nazad)... sijaset sjajnih animacija i sve mi se vise svidja..recimo, vidic koji skace iznad klasnica a a ovaj je na zemlji ,i vida se savija preko njega izbacujuci loptu.. dok se klasnic naginje na dole... uklizavanja su previse brza paponekada moze liciti na arkadu kao sto sam rekao..uklizaj-uklizaj-uklizaj..moja lopta :D JAAAAKOOO tesko dajem golove... mozda sam lud ili slicno :p dribling je sada OBAVEZAN pri svakom kontaktu sa nepriateljskom odbranom :D

grafika: ko se zali na grafiku?? previse je cak epa za moj ukus :D pa pametni su japanci..sto bi pravili PS 3.0 senke igraca kada znaju da nas to ne interesuje + prodace vise primeraka... mada je svakako uvek lepo imati vise nego manje opcija...

e da je ziv Georgie da ovo vidi :D
 
Poslednja izmena:
evo i prvih problema (inace nisam imao avakvu vrstu problema u 5).Naime imam geniusov gamepad sa analogom i sve radi u najboljem redu u petici kada treba desnim analogom da izvedem potez,,Marseille Roulette,,za 360 stepeni.Kod sestice ne mogu izvesti.Probao sam i u trningu za driblinge gde pise kako treba ozvesti potez(isto je kao i kod 5)ali jednostavno nece.evo par shotova da mi neko kaze sta nije u redu(da li je neko jos omao ovakvih problema sa 6 ili je to bug).probao da namestim za desni analog ali uopse ne detektuje up i right sta sada.koji mu je djavo kod 5 sve je normalno.....
 

Prilozi

  • control1.JPG
    control1.JPG
    122.3 KB · Pregleda: 147
Isti problem sa DualShock2+USB adapter,ne moze da se namesti desna palica,umesto levo,igra detektuje dole,svaki put bez izuzetka.Mnogo je glupo sto ne mogu iz same igre da se setuju kontrole.
 
Poslednja izmena:
Sva sreca pa ne koristim previse Marseille Roulette...nego u stranu gameplay imam jedan veliki problem,naime imam 19" widescreen monitor i dosad sam uvek drzao na 1024x768 i navikao se na to medjutim evo meni srece i videh da se u novom fudbalu moze namestiti na 1440x900 ali tu nastaje problem kad god stavim na tu rezoluciju u igri mi bude 640x480:mad:,jednostavno to se vidi,slika je ocajna i kad JA stavim na 640x480 ne vidi se nikakva razlika izmedju te dve rezolucije a kad izadjem iz igre nekad sam vrati u podesavanjima na 640x480 a nekad ostane na 1440x900 ali igra u igri definitivno ostaje na minimalnoj rezoluciji. Kad stavim na 1024x768 u igri je TA rezolucija i mnogo je ostrije i lepse.... Da li neko zna mozda u cemu je problem?
 
za nekoliko odigranih utakmica utisak nije bas extra. do juce sam igrao we 8. pes 5 nisam mogao da svarim zbog golova sa 30 metara. e sad, ovo mi izgleda kao kompromis sa naginjanjem ka pes 5. sve je ok, malo doduse iritira prijem lopte boljih igraca a naravno i drugih ali ajde. pas u prazan prostor je olaksan po meni( neki kazu da nije ali opusteno se ubaci pas sa centra skoro do coska 16-erca) . napadac se seta i drzi loptu usred 5-erca.
prva tekma: scg vs. croatia na 6 zvezdica. 2 gola Duljaja!!! od ta dva jedan je remek delo sa 20-ak metara iskosa. drugi muljanje i treci iz penala. to se prenelo i na ostale utakmice pa mislim da je to (za sad) odraz cele igre. verovatno je bolje protiv coveka. videcemo. inace, nikad mi se nije desilo da prvih 7-8 utakmica sve pobedim sto mi na ovom novom fudbalu dodje normalno. za sad toliko.
 
Sva sreca pa ne koristim previse Marseille Roulette...nego u stranu gameplay imam jedan veliki problem,naime imam 19" widescreen monitor i dosad sam uvek drzao na 1024x768 i navikao se na to medjutim evo meni srece i videh da se u novom fudbalu moze namestiti na 1440x900 ali tu nastaje problem kad god stavim na tu rezoluciju u igri mi bude 640x480:mad:,jednostavno to se vidi,slika je ocajna i kad JA stavim na 640x480 ne vidi se nikakva razlika izmedju te dve rezolucije a kad izadjem iz igre nekad sam vrati u podesavanjima na 640x480 a nekad ostane na 1440x900 ali igra u igri definitivno ostaje na minimalnoj rezoluciji. Kad stavim na 1024x768 u igri je TA rezolucija i mnogo je ostrije i lepse.... Da li neko zna mozda u cemu je problem?

Ja imam 20" tft wide i zeljno sam ocekivao ovaj pes6 bas zbog podrske za wide rezolucije.
Igram ga u 1680*1050 i igra radi i izgleda zaista sjajno, a prosireno vidno polje doprinosi boljem pregledu terena.Posto nisi napisao koju graficku i koje drajvere koristis ne znam sto ti promena rezolucije ne radi, kod mene u svim rezolucijama igra radi ok.
Ako si atijevac, svakako instaliraj Catalyst 6.9 drajvere, ako ih vec nemas.

Koristan forum za sve vlasnike widescreen monitora i moguce probleme koji idu uz njih, a naravno pokriva i probleme sa igrama:
http://www.widescreengamingforum.com/forum/
 
Poslednja izmena:
PES6 je....
-Dosta inovacija koje su samo poboljšale game play,nema sec-sec igre,manje faulova,to je ono što je bio propust kod 5-ce.
-L1-R1 ista stvar kao na WE10 ali pohvala...
-LJUDI BITNA STVAR.... ŠUTEVI IZ DALEKA SU PERVERZIJA,već sam zabo dosta golova sa 25-30-kusur metara,extra je uradjen taj detalj,samo provalite i ne ustručavajte se,malo prostora i PRANGIJA....:banana:
-kontrola lopte je poboljšana,a tačnost pasova dovdena do toga da trebate biti skoncentrisani 90+min.
-Igrači imaju više slobode kretanja,nekad finte rade bez velike muke...
-Ima dosta novih eeeekstra poteza posebno golmana (koji je baš poboljšan)
 
Imam nvidiu 7600gst i najnovije 91.47 drajvere tako da ne verujem da je do toga,meni radi promena rezolucije(npr, na 1024x768) ali prilikom stavljanja na wide(1440x900) i ulaska u igru igra ostaje na 640x480...zaista frustrirajuce sa obzirom koliko sam cekao da ubace podrsku za wide :mad:
Sto se tice gameplay-a posto sam odigrao svega par utakmica nadovezaao potvrdio bih vec prethodne konstantacije(pogotovo one o retardiranim golmanima) sa tim da bih dodao da mi se cini da kontrola lopte i procenat njenog zadrzavanja manje zavisi od samog igraca nego u petici...zaista jeste malo arkadniji fudbal nego prethodni u kome sam morao pustiti znoj kako bih pregrmeo celu utakmicu protiv dostojnog protivnika a ovde je sve to nekako lakse,verovatno i zbog manje opreznosti oko cinjenja faula nad protivnikom.
 
Definitivno vuce ka arkadi i postizanju sto vise atraktivnih golova,mada,neverovatno je zabavan pogotovo u multitapu.Samo se plasim da me ne smori brzo,nekako mi vise lezi taktiziranje iz petice.
 
@zigic, a mogu i drugi
Kako bese ide ubacivanje opt file-a?

krastavac glup sam, a možda sam i zaboravan ili volim da mi se servira :S:

Hvala ;)
 
imate na soccergaming.tv fix za widescreen monitore, radio ga je baja koji je napravio kitserver, i po komentarima tamo, odlichna je stvar.
 
Nazad
Vrh Dno