Šta je novo?

Opet taj linux

Kada svi vec predlazu, evo da predlozim nesto i ja.
Probaj AUSTRUMI 1.20 Live Linux verziju, kada se sistem pokrene izbaci CD, tako da mozes da ubacis komotno CD sa mjuzom, filmom itd itsl. Zahtevnost: racunar klase Pentium i jaci, min 96MB RAM-a, CD/DVD drive, NO HDD. Radi mp3, radi divx/xvid/mpeg. , ima mplayer. Samo prebacis na pocetku jezik sa slovackog ili nekog slicnog vec, izvinjavam se, na engleze i to je to.

Hvala vam na dosadasnjim savetima ali ni do sada nisam uspeo da resim problem. Tj instalirao sam austrumi koji mi je predlozen ali kad ubacim cd u drajv on ga uopste ne prepoznaje
 
Hvala vam na dosadasnjim savetima ali ni do sada nisam uspeo da resim problem. Tj instalirao sam austrumi koji mi je predlozen ali kad ubacim cd u drajv on ga uopste ne prepoznaje

Zao mi je sto kod tebe ne radi, stvarno ne bih pricao o necemu a da nisam licno probao. Kod mene rade (prepoznaje disk) i mp3 i divx/xvid bez problema. Da nije neki problem sa tvojim citacem?
 
Hvala svima na dosadasnjim resenjima koja su se na kraju pokazala kao dobra.

E sad posto smo naucili da pustamo muziku i filmove na linuxu :D ja i ortak sa posla bi malo da gledamo tv. Koristili bi Kworld Terminator karticu. Imamo tri verzije linuxa koje sam do sada probao Simply Mepis, Knoppix, Austrumi. Pre svega je cilj da tv karta radi bez instalacije linuxa na komp, nego direktno sa cd-a. Ako je to izvodljivo neka, nam neko predlozi neku od ovih ili nekih drugih proverenih verzija na kojima to radi.
 
na knoppixu radi
tj bar je radila moja zoltrix
 
Nazad
Vrh Dno