Šta je novo?

Novi Sad - OK servis za mobile?

valek

Čuven
Učlanjen(a)
06.12.2000
Poruke
708
Poena
619
Ima li u NS pristojan servis za mobilne telefone. Konkretno mi treba za Panasonic X70, a hteo bih da izbegnem i one koji ce samo proslediti telefon drugom servisu i one koji ce traciti i svoje i moje vreme. Preporuke?
 
Marvel, koliko znam jedino shto vredi u NS.
 
Po meni najbolji servis onaj na stadionu vojvodine na spratu kod cika Mice (zaboravio sam tacan naziv servisa).
 
X70 velis , sta god da mu je bice zaebano za popravit , sem ako nije neka glupost kao zaprljani kontakti , ne radi mic ili buzer .
 
Imaš i mobile+ u Zmaj Jovinoj u pasažu,stvarno su ok.
 
Marvel, pasaž Dunavske (11 ili 13) pa gore na spratu.
 
Hvala na preporukama. Problem je sto je X70 upao u trip gasenja sam od sebe. Pre par dana se desilo jednom-dvaput, a vec danas non-stop :( Znam da je nezgodno sto nije Nokia u pitanju i ostaje mi da se nadam da su zaprljani kontakti u pitanju jer ce u protivnom sto neko rece da bude za**bano :(
 
Iz sremske skrenes u zeleznicku levo i odmah prvi mobilni lokal levo. Imaju i prodaju, ali servis je prakticno odvojen. Covek mi je iz mrtvih izvadio 6510, i ne cepa sa cenama, jer nema posrednika.
 
Poslednja izmena:
Sve je to super, ali posle 4 godine dizati temu
 
LOL :D.
Evo onda još jedan + za taj servis, tamo idem od kad imam mob (prvi 3510i), tada je još Mića lično radio :).
 
Moze li adresa ili broj telefona tog poznatog Miće ? :D
 
Ajde jos jedan "resurrect" teme. Posto se svasta promenilo u poslednjih 10 godina.
Ima li neko svezu preporuku za servis mobilnih u NS?
Jesu li neki od servisa pomeutih u temi jos funkcionalni i dal i dalje valjaju?
Hvala.
 
Nazad
Vrh Dno