Šta je novo?

Koje zvucnike 2.1?

zero

Slavan
Učlanjen(a)
10.07.2005
Poruke
1,681
Poena
350
Dakle koje zvucnike 2.1 do 120e? :wall:
 
Da ne otvaram novu temu jel moze preporuka za neke desktop 2.1 wirless zvucnike ako to uopste postoji u varijanti 2.1? Ne mogu vise da se zlopatim sa milion gajtana u sobi.

edit: jel bi mogao sa tim 5021 zvuncicama da prodjem sa Realtek ALC882M integrisanom zvucnom? IL treba nesto bolje?
 
Poslednja izmena:
Ma moze i sa tom integrusom ali je svakako bolje uzeti minimum neki audigy2 model. Jednostavno dobices puniji i precizniji zvuk sa boljom kartom. Ako vec imas novca za mx5021 a stalo ti je do dobrog zvuka onda odvoj i jos nesto malo preko za nesto bolju zvucnu kartu.
 
Ipak mi mnogo 150+ evra za zvucnike, mada mi se jako svidjaju Altec lansing 4121 i 4221 (sem ako nisam pogresio oznake). Meni su skoro identicni, sem sto 4121 nema daljinac. Jel poslusao neko, kakvi su?
 
U pitanju su sasvim dobri zvucnici u klasi atp3 modela I cena im je 5255din. Po meni imaju nesto meksi bas tako da su vise po mom ukusu nego atp3. Definitivno se neces pokajati ako ih uzmes ;)
 
kupovina 2.1 zvucnika...

Pozdrav clanovima. Potrebna mije pomoc oko kupovine 2.1 sistema. Vidim da se dosta raspravlja na tu temu, razlicita su misljenja, ali ako moze neko da mi pomogne pri izboru bio bih zahvalan.
Izbor je: Logitech Z300, Logitech x230, Logitech z3, Altec Lancing fx6021, Altec Lancing mx5021(njih vidim mnogi preporucuju).. Napominjem da nisam cuo ni jedan od navedenih sistema kako "rade".... Moj bi izbor bio "logitech z300", da li je to ok?
 
Pre par dana uzeo sam AL FX6021 i mogu reci da su zvucnici sjajni. Mislim da je ovo jedan od najboljih 2.1 modela za komp, jedina mana im je prakticno cena (oko 205e). Imao sam razne modele, od ALteca skoro sve sto vredi (MX5021, 621, VS4121, ATP3) a od Logitecha model z-2300. Moj glas ide naravno za Altec jer mi najvise prija njihov zvuk. Po meni, kod Alteca je stvarno "kol'ko para tol'ko muzike" pa je shodno tome svaki model na svom mestu. Jedino bih izuzeo model 621 koji nije vise u prodaji jer mislim da za tadasnju cenu od oko 110e se stvarno dobijalo najvise i mislim da je bio najisplativija kupovina. Nisam cuo njegovog naslednika
CS21 ali mislim da su zvucnici 90% identicni, ako gresim neka me neko ispravi. Njihova cena je oko 125e i mislim da su oni trenutno cena/kvalitet best buy. E sad, kome nije zao kesa neka uzme fx6021 ili mx5021 , nece se pokajati. Moj stav je da je fx6021 u blagoj prednosti u odnosu na mx5021, recimo za jednu ocenu vise.
 
Pre par dana uzeo sam AL FX6021 i mogu reci da su zvucnici sjajni. Mislim da je ovo jedan od najboljih 2.1 modela za komp, jedina mana im je prakticno cena (oko 205e). Imao sam razne modele, od ALteca skoro sve sto vredi (MX5021, 621, VS4121, ATP3) a od Logitecha model z-2300. Moj glas ide naravno za Altec jer mi najvise prija njihov zvuk. Po meni, kod Alteca je stvarno "kol'ko para tol'ko muzike" pa je shodno tome svaki model na svom mestu. Jedino bih izuzeo model 621 koji nije vise u prodaji jer mislim da za tadasnju cenu od oko 110e se stvarno dobijalo najvise i mislim da je bio najisplativija kupovina. Nisam cuo njegovog naslednika
CS21 ali mislim da su zvucnici 90% identicni, ako gresim neka me neko ispravi. Njihova cena je oko 125e i mislim da su oni trenutno cena/kvalitet best buy. E sad, kome nije zao kesa neka uzme fx6021 ili mx5021 , nece se pokajati. Moj stav je da je fx6021 u blagoj prednosti u odnosu na mx5021, recimo za jednu ocenu vise.

Juce sam u "Bel computers-u" imao priliku da cujem AL fx6021. Stvarno su "ubice"...ono bukvalno zamenjuje muzicki uredjaj. Ali su preskupi..Najverovatnije cu uzeti mx5021. pozzz
 
Nazad
Vrh Dno