Šta je novo?

Za ljubitelje Digitalnih satova

moj satic
 

Prilozi

  • moj satic.jpg
    moj satic.jpg
    196 KB · Pregleda: 307
@DTK

dobar !
 
Novi modeli za vase devojcice...

casio_bgt300j-thumb.jpg



http://www.mobilewhack.com/new-stylish-casio-bgt-300-watches/
 
Ja sam ljubitelj ovakavih satova. :D

Mada ni ovi mi nisu loši:
 
Moj analogno -digitalni
ali ne Sezampro :d
vec Timex ,)
 

Prilozi

  • T5E351.jpg
    T5E351.jpg
    56.6 KB · Pregleda: 185
Aj da i ja okačim moj sat
 

Prilozi

  • MTA-1000.jpg
    MTA-1000.jpg
    51 KB · Pregleda: 165
skoro pa isto (zamenio sam genuine narukvicu koznom) :wave:
 

Prilozi

  • IMG_4061.jpg
    IMG_4061.jpg
    52 KB · Pregleda: 158
Meni su ove "metalne" narukvice najbolje. Kad bih morao da menjam ovu menjao bih je opet za "metalnu".
Reci mi koliko imaš sat? Jesi menjao bateriju?? Ja moj imam skoro 10godina i nisam je još menjao.
 
Meni je ovaj sto imam sasvim ok. ;)
 

Prilozi

  • PRG-80YT-1V.jpg
    PRG-80YT-1V.jpg
    94.2 KB · Pregleda: 226
Neo, mada bi mogli da nastavimo na pm, posto se tice Casio satova sto mu dodje tema, nije lose da se zna da baterije zaista traju po 10 godina ... jos malo pa ce mu biti 10, a na onom 'digitalnom' (slikan na prvoj strani ovog thread-a) je trajala maltene od 99-e do skora, uz ogradu da je to ipak mnogo veci display i da ima iluminaciju

ako ti zatreba metalna narukvica, ja jos cuvem svoju genuine metalic, neogrebana je ... ne znam, uvek imam trip da ce da me cupaju te metalne, mada me nije cupala ni jedna ni druga, a i prijatniji mi je prirodni materijal

ipak, godine ostavljaju traga na onom metalnom oklopu, tako da ima dosta iskrzanih ivica
 
Ja ovaj jos od srednje vucem :) Pretrpeo je sam par promena kajsa i 2 promene baterja za... ~15 godina!
5335163_0.jpg
 
Izvinjavam se na dezinformaciji nije u pitanju DBC-62 nego DBX-102. Nije mi bio na rucu juce pa sam po slici sa neta mislio da je dbc-62. Doduse identicni su koliko vidim.
DBX-102.jpg
 
PretendeP, hvala ti na pomoci, bio sam i kod njih i nista. Rekose mi da nista ne uvoze iz Wave Ceptor serije da ih ne bi ljudi smarali posle kako se podesavaju i slicno. Znaci moram da navatam nekog iz inostranstva da mi donese. :)

nema na cemu. a ovo za waveceptor je bas tuzna vest! mene bas oni najvise interesuju.
steta! nadam se samo da ce neko drugi da iskoristi tu njihovu "nezainteresovanost" i uvoziti ih i zaraditi lepe novce.
 
Poslednja izmena:
nema na cemu. a ovo za waveceptor je bas tuzna vest! mene bas oni najvise interesuju.
steta! nadam se samo da ce neko drugi da iskoristi tu njihovu "nezainteresovanost" i uvoziti ih i zaraditi lepe novce.

Ja imam Wave Ceptor, ali moj neradi ovde, jer je verzija sata za Japansko i Americko trziste. Znaci neprima signale iz Nemacke !

:S:
 
Poslednja izmena:
G-Shock Japan je nedavno predstavio novi old skul G-Shock model GW-M5600.
Steta sto se prodaje samo u Japanu, ali nacicu nacina da dodjem do njega.....

8d9b46a222.jpg
 
Poslednja izmena:
Poslednja izmena:
Ovaj je definitivno moj favorit. A i moguc sledeci best buy :d
SONYERICSSON Bluetooth Watch MBW-150
60110-1.jpg

http://www.mobiledia.com/news/60110.html

The Bluetooth Watch MBW-150 range at a glance:

- Analog Bluetooth Watch
- Technically innovative with classic watch design
- Stainless steel
- Mineral crystal scratch resistant face with antiglare coating
- Discreet yet clear OLED display
- Quartz movements for exact time keeping
- Strong wireless link to phone using Bluetooth 2.0
- Time indicator - Analog, Digital from mobile phone
- Discreet call handling
- Caller ID in display
- Reject/mute call through watch
- Adjust volume
- Music player control; Play, stop, next/previous track; Adjust volume
- SMS/MMS message alert; Vibrates upon receiving an SMS/MMS
- Out of range warning; Vibration alert at approximately 10 meters from phone
- Auto pairing; Easy to set up Water resistant
- Up to 30 meters
- Standby time: Bluetooth functionality up to 7 days; Analog time keeping up to 7 additional days
- Weight - Music: 85 g; Classic: 77 g; Exec: 182 g


Inace sve je smesteno na FOSSIL-ovoj platformi.
 
Poslednja izmena:
Odeš na SE sajt, deo SiCG, nadješ u dodatnim bluetooth uredjajima ovo, i vidiš poruku da ne garantuju da će raditi sa ne-SE telefonima, jer se koriste razl. tehnologije. Razmisliš malo, nadješ i pozoveš brand SE prodavnicu u Delta city-u, i kada čuješ da se cene ovoga kreću od oko 9.000 do 21.000 (neki sličan model), češneš se, i kažeš sebi da bi tolko možda platio telefon, ali stupid gadget.......
Naravno ako imaš keša, preskačeš deo oko češkanja i naručuješ stupid gadget na kućnu adresu :D
 
steta, a eto ako neko ima evropsku verziju mogao bi da napise da li mu negde kod nas u zemlji radi ...

poz

imam ja MTG-910D-2VER,za evropsko trziste,radi besprekorno,sinhronizuje se automatski nekoliko puta dnevno,kupljen je u Francuskoj-sat je fenomenalan,jeste malo veci,ali je vrlo zgodan za nosenje,lepo lezi na ruci,preporuka svima za nabavku,doduse kod nas ga je nemoguce nabaviti;ovaj model je poznat kao MI:3 tj taj sat je Tom Kruz nosio u Misiji Nemoguce 3
 

Prilozi

  • 5362.jpg
    5362.jpg
    11.6 KB · Pregleda: 241
Odeš na SE sajt, deo SiCG, nadješ u dodatnim bluetooth uredjajima ovo, i vidiš poruku da ne garantuju da će raditi sa ne-SE telefonima, jer se koriste razl. tehnologije. Razmisliš malo, nadješ i pozoveš brand SE prodavnicu u Delta city-u, i kada čuješ da se cene ovoga kreću od oko 9.000 do 21.000 (neki sličan model), češneš se, i kažeš sebi da bi tolko možda platio telefon, ali stupid gadget.......
Naravno ako imaš keša, preskačeš deo oko češkanja i naručuješ stupid gadget na kućnu adresu :D


:) doobro;)
gledah i ja na siteu koji je ovde bio linkovan ali nije pisalo nista u vezi ovoga... uglavnom ko ima para i SE mobilni i jos slusa muziku preko istog mislim da je ovo super stvar ! mada tebi pored te tvoje masine iz potpisa ni ovo ne bi bilo interesantno;)

imam ja MTG-910D-2VER,za evropsko trziste,radi besprekorno,sinhronizuje se automatski nekoliko puta dnevno,......

hvala za info! bas ovo me interesovalo tj. da li moze kod nas da se sinhronizuje bez problema. mislim da su sada i formalno casio waveceptor modeli najprecizniji rucni casovnici na svetu ! ispada tako , nema shale !sem ako jos neka firma pravi satove sa sinhronizacijom...

poz obojici
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno