Šta je novo?

Za ljubitelje Digitalnih satova

I bre
Pa voli čovek
 
Otkako sam uzeo G-Shock ispostavilo se da njega najviše nosim baš iz razloga što ne moram da razmišljam da li ću da zveknem ili izgrebem sat. Staklo na Vostok Amfibiji sam već polirao, na jednom Edifice modelu sitne ogrebotine na kućištu. Ovako stavim i ne mislim. [emoji3]

Ovo je isto zahvalan sat W-800h
645688bdf2dab5772d2959340eecc63a.jpg
 
Hteo sam i neki gumeni da imam :smoke: Kako!!! :D
Ali ako mi se svidja i leži mi lepo... nosiću ga stalno ako treba.

Lep ti je Nidzo ovaj W-800h
 
Poslednja izmena:
Stigao danas.
Ja cu se vala kupati sa njim i nositi ga svaki dan.:d

IMG_20200925_190351.jpg
 
Bukvalno. Ti satovi su cudo. Moj Rangeman ide u bazen, more, pesak bukvalno ne pitam. Zato ga i imam.
 
Ja takav trazim vec neko vreme, ne aktivno ali kad se nadjem u nekoj prodavnici satova uglavnom potražim i ne nadjem ni jedan slican.
Gde si kupio?
 
Šta gde kupiti? Pa svaki G ispunjava to
 
GX-56

Sent from my CPH1951 using Tapatalk
 
Taj GX56 je veliki, treba ga probati pre kupovine.
Najbolje kockice su ove, najlepše i najbolji displej pored kojeg stari displeji izgledaju kao prevaziđeni relikti a imaju i osnovne smart f-je.

I da, pravi G je bez kazaljki [emoji16]
7b2d7fc5b81400ee14f0fa1eb700cc90.jpg
 
Petica sa Nato kaišem i modifikovan Casio LA-670WL-2A2. Dodat meš kaiš. Moja supruga obažava da ih nosi.

 
Taj GX56 je veliki, treba ga probati pre kupovine.
Najbolje kockice su ove, najlepše i najbolji displej pored kojeg stari displeji izgledaju kao prevaziđeni relikti a imaju i osnovne smart f-je.

I da, pravi G je bez kazaljki [emoji16]
7b2d7fc5b81400ee14f0fa1eb700cc90.jpg
Koji je ovo model?


Edit: Izvinjavam se,kolega me preduhitrio
Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Novi ljubimac g-squad gbd-h1000-1a7er
8ecc82b5a4edcac48c514f4bd296dda4.jpg


Sent from my Mi 10 using Tapatalk
 
Ajao šta mi radiš... baš sam taj gledao skoro, premoćan mi je... izveštavaj redovno i piši utiske
 
Šta mu nisam radio juče i cele noći jer sam radio treću i nije se uopšte spustila nijedna crta sa baterije, ne mogu da verujem.
Evo razlike u veličini sa običnog mudmana. Visok sam 1.87 i imam velike ruke pa mi ne deluje veliki ali je inače jedan od većih g-shock modela, veći za nijansu i od mudmastera.
bd7bfdf5f5e465566606cf99e71b32d3.jpg


Sent from my Mi 10 using Tapatalk
 
Cestitke na kupovini, to je najveci G model i jedan od najlepsih.
Jesi ga uzeo zato sto ti se svidja ili ces iskoristiti njegov potencijal, koliko toliko?
Koja mu je cena gore, posto ovde ide oko 800?

Obavezno redovno pisi utiske. :)
 
Cena je bila 400,kupljen u online radnji u Finskoj. Već treći dan mučenja, trening, trčanje, autolight, hr always on i sl i nijedna crta nije pala sa baterije a nisam ga ni punio jer je već imao tih 4 crte iz kutije. Vidim na casio sajtu piše da ce baterija pasti na 80% posle 500 punjenja ali tih 500 punjenja ce mi potrajati ko zna koliko godina ako se puni jednom u dve nedelje ili 10tak dana.G-shock move app ima baš dosta informacija posle trčanja. Opcije su iste ili slične kao na mudmasteru samo je izrada materijala doprinela tolikoj razlici u ceni.

Sent from my Mi 10 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Pomesao sam ga sa GPR-B1000-1ER, on je famoznih 800+.
 
Ovaj kosta 115.000 din.

30 09 2020 199.jpg
 
Nazad
Vrh Dno