Šta je novo?

Pro Evolution Soccer 6 - oficijelni thread

Milan82bh

Čuven
Učlanjen(a)
20.09.2003
Poruke
1,273
Poena
649
Deki spremi se za pranje u pare... :D :D :D
Stigao je najbolji fudbal za PC trenutno a ja ga jos uvek nemam :wall: :D.
Ali vec ujutru, pocinje trening. :D
 
Ajoj mene vec jeza vata,bice to groznica koja ce trajati "samo" 12 meseci do sledeceg nam nastavka :banana:
 
Jel probao neko, kakvi su utisci?
 
Vidim da su komentari po stranim forumima poprilicno rezervisani ali se svi slazu da je grafika ISTA kao u prethodnoj verziji,dakle nista od next-gen fudbala ove godine.
 
Ma nista i nisu trebali da menjaju sto se grafike tice. Mada kada malo bolje razmislim, ni sto se gameplay-a tice. PES5 je bio savrsenstvo. Bicu zadovoljan i ako nista nisu menjali, samo da ga nisu unazadili. ;)
 
Ma nista i nisu trebali da menjaju sto se grafike tice. Mada kada malo bolje razmislim, ni sto se gameplay-a tice. PES5 je bio savrsenstvo. Bicu zadovoljan i ako nista nisu menjali, samo da ga nisu unazadili. ;)
Pa sto se onda brines za PES6 ako ti je petica savrsena?Igraj PES5 i uzivaj :)

Sto se mene tice daleko je od savrsenstva,ali je daleko najbolji fudbal do sad.Jos nisam probao PES6,sinoc sam video da se pojavio,bice za par dana tek ;( samo da ne bude ko WE10,ono je zivo sr**e.Uf,aj Milane javljaj kakav je fudbal.
 
Poslednja izmena:
Ma nista i nisu trebali da menjaju sto se grafike tice. Mada kada malo bolje razmislim, ni sto se gameplay-a tice. PES5 je bio savrsenstvo. Bicu zadovoljan i ako nista nisu menjali, samo da ga nisu unazadili. ;)

Svaki pes koji se pojavio za mene je bio savrsenstvo :) a ovaj jedva cekam :D
 
Aman nije kao WE10, mnogo je bliži PES-u 5. A da grafika neće biti next gen znalo se već odavno.
 
Next-gen grafika nece biti ni na next-gej konzoli :)
 
hmm...definitivno poboljsana upotreba prednosti,smanjena kolicina glupih faulova,ali prilicno povecana verovatnoca gola iz daljine,za sad dostojan nastavak pes5
 
Mada kada malo bolje razmislim, ni sto se gameplay-a tice. PES5 je bio savrsenstvo

Ja se iskreno nadam da su ga "unazadili" na nivo PES 4-orke..
PES 5 je bio jedno od najvecih kompjuterskih razocarenja koje sam doziveo..
Napravili su kao "realan" fudbal i izgubio je SVU draz koju su oduvek imali Konami fudbali.
Aj na stranu sto je bilo teze dodavanje, realnije, teze da se da lob, ali i pored svih tih muka da bih dao gol, gotovo svaki sut koji sam uputio je mogao da se svrsta u "evro gol", spektakularan, "pod precku", sa 45 metara, a to sve iz mog pokusaja da se otarasim lopte, a ne da dam gol.. :trust:
Znaci bar za mene i za vecinu mojih ortaka koji 4 godine igramo PES/WE, je bio tesko s*anje..
Nadam se da su bar to popravili sto se tice suteva, da budu predvidivi, i da osecam neku zaslugu za gol kao u PES 4-orci.. Ostala "realnost" moze da prodje.. :S:
 
Poslednja izmena:
uh, tako su govorili i za pes5 za golove iz daljine, koje mnogo volim, ali tesko ubadam ... nadam se da se sad zaista mogu zabijati projektyli iz punog trka

sto se tice prednosti i faulova, to i jeste bilo ono sto je najvise kvarilo peticu, mada je ionako majka
 
Ljudi da li je neko,tj iko dobio disk u ruke ili daj bože instalirao igru??? Još ga niko nema a već ste se zaleteli... Ako ga neko ima neka pošalje na pp ili pm neki info odakle mu i gde se može naći,u platou(ili njemu sličnim prodavnicama) ga još uvek nema,danas oko 18-19h pitao.
A do tada....:type: 5-ca i FM2007
 
To mozda znaci da nemas pojma da igras :d

uopste nije iskljuceno ... svestan sam da bi me navezbani igraci utukli ko zvecku, uglavnom igram sa par ortaka i tu smo negde, tako da nam je zanimljivo, a to valjda i jeste poenta:banana:
 
uopste nije iskljuceno ... svestan sam da bi me navezbani igraci utukli ko zvecku, uglavnom igram sa par ortaka i tu smo negde, tako da nam je zanimljivo, a to valjda i jeste poenta:banana:

Nije lose i da se povremeno pomesate sa drugim ekipama,bude zanimljivije,pokupis neke fore...mi to redovno radimo.Ladno jos niko nema PES6.:crash: :wall: :crash:
 
Zacetnik teme verovatno uziva u charima PES-a,mozda mu jos uvek traje trening ili je presao na "main quest" pa ne mozhe da svrati do foruma
 
Zacetnik teme verovatno uziva u charima PES-a,mozda mu jos uvek traje trening ili je presao na "main quest" pa ne mozhe da svrati do foruma

Ma ni on ga nema ...JOŠ.... nego kao 26-ti oktobar je zvanični dan kad izlazi igra pa eto da se začne tema,to ti je kao rodjendan,oni koji te najviše vole čestitaju ti odmah posle 12;)
 
Zvanicni datum izlaska je 27.10. a ima ga vec par dana,ljudi preko uveliko igraju.
 
Hoce li biti Juventusa u novom PES 6?
 
Ja koliko sam procitao nece biti bundeslige(uopste a ne samo da nece biti licencirani timovi) tak oda ce se cekati na superpatch za to...
 
Ja koliko sam procitao nece biti bundeslige(uopste a ne samo da nece biti licencirani timovi) tak oda ce se cekati na superpatch za to...

RESPECT nad RESPECTovima :Klanjanje
Čovek je pitao za Juve... kakva BRE "bundesliga" ?!
 
Na zalost verzija koja se pojavila je uzasna. Startuje se svaki 44 put. zgob toga nisam u situaciji da je opisem, nadam se da ce RLD uskoro izbaciti verziju koja ce moci da se igra odmah nakon pokretanja igre.
 
RESPECT nad RESPECTovima :Klanjanje
Čovek je pitao za Juve... kakva BRE "bundesliga" ?!

[sarkazam]E hvala ti druze sto si me prosvetlio da juventus nije u bundesligi,pa da nema ljudi poput tebe ja bih bio izgubljen..[sarkazam]

Zaista ne znam da li ce biti juventusa ali buduci da je ovo thread o pes6 izneo sam neke od cinjenica vezano za isti ne imajuci nameru pritom da direknto odgovorim na covekovo pitanje o juventusu..
 
Juve verovatno u ''rest of the world'' grupi. Verovatno.

Milane šta to iz 44og puta startuje igra??? Šta joj je??? Ma loš ti komp:d Verovatno...
 
jes....juve je u "rest of the world" grupi timova...odigrah par partija i pozitivan je utisak....malo treba da se navikenam i bice sve ok...
 
Nazad
Vrh Dno