Šta je novo?

Sennheiser CX-300,iskustva

Del Boy

Slavan
Učlanjen(a)
20.02.2005
Poruke
238
Poena
319
Dakle, kao sto stoji u naslovu, Sennheiser CX-300,ukoliko ih neko ima neka kaze prednosti,mane i naravno gde ih ima kod nas(cena i sl).:eyebrows:
 
Poslednja izmena:
Ja ih nemam ali sam ih koristio par dana intenzivno i utisak je solidan. Za cenu koju sam mogao tada da ih uzmem su odlicne ali za cenu po kojoj se prodaju kod nas nisu odusevile. Moj ti je savet da kupis Creative EP630 koje su iste slusalice sa creative logom a za manje para,
 
Sta reci...Sennheiser je po meni najbolji proizvodjac slusalica...ali cena kod nas je strasna...znaci taj model CX 300 kosta 56 Evra (www.4audio.co.yu) inace u US je ~30 Dolara...
Ja sam za iste te pare kod nas izabrao model PMX 100...neverovatno dobar zvuk..nisu bubice ali nisu uopste velike...u istoj klasi imas KOSS PORTA PRO...ali ne znam koliko su kod nas...imaju ih u TECHNOMARKET EVROPA...
evo ti koristan link... www.headphone.com
 
Dzaba sto ti mislis da je sennheiser najbolji kada cx300 i sada u EU kostaju mnogo za ono sto pruzaju. I gresis jer u klasi ultra kompakt slusalica pobedu odnosi Shure i to u svakom segmentu. Takvu ergonomiju i sistem stavljanja u uvo nema niko.
 
Bila je ta diskusija već:

http://www.benchmark.co.yu/forum/showthread.php?t=55553&page=13


Inače, za mene su bačeni novac. Neergonomske (vrlo brzo se ušni kanali uznoje), čudan osećaj tokom hodanja sobzirom da izoluju od okolnih zvukova, izuzetno težak i neprijatan proces "pasovanja" u uvo.

Ne znam kako stoji sa Shure-om ili Etymonics-om čije se in-ear-chanell kreću i do 400$ po (vrhunskom) modelu, ali ovaj Senneiser jednostavno nije "a way to go"...
 
Poslednja izmena:
Kao dugogodisnji korisnik shure slusalica ne mogu da se slozim sa tobom. Druga je stvar ako ti ne volis in ear sistem ali meni je on najbolji. Ja nikada nisam imao problema koje ti navodis.

@Mladen:

Znam da kostaju dosta vise ali nastyjoe je rekao NAJBOLJI...
 
@LUC1FER

zanimljivo, ja sam se definitivno ogradio za Shure model i kazao sam da ne znam kako stvari stoje sa njim. Govorio sam sve vreme o sopstvenim negativnim iskustvima sa Sennheiser modelom, ništa više.
 
Jedna ispravka...nisam govorio da je sennheiser najbolji u klasi bubica tu naravno vladaju Ultimate Ears i Shure...nego sam govorio u globalu...kao proizvodjac...jer tesko da ima neki drugi proizvodjac koji ima toliko kvalitetnih modela u svim kategorijama...
 
Posle nekih mesec dana upotrebe, i dalje sam happy sa pomenutim sluskama ... ne mogu se porediti sa bilo kojim drugim koje sam koristio (standardnim, da kazem)

Usi se ne znoje, lako se stavljaju, lepo izoluju, jedino mozda smeta sto prenose vibracije od vazdusog strujanja sa kablova malo unutra, a i dosta 'unutrasnjih' zvukova, ali kad zasviraju sve to prestaje da bude znacajno ... jedino sto bi zaista moglo biti bolje jeste debljina/kvalitet kablova i jack-a, pa se moraju paziti
 
Nazad
Vrh Dno