Šta je novo?

Za ljubitelje Digitalnih satova

Preporuka za Nis ili Pancevo.
 
Ja imam samo dobro iskustvo sa Pančevom.
Pri preuzimanju i nakon dogovorene cijene za Rangemana čovjek mi dade još i neki popust ničim izazvan.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Fitbit Ionic
6e1a7cab1e592e228d7b96d3649ee93a.jpg


Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Hvala na savjetima, jednan mali drugar je dobio gotivan poklon za rođendan.
47ca20714aa19b464f85051edc48d0c8.jpg


Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 

digitalni kompas, pravljen za trziste juzne polulopte, pokazuje sever kada gledas u pravcu juga :)


Prednost nato strapa u praksi, nissm ni primetio kada sam ga zakacio
 
Moji digitalci...[emoji6]
9800f560fc090fb3499663bfdb6bf513.jpg


Sent from my SM-A705FN using Tapatalk
 
Nisu svi digitalci na slici [emoji39]

Tapatalk pro using S10e
 
Jesu, jesu. Samo je ovaj jedan kombinacija, analog-digital. [emoji6][emoji869]

Sent from my SM-A705FN using Tapatalk
 
Ja na digitalcu...ocekujte pomeranje kontinenata, kometu, povratak igoritze i pravu pandemiju u narednim mesecima.
4b85e172f74ba1a76034f61b1f2cb41a.jpg


Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
E postoji neki sat sa razlicitim vibracionim alarmom, treba mi nesto tipa 1 vib = pij vodu, 2 vib = radi sklekove, 3 vib = zgibovi i da mogu tako da podesim da se ponavlja svaki dan tipa 10puta podsednik za vodu, 10puta sklekovi 10puta zigovo otprilike. Ovako od ostalog sta znam da ima sto duzu bateriju i pomogucstvu stopericu kad idem na trcanje al to realno mi nije ni bitno i nije lose ako moze malo da pije vodu :)

Pinetime kotam da ima lose trajanje baterije jer je smart i bas je ruzan kockast al to mi je ono plan Z ako bas nista ne nadjem a i kosta samo 25$

chaomi je isto ruzan plus ne znam da li ima ovu opciju za vibracioni alarm, ako ima ide ispred plana Z :)
 
Poslednja izmena od urednika:
Ćaomi band?
 
Ima li neko G-Shock GBD-800???

Kakvi su utisci???

Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
 
Jel zna neko hoce li biti kod nas uskoro GBD-H1000 ,i misljenje o tom modelu?
 
Da li neko zna gde kod nas mogu da kupim ovaj model? G-Shock GXW-56-1AJF

15 09 2020 170.jpg
 
Poslednja izmena:
Nigde
 
Poštovane kolege!
Odlučio sam da kupim i ja neki G-Shock pa sam se opredelio (nadam se da ne grešim) za model GA-100 1A4. Izgleda mi nekako OK.

- Pogledao sam po oglasima KP i vidim ima ovaj model od 75e pa do 110e. svi pišu da je originalan! Meni je stvarno najbitnije od svega da bude sigurno originalan.
MOLIM VAS pomozite da znam šta da pitam, šta da gledam, odakle da kupim?
- Možete mi odgovoriti i ovde ili na PP ali ne bi hteo pogrešiti jer želim sat konačno koji će mi trajati...
 
Možeš od toga Pančevca od 75€ uzeti. Original su. Uzeo sam dva sata od njega.
Tu je i [emoji2515] satova što se tiče KP.
Što se samog sata tiče sve je stvar ukusa. Sa Casiom ne možeš pogriješiti, posebno sa G-Shock-om. Ako ti se sviđa, samo naprijed.

Ovo je moj G-Shock ljubimac G-9000 Mudman
12ca95c130452352f719185174ec0710.jpg
 
Poslednja izmena:
Hvala puno Nidzo! Da lep je tvoj. Pogotovo što mi se svidja da ima malo crvenkasto na njemu. Samo što bi ja želeo i neke kazaljke hehee :).
Pa kolega ako kažeš da mogu od tog lika iz Pančeva uzeti jer je sigurno originalno (što je meni naaaaajbitnije) onda u redu!
Ako neke druge kolege odavde nemo još nešto dodati... onda bi uzeo ovaj model za 75e.

Ja imam jedan Classic SEIKO SRH024P1, ovaj:



ali sada želim jedan imati za svaki dan ( GA-100 )
 

Prilozi

  • Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    298.9 KB · Pregleda: 133
Poslednja izmena:
Hvala puno Nidzo! Da lep je tvoj. Pogotovo što mi se svidja da ima malo crvenkasto na njemu. Samo što bi ja želeo i neke kazaljke hehee :).
Pa kolega ako kažeš da mogu od tog lika iz Pančeva uzeti jer je sigurno originalno (što je meni naaaaajbitnije) onda u redu!
Ako neke druge kolege odavde nemo još nešto dodati... onda bi uzeo ovaj model za 75e.

Ja imam jedan Classic SEIKO SRH024P1, ovaj:



ali sada želim jedan imati za svaki dan ( GA-100 )

Zar ti nije sigurnije uzeti u radnji a imas i garanciju koju sam mozes da ostvaris.Taj lik insistira da ako nesto bude sa satom on salje kao u servis.I ne govori koji je servis,a to je mnogo cudno sto to krije.U radnji ti je medjunarodna garancija i vazi svigde u svetu.
 
Cisto da se upisem u G klub sa matorim GA700 modelom, noviji me nisu nesto privukli.
Hteo prvo cveno crnu varijantu koje nije bilo u oficijalnom Casio shopu pa sam se zadovoljio sa full crnom varijantom.
d21d66dcee68aed8ee9579182541a975.jpg


Sent from my CPH1951 using Tapatalk
 
Zar ti nije sigurnije uzeti u radnji a imas i garanciju koju sam mozes da ostvaris.Taj lik insistira da ako nesto bude sa satom on salje kao u servis.I ne govori koji je servis,a to je mnogo cudno sto to krije.U radnji ti je medjunarodna garancija i vazi svigde u svetu.
Taj pančevac je 100% proveren lik.[emoji6]

Sent from my SM-A705FN using Tapatalk
 
Taj pančevac je 100% proveren lik.[emoji6]

Sent from my SM-A705FN using Tapatalk

Kako god,jako je cudno sto insistira da on nosi u servis,a sigurno nema garanciju koja vazi svigde gde Casio ima zvanicne servise.
Kod legalnih prodavaca sat moze da odnese u servis bilo gde u svetu gde se neko nalazi u tom trenutku i bice mu popravljen,probaj to sa njegovom garancijom.
 
bitno je da imamo izbor. ja sam kod pancevca uzeo dva Casio sata i nemam problem, odnosno opet bi uzeo kod njega. koliko traje garancija ta medjunarodna? ako je dve godine, koja je sansa da gshock kao najcesci Casio izbor ovde crkne u tom roku? sto se mene tice mnogo brige niokocega.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Čuo sam se sa likom iz Pančeva. Stvarno mi deluje OK momak i siguran. Pošto ću ja ovaj sat nositi 2-3 puta nedeljno i neću nikad nešto raditi sa njim, uvek cu ga skinuti pre toga, ne spavam ne idem pod tuš sa njim nadam se da neće se ni pokvariti u roku od 2 godine da bi mi trebao servis. Ako se ipak nešto desi nek ga nosi lik u servis gde on misli, nije meni to problem veliki.
- Bitno je da je čovek siguran za mene i najbitnije pre svega je što je najeftiniji moguće. Manje od 9000din. dati za ovaj model, stvarno ne vredi ni gledati na Ebay.
HVALA svima koji su mi izašli u susret informacijama kupovine mog prvog Casio G-Shock-a! Čitajući neko vreme upravo vaš forum tako sam se i odlučio du kupim i ja ovaj G-Shock. HVALA svima momci! ;)

:wave:
 
Poslednja izmena:
Čuo sam se sa likom iz Pančeva. Stvarno mi deluje OK momak i siguran. Pošto ću ja ovaj sat nositi 2-3 puta nedeljno i neću nikad nešto raditi sa njim, uvek cu ga skinuti pre toga, ne spavam ne idem pod tuš sa njim nadam se da neće se ni pokvariti u roku od 2 godine da bi mi trebao servis. Ako se ipak nešto desi nek ga nosi lik u servis gde on misli, nije meni to problem veliki.
- Bitno je da je čovek siguran za mene i najbitnije pre svega je što je najeftiniji moguće. Manje od 9000din. dati za ovaj model, stvarno ne vredi ni gledati na Ebay.
HVALA svima koji su mi izašli u susret informacijama kupovine mog prvog Casio G-Shock-a! :wave:

Srecno ti bilo.
 
Nazad
Vrh Dno