Šta je novo?

Koji 24'' TFT?

AyS^

Slavan
Učlanjen(a)
22.12.2003
Poruke
405
Poena
319
Planiram da menjam ova dva IBM-a za neki od 24"(ne mora 24 ali da je tu negde),e sad,koji uzeti ? ne treba mi za igranje,uglavnom posao (dizajn)

kakav je Dell 2405FPW ? ajde neki iskusni saveti :d
 
Poslednja izmena od urednika:
@Lanikor mislio sam da za ovu osnovnu namenu ovi Hz imaju vise znacaja zbog ociju itd pa zato pitam.
Taj Asus i sl. sam prvo gledao, ali aj ako za koju crvenu vise ima nesto znacajno bolje da pogledam i to.
Obzirom da sedi na pola metra od monitora tj direkt gleda, verovatno prednost dati VA panelima?

Послато са SM-G935F помоћу Тапатока

Izvini sad tek vidim, IPS za preciznost boja, VA za crnu bez ikakvog isijavanja. IPS ima bolje uglove, VA ima "lepse" boje. IPS ima manji input lag, VA na papiru slicno, u praksi vise ali nije to nesto bitno za njega. U sustini bilo sta osim TN, sta god mu se dopadne na oko i ima naravni flicker free i low blue light etikete
 
Ja sam ga kupio danas. Zamenio je 13 godina stari bw205 samsung. Za par sati sam primetio sledece, laksi je 10x, slika odlicna ali ima probijanja na crnoj pozadini.

Nedostaju mi Height, Swivel i Tilt :type:.
 
Poslednja izmena:
Koji od ova tri:


1. Asus VG249Q

2. AOC 24G2U

3. Acer XV240Y Nitro

Hvala
 
Mislim da je ovo daleko bolja opcija od tog AOC-a... Asus TUF Gaming VG249Q

Ok, ako mozes samo malo opsirnije zasto mislis da je bolja opcija?
Ako hoce jos neko da se pridruzi sta mislite da je bolje, da napomenem da su mi bitne preciznije boje, odnosno 100%rgb (da pozajmim ppredragovu listu iznad):
1. Asus VG249Q

2. AOC 24G2U

3. Acer XV240Y Nitro
 
Malopre uzeli iz G, danas na akciji tj BF akcija . Mozda je i bolji Asus, ali nema veze.
8d7155c27e9397facd96624927811d06.jpg

Moram da dodam da su prodavci insistirali da se kutija otpakuje i da se proveri da nema fizickih ostecenja. Takodje su pitali da li da ga ukljuce da se vidi da li radi itd... Iako je bila guzva sve lagano i bez zurbe.

Послато са SM-G935F помоћу Тапатока
 
Poslednja izmena:
Koji 24 monitor mi preporucujete za kombinaciju sa 3400g APU? Namjena je allround - office, online nastava, web surfing i light gaming u pauzama. Isao bih do 200 eura cca. Jel ima smisla uzimati 144 Hz monitor sa ovom grafikom?
 
Moze li preporuka za neki 24" VA monitor. Do nekih 20000 rsd. Namena multimedia,internet. Igre ne igram.
 
Nazad
Vrh Dno