Šta je novo?

Kucni DivX/DVD plejer

boZZaP

Čuven
Učlanjen(a)
20.08.2003
Poruke
1,078
Poena
650
Koji model kupiti za poklon bez "bruke" posle? :)

I gde?
 
Po meni je xwave extra. Sve zivo cita, titlove sve osim txt-a i odlican je.
Ja sam uzeo 2 za neke poklone i odlicno su se pokazali , znam sigurno da je na jednom od njih pregledano oko 300 filmova i sljaka ko blesav.
Jedina mana po meni je daljinski koji moras da "naciljas". Za te pare koliko kosta mislim da nema bolje. Hvale ljudi i xoro 402 ako se ne varam ali kod mojih drugara 2 su se vec po dva puta kvarila. Isto cita odlicno.
 
Ja kupio sestrinim klincima Xoro 3100.

Radi odlično! Probao sam filmove kodirane sa Divx, Xvid i Nero Digital kodecima i titlove u raznim kombinacijama.

Sve radi, osim ćiriličnih titlova.

Font je dosta čitljiv (dodaje senku na slova).

Preporuka!

P.S. Cena 7800 dinara (Lexxon)
 
Poslednja izmena:
Dajem glas za Xwave 9200. Kupio sam dva za poklone i ljudi su prezadvoljni. U NT Company u Makedonskoj kod Doma omladine 4990 dinara. Slova su dobra koliko sam video u radnji i cini mi se sa novim upgrejdom softvera vise nemora da se isto zove titl fajl i da bude u istom direktorijumu.
 
velko je napisao(la):
koliko je to "solidan"? mislis li da moze prosecan matorac da cita prevod na 72cm tv-u sa jedno 3m rastojanja? :D

Moja tasta glede takav tv sa toliko rastojanja. i ne zali se.

Uoastalom idi u prodavnicu i trazi da probas dvd pa se uveri i sam
 
Tiger je napisao(la):
Ja kupio sestrinim klincima Xoro 3100.

Radi odlično! Probao sam filmove kodirane sa Divx, Xvid i Nero Digital kodecima i titlove u raznim kombinacijama.

Sve radi, osim ćiriličnih titlova.

Font je dosta čitljiv (dodaje senku na slova).

Preporuka!

P.S. Cena 7800 dinara (Lexxon)


P.P.S. Ima Scart, S-Video i VGA izlaz, 5.1 zvučni izlaz, optički i AM/FM radio.

Malo li je? :)
 
Poslednja izmena:
Da sprecim "bruku" pokazao sam im na tehnomanijinom sajtu sve modele objasnio razlike (ima slova nema slova) bla bla

Uglavnom kad smo svratili u Tehnomarket ja sam hteo da im kupim Pioneera 380 al' njima se uz Samsung TV uklapa Samsung P355 DVD... Kad smo ga "montirali" pustio je odma sve sho treba, oni zadovoljni, a meni nije jasno kako vide ona sitna slova...

Hvala svima na pomoci
 
Nazad
Vrh Dno