Šta je novo?

Za ljubitelje Digitalnih satova

Evo moj izbor. 5600e-1dr tough solar naravno
spd_20090825163713_b.jpg
Stize za par dana, nemogu da docekam.
 
Poslednja izmena:
Nije G-Shock serija vec Classic,ali po izdrzljivosti moze da se meri sa njom.Imam ga vec....ne znam ni sam koliko...lupan,udaran,potapan,retko ga skidam,izuzetno precizan (kad sam ga kupio,namestio vreme i to je to)

AW-81D-2AVEF.jpg
 
Imam Casio DW-6100 i usled starosti pukla mi je gumena obloga oko sata.
Zanima me, da li negde moze da se nabavi u Beogradu samo taj deo jer bez njega sat izgleda stvarno smesno.

casiog.jpg
DW-6100-1V.jpg
I mene zanima da li neko zna gde ima delova za CASIO G-shock satove i meni se raspala ta obloga..imam slican sat...jos kad bi bilo tih delova u NS-u:wave:
 
I mene zanima da li neko zna gde ima delova za CASIO G-shock satove i meni se raspala ta obloga..imam slican sat...jos kad bi bilo tih delova u NS-u:wave:

Ej, bre - pa u NS-u nemaju da zamene ni zaptivne gumice :smash:

Pre ekoliko godina sam menjao bateriju koja je radila vise od 10 godina i nigde u gradu nisam mogao da nadjem ko bi to obavio by the book.

'Ajd' sto sto je guma sa spoljasnje strane pukla jer je postala krta, ali se u satu prilikom nosenja stvarala kondenzacija, tako da niti je moglo da se vidi koliko je sati, niti je jos dugo ostao u zivotu

Nabavio sam posle drugi G-Shock i kontam da cu za par godina morati opet.
 
Jesi li razmisljao o nekoj tough solar opciji. Tu ti nema zamene baterije.
 
Jesi li razmisljao o nekoj tough solar opciji. Tu ti nema zamene baterije.


Znam, al' mora da ga osvetljavas.

Skuplji je, ali je moguce da ce mi to biti sledeci sat, cisto da se update-ujem :d

Mada, ne verujem da je i njegova guma imuna na starenje i pucanje, tako da je to verovatno bacanje para.
 
Timex, ima super satove.
Ja imam model Timex Expedition i stvarno je dobar.
Ima sat, stopericu, 3 alarma, kompas, vlaznost vazduha.
 
Ja tek sada vidim temu pa rekoh da je dignem iz mrtvih...

Kod mene je krenulo sve sa klasicnim Casio digitalcem sredinom 90ih. Da bih dosta kasnije uzeo dw-5000, pa nesto kasnije njega zamenio sa dw6xxx serijom(ne znam tacno koji). Zadnji je ima neku ruznu kombinaciju boja koju sam nerado nosio i tako je usledila pauza od nekoliko godina da bih na kraju uzeo GA-100-1a2. Sada opet jurim neku klasiku, tipa g5500/g5600 kao sto je gore postavio mige i to bas u beloj boji. Nasao ovde ali cena je preko 100e, pa cu i ja morati da se snalazim...

Sta ima novo u vasim kolekcijama?
 
Ajde kad je vec probudjena tema da pokazem ja svoj satic iz detinjstva.
 

Prilozi

  • casio.jpg
    casio.jpg
    274.2 KB · Pregleda: 234
ovo je bilo skupo ko vosak u to vreme.
 
Evo i ja da se učlanim u klub, mada moj sat i nije nešto posebno ;) Enivej, 4ta godina svakodnevnog nošenja i radi bez greške, tako da sam ja zadovoljan...

aq180wd-2av_large.jpg
 
Evo i mog novog ljubimca:

2122_3251172315.jpg


a i cena je popularna.... (nije sarkazam, stvarno je vrlo popularna...)
 
