Šta je novo?

koje AA baterije do 150din? sutra putujem pa pozurite :)

To je veoma diskutabilno i tema moze da se protegne na vise strana. Kupi neke alkalne na koje prvo naletis i uzivaj. Kupis par dva vise da imas i gotovo.
 
Duracell Alkalne. Dosta fotka sam napravio sa njima, platio ih negde oko 240 din u Maxiju (VS). Jes' da se ne uklapa u tvoj budzet od 150, ali nece nista da ti se desi ako das jos malo para :/
 
JBT. Covek misli na punjive AA baterije od 150 din. po komadu. Ko bre jos koristi alkalne baterije???
 
Da ne otvaram novi topic koje baterije preporucujete za wireless joypad...znaci da traju sto duze. Cena nije bitna
 
Ja koristim za a510 one nandzaraste CFL 2.3A, rade kao zmaj i traju.
Rekao je da sutra putuje, mislio sam na nepunjive baterije, nije rekao koje.

I da traju po 50 snimaka, ali ima i onik koje mogu da ispucaju i 65 kada je displej i blic iskljucen :D
 
driver je napisao(la):
Ne znam zashto bi neko nudio alkalne baterije za bilo koju kombinaciju osim ako si na terenu a baterije ti prazne :)
koje AA baterije do 150din? sutra putujem pa pozurite
Ja nigde ne vidim punjive.
Drugo, topic je postavljen u pola jedanaest uvece, pa sam pretpostavio da zeli da ih kupi "usput", jer ako ih kupi sutradan a isti dan putuje, kad ce stici da ih napuni???
Trece, za 150 dinara bas i nema neki izbor punjivih, jos jedna stvar koja ukazuje na to da covek ne zeli punjive.
I na kraju, cetvrto,

Topic je bezveze postavljen.

Jel jasnije? :S:
 
Nazad
Vrh Dno