Šta je novo?

IPOD - gde kupiti u inostranstvu i kako?

psihodel

Slavan
Učlanjen(a)
28.01.2005
Poruke
1,098
Poena
465
Planiram uskoro da uzmem Ipod 30 GB :banana: , ali mi se ne daju pare ovim našim pljačkašima. Ajde da je razlika 10-20 evra, ali koliko vidim poslednjih nekoliko dana koliko sam gledao cene, u Evropi se može naći za oko 280 evra, a u Americi za oko 230... Kod nas ga nema ispod 380, ili ja nisam dovoljno tražio.
Interesuje me da li neko ima preporuku koji je najbolji način da nabavim Ipod iz inostranstva. U americi, nažalost nemam nikoga ko bi mogao da mi donese isti, a kad smo već kod toga, nemam ni u Evropi... Inače ne bih ni pitao :)
Otvoren sam za sve predloge...
Da li možda na forumu ima nekoga ko dovlači ovakvu vrstu robe iz inostranstva?
HVALA
 
Najbolja varijanta jeste ebay.com gde se cene iPod Video 30GB krecu od $177.88 u najskupljoj Buy it now opciji. Ako bidujes i ne zuris, svakako mozes proci jeftinije. Dakle treba ti kreditna kartica koja radi na ebay-u (provereno Piraeus i Raiffeisen Visa Revolving).
 
Malo sam pregledao i ebay, ali moram priznati da mi način funkcionisanja nije baš jasan, mada se baš i nisam trudio da se udubim. Kod takve kupovine me najviše brine to kako će to biti isporučeno i kolika se carina naplaćuje na takvu vrednost.
Ima li neko iskustva sa isporukama sa ebay-a? Ta cena koju si naveo mi se čini kao odlična :)
Ima li još nekih predloga?
HVALA
 
Stize sve ovamo bez problema i u najgorem sluchaju cesh platiti josh 30% za carinu i porez, ali i to se moze ako ne zaobici, onda platiti manje.
 
Nazad
Vrh Dno