Pa koliko je popularna?:D
 
a šta sad svi prodaju satove za 4500 din pa je popularna ili ... ?
ne kontam, pošto je to definicija popularnosti barem meni
 
^ zaboravi.....

Ako ne kontaš, onda ne kontaš i ne diskutuje se dalje... nije ti ni bitno.
Ovo je ipak tema o digitalnim satovima, cena je napomenuta kao info uz malu opasku.
Ako imaš nastavak diskusije na temu sat(ov)a onda nastavi. Ostalo je besmisleno....
 
Poslednja izmena:
mala šala jbt. dobra je cena, ja bih više rekao "povoljna". nisam dugo imao sat, koristim na telefonu uglavnom, ali sam ponovo krenuo bajs da teram (sa lepim vremenom) pa gledam neki da pazarim. jel postoji neki da je od tih boljih brendova, kao sector, za sportiste. da meri puls i te varijante, šta već ide sa tim. video sam neki Canyon, ali njih znam kao firmu koja pravi krš mp3 plejere u drečavim bojama pa mi ne uliva neko poverenje.
 
^ idi bre dovraga..... cheers
primio sam se na šalu, kao na nekoga ko pokušava da (nepotrebno) pokrene nesuvislu raspravu, zbog izbora reči...

Što se tiče satova, ima Sectora u ovoj seriji Expander koji imaju takve neke "dodatne" opcije. Nešto su malko skuplji.
Ali najbolje da obiđeš radnje koje prodaju Sectore ili Casio pa pogledaš na licu mesta. Asortiman varira od radnje do radnje.
 
Imao sam 3 Casio sata, dva digitalca i jedan mešani :) imao je i skazaljke. Ne kupujem ih od kad sam našao nešto kvalitetnije Q&Q! Neuništivi su! Ćale je svoj izgubio dok je bio na ranču i našao ga posle godinu i po. Naravno, opran u vodi od blata i danas radi!
 
uf malo sam gledao ponudu, ovi što mere puls su skupi a i ružni su do bola.
najviše su mi ova dva zapala za oko http://www.morellatostore.com/en/se...reet/orologio-digitale-collezione-street.html i http://www.morellatostore.com/en/se...-cronografo-digitale-collezione-street-3.html. ali npr kad bi ovaj skuplji bio sa "narukvicom" ovog jeftinijeg, pošto mi se ova gumena na skupljem ne sviđa. usmrdi mi se ruka od kombinacije mirisa gume i znoja nakon nekog vremena :D

Nisam znao da postoje ovako lepi digitalni satovi. A i cena je niska (ako je kod nas takva tj. 55 eura za ovaj drugi. Must cop za mene
 
Prvi sa linka kosta 4.600din, drugog jos nema ali bice.
PS mozes da narucis
 
Ovo je moja skorasnja kupovina:
2yttaxl.jpg

GW-M5600
Kostao ispod 100 evra, sa placenom carinom i taksama.
 
TikTox
Kad se registrujes dobijes jos nize cene, a poslao je sat u Srbiju bez problema i jos mi je smanjio shipping.
 
Uzeh ga konacno :)
wBbaN.jpg
 
I? Kakvi su utisci? ovaj sam uzeo u ruku i deluje mnogo prazno i plastično (čak i od najjeftinijih Casio satova) a ovaj što si ti uzeo nisam video u NS.
 
^^
Nisam ga jos izvadio iz kutije, ovo mi je peti sat :)
Taj sto si gledao i jeste plastican i pomalo jadan, ali je dobar sportski sat.Ovaj sto sam ja uzeo dosta je ozbiljniji od njega (200din skuplji) ali nije ni on nista spec.
Ali odlican sat pogotovo za tu cenu (Casio ima duplo skuplje plastikanere).
Sector je bolja marka od Casia, Festine, Fosila i nudi bolji odnos cene i kvaliteta.
 
Nazad
Vrh Dno