Šta je novo?

Zvucnici - Aktivni - 5.1 / Microlab / H-500

company69

Slavan
Učlanjen(a)
04.09.2006
Poruke
140
Poena
316
sta mislite o ovim zvucnicima?
Da li je neko imao srecu/nesrecu da ih koristi ili bar isproba i kakvi su vasi utisci.

prilicno su jeftini pa me interesuje kakvog su kvaliteta?
 
Licno nisam imao priliku da ih cujem , ali mogu da pretpostavim. Zapamti staro pravilo koliko para ... :d

Inace ako si u mogucnosti mnogo bolja varijanta ti je da kupis neko kucno pojacalo (sad su prilicno jeftina) i neke dobre kutije , veruj mi ni jedan od tih kompjuterskih sistema ne moze da se poredi sa HIFI zvukom - naravno govorim o odnosu - ulozene pare = kvalitet. E sad ima dobrih pc sistema : altec lancing , logitech.. itd ali oni sto stvarno valjaju su previse skupi.Razmisli o tome.

Pozz
 
Poslednja izmena:
Evo ja od pre neki dan kupio zvucnike ShockWave Sw250 5.1 za 59e i stvarno sam odusljevljen zvukom a jos dobijes i prikljucak za FM i AM .Moja preporuka:,,: :,,: :banana:
 
@Br@n@c
Nemoj mesati zabe i babe...

Inace vec postoji dovoljno tema o 5.1 sistemima....
Sve je stvar ukusa.... Dovoljno je prosetati gradom pa naci mesto gde mogu da se poslusaju modeli
koji vas zanimaju.
 
@Br@n@c
Nemoj mesati zabe i babe...

Inace vec postoji dovoljno tema o 5.1 sistemima....
Sve je stvar ukusa.... Dovoljno je prosetati gradom pa naci mesto gde mogu da se poslusaju modeli
koji vas zanimaju.


Sry sasa ali na koji grad mislis ? Ja u Valjevu nemam gde da ih cujem , ima barem 20 radnji ali ni u jednoj nema tako nesto sto ti pomonjes .Ono sr..nje od jazz-a 9906 sam prvo kupio i kao sto rekoh jednom perfomanse i drveni zvucnik delovase ozbiljno , kad ono pih cist sheet - telefon.
Znas koliko ima kablova u 5.1 sistemima i koliko bi vremena trebalo za raspakivanje i probu svakog modela koji ti deluje kao dobar - nista drugo ne bi stigli da rade osim toga , znaci zaboravi slusanje po radnjama (bar ovde u unutrasnjosti) jedini nacin da nesto vise saznas je upravo ovde na forumu ali slazem se s tobom individualna je stvar ukusa nekom nesto zvuci fino a nekom kao telefon a tu je i finansiski momenat , ali u svakom slucaju nije lose iznositi svoja misljenja pa nek ljudi sami odluce sta misle da valja ...


Pozz
 
Nazad
Vrh Dno