Šta je novo?

Problem Sa iPod Nano

freemind

Slavan
Učlanjen(a)
30.05.2004
Poruke
285
Poena
319
Imam iPod nano 2gb
Problem je u tome sto u reprodukciji pesama sa jacim basom desna slusalica mi krci tacnije probija i to me mnogo nervira.
Nije problem u slusalicama jer sam te sluske (standardne za iPod) probao na kompu sa istim pesmama koje mi krce na iPodu i sve lepo radi, isto tako probao sam Altec Lansing 512IE sluske na iPodu i desna sluska I DALJE KRCI ali malo manje i opet te iste sam probao na kompu sa istim pesmama i NE KRCE.
STA DA RADIM. U SERVISU KAZU DA JE TO DO PESAMA JER KAO iPOD NEMOZE DA IMA TU GRESKU. KAKO DA IM DOKAZEM DA GRESE.
POMOZITE MI MILIM VAS !!!
 
Slicno se desilo i meni (kod mene, doduse, leva :d ), ali su kod mene ipak bile slusalice...

Tj. kada sam stavio Apple In-Ear slusalice, nista vise nije krcalo. Dosta su osetljive te originalne sluske, a iPod ima dosta jak izlaz...
 
Poslednja izmena:
Identičan problem i kod mene (30GB iPod video). Nakon otprilike nedelju dana od kupovine pojavilo se krčanje u desnoj slušalici i to baš kod pesama sa jačim basovima...
Na moju sreću, ispostavilo se da je problem do slušalica, pošto sam privremeno koristio neke Sony slušalice koje imam već dugo, a krčanje se nije ponovilo. Zatim sam dobio Sennheiser MX500 i kod njih takođe nema krčanja...
 
Kod ortaka iPod Nano 2gb zvučnik u desnoj slušalici krči ili ti probija. Posle jedno 10ak dana počelo.
 
kod mene se isto desilo da iPod videom. Dakle posle jedno 2 nedelje pocelo krcenje na sluskama. Resio promenom istih.
@delimir: El mozes da okacis sliku tih sluski i da kazem 'el stvarno vrede skoro 4000 dinara.
 
Da li postoji neki program koji bi mogao da testira ispravnost svih kanala na iPod-u kada bi ja povezao iPod na komp.
Probao sam isto one standardne sluske (NOVE) u servisu i isto i na njima krci.
POLUDECU MNOOOOGO ME NERVIRA.
 
@delimir: El mozes da okacis sliku tih sluski i da kazem 'el stvarno vrede skoro 4000 dinara.

Ako na osnovu slike mozes da procenis, ajd nek ide zivot - evo slike :)

inear.jpg


APLM9394GA.jpg


Mada, ako je Alan Čumak mogao da lechi preko slike iz novina sto da ne :d
 
Lose si me razumeo trazio sam tvoje misljenje o sluskama :) A sliku da samo vidim ali li su to one koje se prodaju u UK za 17 funti :)
 
Nazad
Vrh Dno