Šta je novo?

Za ljubitelje Digitalnih satova

Probao sam vise Casio satova (i saranio ih vise komada). Mozda mi je ostao samo jedan iluminator "u voznom stanju"... Uvek je problem bio lom plastike na delu koji "drzi" "teleskope" za kais/narukvicu...
Srecom, sada ima metalnih modela...
 
Imas i verzije kucista koje su izradjene od Titaniuma !

:)
 
Ja se izvinjavam sto vracam stari thread, ali da li bi neko mogao da mi preporuci kde god nas moze da se kupi Casio g Shock, to mi je zelja iz detinjstva :) a i dobro bi mi dosao za trening. Jel postoji uopste kupovina kod nas novih modela tipa Tought solar G7300-1V ili slicno a ako mora preko neta gde bi to mogao da obavim ?? Hvala unapred ! PoZZ

E imas u Knezu negde kod cesme kad ides od albanije sa leve strane ima mali pasaz i u njemu jos manja prodavnica samo Casio satova, ima firma ispred videces. Ima ogroman izbor a takve su i cene. Za online ne znam osim da prelistas ebay.

Inace ovo je moja nova igrackica, titanijumski, nakon sto mi je g-schock star 13 godina riknuo usled nestrucne zamene baterije :D
 

Prilozi

  • prg-80t_3.jpg
    prg-80t_3.jpg
    19.8 KB · Pregleda: 313
nestrucna zamena baterije?: pogresna velicina ili prevelika sila ili...?
 
Nijedno ni drugo, jednostavno ostalo je nerazjasnjeno, stavljene su baterije (idu 2) i sat je upalio samo svetlo, onda su izvadjenje i vracene i vise se nije upalio. Posle sam cuo da mora odredjenim redosledom da se menjaju, verovatno moze da se spasi samo ne znam nigde gde mogu da ga odnesem.
 
E imas u Knezu negde kod cesme kad ides od albanije sa leve strane ima mali pasaz i u njemu jos manja prodavnica samo Casio satova, ima firma ispred videces. Ima ogroman izbor a takve su i cene. Za online ne znam osim da prelistas ebay.

Inace ovo je moja nova igrackica, titanijumski, nakon sto mi je g-schock star 13 godina riknuo usled nestrucne zamene baterije :D

Hvala matori pogledacu vec danas !
 
@DeuS.Mikelle
ako budes isao u radnju pitaj ih dali ce dobijati Casio G-Shock GW5600J 1.
 
xex. tu je valjda negde.

Pazite sto je jedan lik sa G-Shock foruma nabavio.
Znaci u pitanju je serija DW5600. Ovaj DW5600 je uradjen u 24CTU ediciji

fa8423d283.jpg


8db7b29204.jpg


b9f0737113.jpg


7201ff12b8.jpg


fb858f0228.jpg
 
Poslednja izmena:
Ovaj put sam nasao :) , trazio sam dw 5600 Mige ali ga tamo nema .... Video sam g7500 i 7600
i razmisljam da uzmem neki od ta dva , oba kostaju 7730 din , sta vi mislite o tome ? Veljo ?
 

Prilozi

  • 7500.jpg
    7500.jpg
    27.2 KB · Pregleda: 214
  • G-7600-1VER.jpg
    G-7600-1VER.jpg
    28.3 KB · Pregleda: 237
Poslednja izmena:
za 120 dolara preko, mozes da uzmes mnogo bolji model. Vidim da ni jedan od ova dva modela nije Tough Solar.
 
Meni je 7600 manje ružan od 7500 :D A i preporučio bih ti ipak tough solar modele.
 
Posto kontam kakav te G-Shock privlaci, mislim da je ovo pravo resenje za tebe!

U pitanju je model MTG920DA-1 koji staje 80 dolara. Racunaj da ce sa svim toskovima transporta, carine , pdv-a, provizije od e-ducana, spediterske usluge izaci oko 150-160 dolara.

MTG920DA-1_LRG.jpg


Znaci kontaktiras e-ducan iz bg-a, das im ovaj link:
http://www.hbwatches.com/mtg920da-1...4.html?zenid=ccf5ed2b152e41c112d03e80e5028b01

Onda trazis da ti urade predracun, da vidis kolko bi te doticni sat izasao. Uglavnom mislim da vredi dati 9000 dinara za njega , nego u BG-u kupiti one modele to si ti predocio.

Inace moj G-Shock je kupljen upravo u HB watches-u u NY.
Pogledaj cene serije 7500 i 7600 kod njih, nasmejace te !
Izbor je tvoj.
 
Poslednja izmena:
Citam osobine ovog sata iz linka, i kaze:

The Casio Atomic watches receive a time calibration signal transmitted from Fort Collins, Colorado.

Jel postoji još neki atomski sat bliže nama jer simnjam da signal može da dobaci do Srbije?
 
Pominjano je to na drugoj stranici ove teme. Treba ti model koji može da prima signal predajnika iz Nemačke.
 
Citam osobine ovog sata iz linka, i kaze:

The Casio Atomic watches receive a time calibration signal transmitted from Fort Collins, Colorado.

Jel postoji još neki atomski sat bliže nama jer simnjam da signal može da dobaci do Srbije?

Postoji atomski sat u Nemackoj, ali ovi Casio satovi neprimaju te signale.
Inace moj drugar ima upravo taj Casio sa tog linka iz serije MT-G i obojica smo bez signala.
 
Sa ovakvim satom sam prijatelje dovodio do ludila dok smo gledali TV, menjao sam kanale samo tako.

imam isti..kupljen je mislim 96 (800 DM) u Grckoj, evo i dan danas ga koristim(mada samo stoji na stolu). Bio je totalni hit onomad, redovno sam se folirao kako eto imam daljinski na satu :eyebrows:
 
Poslednja izmena:
Sjajan topic, baš me obradovao :)

Neuništivi G-Shock, staviš na ruku i ne razmišljaš sledećih par godina...
Od 96 sam bio vlasnik legendarne DW-5600 dok se nije dezintegrisao, a od prošlog leta G-9000 (Mudman) sa slike:
Casio-G-9000-3V.jpg
 
Nemoj tako, Abdee, dezintegracija iliti self-destruction je feature iskljucivo top of the line Casio G-Shock modela :D
 

Prilozi

  • DSCN4389.jpg
    DSCN4389.jpg
    182.7 KB · Pregleda: 401
Poslednja izmena:
isto casio manijak od 5 primerka zadnji sam ovaj uzeo i iskreno lozio sad se na njega kao klinac i sad kad sam ga konacno uzeo ni ne koristim sve te opcije...u pitanju je:
casio triple sensor pro trek prt-40
meilensteine_prt40.jpg
 
Nazad
Vrh Dno