Šta je novo?

Za ljubitelje Digitalnih satova

KP i originalne kopije? :p

Salim se naravno. Definitivno je ta "Master of G" serija napumpana sa cenom ali brutalno dobro izgleda. I dalje smatram da je Rangeman "best bang for the buck" (uz kockicu i Gulfmastera) koji Casio ima u ponudi.
Imao ga par meseci, previse je to gabaritno za svakodnevno nosenje, sem leti i sa kratkim rukavima - mogu samo da zamislim koliko je sa ovom mrcinom vesela situacija.

Sto kaze fain2 za te pare mozes jedan Skyhawk i jos jedan automatik, koje ces proizvoljno da menjas i budes pokriven narednih 20 godina...
 
4567b1b3b0da1b6bff3f0ed90eaa0a6b.jpg


Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Pozdrav digitalno drustvo, za koliko ima najpovoljnije da se nadje 5610 sada, nisam u toku sa cenama ali mi se jako svidja..
 
Eno ti na KP najpovoljnija ponuda koja se može naći

Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk
 
To je to, i da ga nađeš preko jeftinije, zanemariva razlika uz rizik carinskih troškova.
Izlicitairao BGA-200 za gospođu, u perfektnom stanju za 35eur, proceniše ga na 100 ravno, *mjau**mjau**mjau*
a063c536e86ca40cc51882b1ecc342d5.jpg


Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk
 
Pozdrav digitalno drustvo, za koliko ima najpovoljnije da se nadje 5610 sada, nisam u toku sa cenama ali mi se jako svidja..
Ja imam taj model, čisto da te upozorim... To je mali sat, nije dječiji, ali većina Baby-G modela je veća od njega. Probaj svakako prije kupovine.
 
Pozdrav ljudi. Od skora sam na forumu, volim digitalce, imam nekog fosila, seiko automatic ali sam se odskora ponovio gshock gw-9400.. Sjajan je, skup kao vatra al sam ga nasao za fer cifru.. Pitanje, ima li neko mozda seiko digitalce, starije, model a 127 5010 imam priliku da uzmem za 50e, msm da je iz 80 i neke god, pa me zanima ima li neko takav, slican i kakbi su generalno sa obzirom da su stari... Pa sad i oko 30 god.. Poz
 
Ho ho konacno i jedan digitalac.

Pozzz
4946934f0ea3b9b49841663a546a307e.jpg
567c6e1fcf85fb8489f86fd5c1bb4db4.jpg


Sent from my RNE-L21 using Tapatalk
 
Rekoh da se i ja upišem u temu. Evo moje najnovije čedo ,) juče stigao - GX56BBGRLR-1ER limited edition :) Link
Imam veliku šapu :d pa nemam problem da nosim ovakav sat, ali definitivno nije za nekog ko ima manju šaku/uži zglob (meni je zglob negde 21.5 cm). Sve u svemu, ja zadovoljan :)
 

Prilozi

  • GX56BBGRLR-1ER.jpg
    GX56BBGRLR-1ER.jpg
    654.7 KB · Pregleda: 262
Dobro mozda i ne mora full digital za 180 eur, volim ove rasprodaje

Sledeci je Rangeman onda
 

Prilozi

  • Image (2).jpeg
    Image (2).jpeg
    378.7 KB · Pregleda: 228
Odličan sat, nema šta :) A to za 180 eur u Singapuru, jel? Ja sve nešto stekao utisak da tamo generalno nisu baš preterano niske cene.
 
Poslednja izmena:
Nisu niske,daleko od toga ali akcije, popusti, pravi trenutak i prava radnja koja nije u centru cine cuda. Preko puta ulice isti sat je 399SGD, a ovde je placen 276SGD (oko 180eur).
 
Haha moze :)
 
A evo i jednog eksperimenta :D
9usd
a485a91c652944c7efb22541c505f2e4.jpg

368d1f2223beb14e26a6ca913abac0d5.jpg


Sent from my LG V20 using Tapatalk
 
^ :D

Ne obracajte paznju na prikaz, nije bas ''u vinklu'', bili smo na izletu i burazerovi klinci su se malo ''igrali'' sa satom :d Zanimljivo je kako klinci iz ''tablet generacije'' reaguju na ovako zastarelu tehnologiju, valjda ih privlaci dizajn.

Prosle godine uzeh, samo za mtb i planinarenje mada mi je mesecima znacio dok sam pomagao kumu oko sredjivanja vikendice u zabiti.
Inace ne nosim sat otkad sam pre nekoliko godina posle kampovanja ostao bez G koji je bio drag poklon ali mi je hitno trebao bilo kakav ''otporan'' pa sam resio da probam socijalnu kinesku kopiju.
I za 10$ je ok, naravno da ne vredi vise 10-15$ ali se u sustini dobro pokazao. Materijali su dobri za ovu smesnu cenu, ima krckanja plastike pri pritisku, izrada je ocekivano kineska ali se nije upokojio od udaraca i potapanja i to je najbitnije. Osvetljenje je dovoljno jako za noc i sumrak, ima i alarm funkciju ali to i nije toliko bitno. ''Staklo'' je ocekivano lose, vec ima veliki broj sitnih ogrebotina ali je dobro sto se za sada vide samo pod odredjenim uglom.

Sve u svemu za 10$ ok kupovina za outdoor i fizikalisanje. Mislim da su ovakvi satovi dobar izbor i za klince koji lako gube i unistavaju sve sto im se kupi.
Mana je to sto je sat ogroman pa u tom smislu i nije bas za sve uzraste dece.
 

Prilozi

  • DSC_3726.jpg
    DSC_3726.jpg
    1.1 MB · Pregleda: 206
Poslednja izmena:
Ne znam za vas, al za sta sa nam G Shock ako ne za outdoor i fizikalisanje. Ne stedim ih nikako od prvog dana, more, pesak whatever. To mu je namena i tako ga koristim, sta se stiskate :d
 
Sve te cuke bi se dezintegrisale na bilo kakvoj ozbiljnijoj fizikaliji.
 
Ne sumnjam u to, i prethodni G je zavrsio zdrobljen :d Ovo njesra se za sada drzi mada nije imao tako rizicne situacije.

Sent from D6503
 
Potreban mi je sat koji ću moći da nosim svaki dan i u raznim uslovima i koji se može slučajno oštetiti, zato sam se odlučio za G-shock . Sve sam pregledao i jednostavno mi najviše odgovara GW-M5610,ima klasičan izgled ,nije preveliki . Dobar dodatak je solarna baterija ,ok je vidljivost . Taman sam se odlučio kad ono problem ,gde ga naći kod nas? Da li neko zna gde se može pazariti? Kao jeftinija alternativa može da prodje i DW5600.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ja imam M5610 i da sada uzimam sat odlučio bih se za DW5600.
Solarno punjenje je dobro, ali i baterije na Casio satovima traju 5 godina i mjenjaju je lako. Radio kontrola vremena u Sarajevu svakako ne radi, a i tačnost ovih satova je taka da su odstupanja u par sekundi na godišnjem nivou.
 
Ovaj moj predlog ima inverzni display i na kp je 10k, a na creationu 80 dolara. Plus ima popust od 5 % na njega...
Plus je provereno da su original satovi...

Sent from my HTC U Ultra using Tapatalk
 
Jedino ako je nekom zurba pa da ide preko kp.
Jeftinije izadje da se naruči.
Meni su 3 casia prošla bez carine...


Sent from my HTC U Ultra using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno