Šta je novo?

SpeedTest.net: merenje brzine Internet konekcije

  • Začetnik teme delimir
  • Datum pokretanja
Kod kuće


Na poslu
 
Poslednja izmena:
Mozda i user Sikili okaci svoj protok? :)
 
Zasto imam kod Telekoma samo 875/105 max. ?
Modem je Huawai...drugar isto ima taj modem i kod njega je redovno >900/106 ,kao i kod vecine ostalih kod drugih provajdera :trust:
 
:whip:DOWNLOAD:UPLOAD=1:3 ovaj wireless paket kosta 280.000 dinara sa ogranicenim downloadom od 9GB znaci platis da skines nesto na "brzinu",sta je 280.000 sica
realwirelessne2.png

P.S.a i ovo sa 02ms je sigurno lag na serveru :crash:
 
Slab provajder:d AT&T a takva i brzina:d

AT&T je jedna od prvih kompanije koja je uvela mobilne telefone,tj prva,a cim su oni iste sekunde je uskocila Motorola.Neko vreme je AT&T drzao monopol u Americi,ali kad je donet zakon onda je podelila nesto i sa Motorolom
 


Skori pocetak rada konkurencije i do juce student paket od 512/128 je pretvoren u ovaj, o njihov trosak :) Da sve ne bude bas dobro brine se i dalje isti, ograniceni mjesecni protok od 5gb, nadajmo se da ce i to povecati, ako ne, Mtel i Bbm stizu sa wimax-om svejedno.
 
Poslednja izmena:


Bas tako Zoki a za one hrabrije ugovor od 2 god :D i limit ide na 10GB

btw, mnogo fino kad te bez bilo kakve najave doceka 4x brzi net ;)
 
Poslednja izmena:
Fino fino, jos ce T-com i dobar da postane :)



Evo do brace Hrvata kako ide, variraju rezultati inace, od 2500-3500 download, upload od 225 do 300, ping od 80 do 150ms, zavisno od servera. Evo meni brzinu nek povecaju na ustrb pinga koji mi ne znaci puno i koji prepustam tebi kao poznatom igracu kome je potreban :)
 
Poslednja izmena:
Na moju molbu ovi iz tehnicke su odradili malo optimizacije kad je ping u pitanju pa izgleda ovako ;)
 
Opala ti brzina :d Zivni ih, mozda ti i to srede :type:

... eh moj Dialup-e ... i Bogu si tezak ...
 
Nikad niži ping.
 


paket 512/64.......moze mi neko reci zashto mi je ping ovako veliki??u poslednje vreme mi speedtest i dload izrachuna relativno malim,a ping koliko se secam je uvek bio neshto veliki - nikad ispod 100.....u pitanju je sezampro....u zadnje vreme mi neshto sporije radi dload ne znam zashto
 
Na SBB-ovom FlatSURF 512/64 ping je jeziv, a na brzine nemam zamerke. Paket 1024/128 je imao osetno niži odziv...



 
Poslednja izmena:
Nemam pojma sta se desilo, ali dok traje lepo je he he he :eyebrows:

 
Mozda su ti duplirali duplirani paket :d
 
Evo i ja da se upishem :p

190924881.png
 


512/64 Paket. Download: 55kb/s, upload: 7b/s.
 
Poslednja izmena:
Evo ka Sidneju

a evo i Timisoara

BTW ovo je sa ukljucenim DC++ i Torent,konekcija je 256/256 Maksnet Wireless,deli se na dva racunara,ovaj moj u potpisu je upaljen stalno,a drugi tj laptop,skoro stalno i na njemu se koristi samo DC++.
DC++ mi je lokal i tu je brzina 1Mbit/s tj oko 130kb/s
 
Poslednja izmena:
Kakav bre beograd, joj kakve su vune ovi novosmrađani :mad:
 
191521151.png
 
Nekada Dialup:



i sad ADSL:



:D
 
Nekad.. sad.. i u buduce... posto adsl nema sanse da stigne.. mozda do kraja godine (samo koje...) :d



:wall: :crash:
 
Evo i kod kuce 800/512:
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno