Šta je novo?

Za ljubitelje Digitalnih satova

Nema trenutno na kp kod preprodavaca na stanju . Koliko bi mogli da me rebnu na carini ? Meni se dopada i BB verzija ovog GW-M5610 ali ona verzija iz Japana mislim . Koliko vidim ova "naša" verzija ima onu sjajnu plastiku i gajku i to mi se ne sviđa .
@v_electro Ovaj što si okačio razlika je samo u crnom ekranu ,druge razlike nema sa DW 5600. Da li postoji problem sa vidljivošću ,ne može se provaliti na klipovima . Vidim ja da ću pazariti nekoliko modela :)
Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Baš je dobar ,ma najverovatnije uzmem prvo običnu verziju DW-5600 da vidim kako mi lezi . Posle ću neku sa crnim ekranom ,moram da vidim uživo kako to izgleda .

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Pametno, pametno.
Ubrzo ćeš skontati da ti drugi od 100$+ ne trebaju jer te dodatne funkcije nikada nećeš koristiti.

Samo da znaš... Te "kockice" su malo male za standarde današnjih satova.
 
Znam za veličinu ,zato ranije nisam ni razmatrao G-shock satove ,bio sam ubeđen da postoje samo one budže okrugle.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Na kraju sam uzeo dw-5600hr, ok je , zadovoljan sam. Mali sat za svaki dan koji ne smeta , kao da ga nema . Problem je što sam sada počeo da gledam i druge okrugle verzije ,o ne [emoji16].
371c4ce8fbff47d19d75fa6c5bb8bdf5.jpg
48dbe5ddf2d18182b3d417ffeaf60bff.jpg


Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Pametan izbor.
Ne gledaj okrugle G-Shockove.
Posebno ne gledaj Rangeman-a (Po slikama, na ruci ti uopšte ne bi bio prevelik) [emoji1] [emoji1] [emoji1]
 
Da li kod nas negde ima ovaj model: G-Shock GX56-A1? Mnogo mocan model.

GX56-1A_large.png
 
Zdravo svima. Trazim neki digitalni sat koji cu moci da nosim svaki dan, da je kompaktan, lagan, ali i da mogu da ga nosim na plivanju. Gledao tako malo i naletim na sledece Casio modele:
W-218H 2A ,
W800HM - 7A
W-215H 8A
Svi su slicne cene (oko 30€) , pa me zanima da li je ovo najbolje sto se moze naci za taj novac i da li imate neki drugi predlog?
Hvala unapred :)
 
Zdravo svima. Trazim neki digitalni sat koji cu moci da nosim svaki dan, da je kompaktan, lagan, ali i da mogu da ga nosim na plivanju. Gledao tako malo i naletim na sledece Casio modele:
W-218H 2A ,
W800HM - 7A
W-215H 8A
Svi su slicne cene (oko 30€) , pa me zanima da li je ovo najbolje sto se moze naci za taj novac i da li imate neki drugi predlog?
Hvala unapred :)
Pogledaj ove modele:
W734-9av (imam ga već 10 god)
W735H-1AV
W736H-1AV
TRT110H-1AV
WS200H-1BV







Sent from my RNE-L21 using Tapatalk
 
Očigledna razlika u ukusima.
Čovek naginje ka kvadratnim (pravougaonim) modelima, ti mu predlažeš zaobljene :)

Nema greške ni sa jednim, samo je pitanje ličnih afiniteta. Kvalitet identičan, specifikacije jako slične.

Eh, da. Umalo zaboravih.
Iako su stvarno OK satići za svoju cenu, ako nameravaš da plivaš - barem WR100.
Osim toga, obrati pažnju na gabarite. Neki od modela koje si naveo deklarisani su kao dečiji.
 
Poslednja izmena:
@Jontra
Hvala na predlozima, ali ima istine u ovome sto kaze @BokiPK, vise mi odgovaraju malo kockastiji modeli.
Bitno mi je da su ovi ok za taj novac, samo cu onda definitivno ici na model koji ima WR100.
Hvala na odgovorima :)
 
Imam, tacno bih mogao da iscimam tog drugara :D Mislim, sada cu verovatno uzeti neki od ovih modela koje sam naveo ili nesto na tu foru, pa na leto i ovaj sto si mi predlozio...
Hvala na predlogu :)
 
Drugari, gde je najbolje kupiti G shock ? Kažu da je jedan Pančevac sa KP pouzdan. Dovozi iz Mađarske. Na žalost nema u magacinu ovaj model CASIO G-shock GA-110PC-1A , a baš se on dopada mom detetu.

https://www.casio-intl.com/in/en/wat/watch_detail/GA-110PC-1A/

Kod nas je oko 18.000,00 a preko Mađarske 110€
 
Pa imaš cela dva na KP, cena identična. Prvi je Pančevac.

Edit:
ima ga i kod proverenog nišlije sa KP
 
Poslednja izmena:
Hvala Boki, zovem da pitam
 
Imam GA1000-1A, sa ugrađenim kompasom, između ostalog. Dizajn je baš ono što sam tražio.

G-Shock-GA-1000FC-1AJF_3.jpg


Velika preporuka za ovaj sat, izuzetno je čvrst i otporan na udarce. Ima dve baterije koje se menjaju na otprilike dve-tri godine (zamena je ~1000 din, sa garancijom za atest da ne propušta vodu).
 
Gde menjas baterije, sa garancijom za atest. Ako ne moze ovde, pusti PM.
 
Delta siti u prizemlju, levo pored kafića kada se uđe na onaj glavni rotirajući ulaz.
 
Pa imaš cela dva na KP, cena identična. Prvi je Pančevac.

Edit:
ima ga i kod proverenog nišlije sa KP

Čuli smo se bukvalno na 2 minuta. Poslao mi je slike, i posle toga je nedosupan (od juče). Možda je otišao u nabavku. Piše da su pročitane poruke i na KP i na mail. Sačekaću još malo.
 
On jako često putuje preko, naravno "poslovno".
Ne poznajem ga lično, par mojih prijatelja i poznanika uzimalo je satove od njega. Svi zadovoljni.
 
Baterije menjam sam na mojim dži šokovima već godinama, nikada nijedan problem, više poverenja imam u sebe nego u nadri sajdžije, čast izuzecima.
Ustvari, jednostavna je procedura, moraju neke procedure da se ispoštuju, tutorijala na netu za neuke koliko hoćeš, nema šta da zapne.
 
Taj keder se svakako menja, bar postoji opcija. Problem su gumice oko tastera. One kad propadnu ne mogu na svakom modelu da se menjaju. 20190628_214417.jpg
Žao mi ga, sad idem more, a sajdžija već primetio tragove vlage unutra.
Verno me služio, a nisam ga štedeo nimalo.
 
Poslednja izmena:
On jako često putuje preko, naravno "poslovno".
Ne poznajem ga lično, par mojih prijatelja i poznanika uzimalo je satove od njega. Svi zadovoljni.

Ja sam prosle godine od njega uzeo bas GA1000-1A o kome pricaju par posta iznad sa slikom.
 
Nazad
Vrh Dno