Šta je novo?

Koje slusalice?

IgorHW

Slavan
Učlanjen(a)
15.09.2006
Poruke
2,093
Poena
390
Koje slusalice bi preporucili do 5000Din? Trebaju mi za kucnu upotrebu, znaci ne trebaju mi bubice nego one sto ti cuvaju usi od nazeba kad dodje zima :)

I da li u tom cenovnom rangu mogu da se nadju kvalitetne bezicne slusalice, da li uopste postoje kvalitetne bezicne slusalice? Meni bi bio sasvim dovoljan domet do 10m i autonomija sa jednim punjenjem bar 5 sati neprekidnog rada a pozeljno da bude i jedno 10 sati.
 
Poslednja izmena:
jel moze neko da mi kaze koja je razlika izmedju slusalica koje imaju u opisu gaming i onih koje nemaju?da li ce se na gaming slusalicama lose cuti muzika?i obrnuto,da li ce se na sluskama koje nisu za gaming lose cuti zvuk igara?
 
^
Šta si imao pre ovih koje hoćeš da kupiš?
 
Zamolio bih za savet
U potrazi sam za slusalicama Over-Ear tipa ( totalno prekrivanje usiju ) za mp3 player
Trenutni posedujem Samsungov YP-K5 player , ali cu da uskoro zameniti sa iPod Touchom.

Sto se tice cene , ona bi isla do 100E ( iznad ne dajem ni dinara )

Zahvaljujem se unapred za svaku pomoc :)
 
Ja sam neki dan trgovao Sennheiser HD-218 za 2000 dinara, nove, i to ladno u Mitros Music. Ne znam zašto su na drugim mjestima skoro 60 evra, i ne zanima me - ovi su mi dali i da probam primjerak i sve. Sve u svemu, best buy što se tiče over-the-ear portabl sluški trenutno (uz HD-228, koje su slične, imaju jači bas, i 3000 dinara su), posebno kad se odradi mali "mod" i izvade centralni sunđerčići (po dva su u svakoj, jedan sivi s rupom u sredini i mali crni ovali u centru, koji se uklone). Sada je zvuk puno čistiji i bas je jači, samo što slabije izoluju od spoljnjih zvukova.
 
Jedno pitanje imaju li te Sennheiser slusalice volume potenciometar negde na kablu ?

PS
Drugo totalno laicko pitanje, da li kod svih zvucnika kada ubodes slusalice u njih volume potenciometar zvucnika nema nikakvog efekta na zvuk u slusalicama?
 
nemaju volume control na kablu

ako mislis da ce potenciometar da unese smetnje ili da oslabi kvalitet zvuka, ne bi trebalo. ali je ipak najbolje ubosti slusalice direktno u dobar izvor.
 
Nisi me razumeo, posto zvucnike kacim direktno na xbox 360, a on nema generalni volume setting nego zavisi od igre do igre, pa kada ubodem ove sluske sto sada imam u zvucnike one daju maximalni zvuk sto mogu i ja nemam nacina da ih stisam osim u samoj igri, a nazalost nemaju sve igre volume setting. Pa pitam da li je tako kod svih zvucnika da kada ubodes slusalice u njih nemozes da regulises jacinu izlaza prema sluskama. Ako je tako onda mi nazalost jedina opcija ostaju slusalice koje na svom kablu imaju potenciometar. Pa jer bi mogli neke takve da mi preporucite u cenovnom rangu 2500 din. Bitno mi je jedino da prekrivaju celo uvo zbog udobnosti.
 
Poslednja izmena:
volume control zvucnika bi trebao da kontrolise sve izlaze ukljucujuci i slusalice.

mozda ti je najbolja opcija da xbox prikljucis na komp u line in ulaz pa onda mozes da kontrolises preko kompa jacinu zvuka. tako je meni i radi savrseno.
 
Komp mi je u drugoj sobi :) Video sam danas jedne Audio tehnica (valjda se tako pise :D) za 3k din i odmah se zaljubio, idem sutra posle podne da ih uzmem :D
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno