Šta je novo?

Titan Quest

jel neko zna gde su oni ljudi reptili, quest iz lower nile, sve sam pretrazio od tog sela do memphisa i ne nadjoh ih.
 
odmah pored sela, dodji do obale i pobi sve reptile
 
to sam i uradio,ali mi nije priznao quest, pa cu opet :)
 
Moras da udjes u selo pa da ides juzno u STRNJIKU :D moras da ides skroz pored kamenja kroz vodicu, izgledace ti kao da se vracas, i naravno moras da se vratis istim putem.
 
Imam jedno pitanje; da li je ikako moguce ucitati nekog igraca posle update-a igre? Posto je od 1.15 igra bila dosta stabilnija poceo sam da igram. U medjuvremenu se pojavio pac 1.20, ja ga stavio ali sada se moj lik nepojavljuje nigde (doduse vidi se u save normalno) ali u samoj igri nema ga da se izabere? Help nebih bas da igram igru svaki put ispocetka!?!
 
Imam jedno pitanje; da li je ikako moguce ucitati nekog igraca posle update-a igre? Posto je od 1.15 igra bila dosta stabilnija poceo sam da igram. U medjuvremenu se pojavio pac 1.20, ja ga stavio ali sada se moj lik nepojavljuje nigde (doduse vidi se u save normalno) ali u samoj igri nema ga da se izabere? Help nebih bas da igram igru svaki put ispocetka!?!

moras da stavis isti serial ..meni je to pomoglo !
 
Malo su zasrali igru sa ovim 1.20 patchom, ubijem act bossove i dobijem conjak iteme, kada malo bolje razmislim generalno dobijam njesra iteme. Pare nemaju svrhu sem da kupujem potione posto shoopkeperi nikada nista nemaju vec prodaju najobicnije generic iteme, a i tu su bossovi koji su zesce smaranje jer svaki moze da se ubije uz 70 potiona i kliktanje na njih u trajanju po 10-15min... Steta igra uz malo balansiranja je mogla da bude extra zarazna...
 
Poslednja izmena:
Malo su zasrali igru sa ovim 1.20 patchom, ubijem act bossove i dobijem conjak iteme, kada malo bolje razmislim generalno dobijam njesra iteme. Pare nemaju svrhu sem da kupujem potione posto shoopkeperi nikada nista nemaju vec prodaju najobicnije generic iteme, a i tu su bossovi koji su zesce smaranje jer svaki moze da se ubije uz 70 potiona i kliktanje na njih u trajanju po 10-15min... Steta igra uz malo balansiranja je mogla da bude extra zarazna...

Na ovo se zale svi sirom sveta; morace nesto da preduzmu po tom pitanju sto pre!!!
 
Ma i ne moraju, igra je vec isfurana i retko ko ce je jos kupiti. Eh jedan je Diablo (tacnije 2 ili 4 sa expanzijama :D).
 
Dajte neki konacan savet za resenje ovog problema (*.exe error)....Uzas...Ja je tek sad igram, 17.level, stigao do Atine, i tu non-stop puca....Ponekad pocrni ekran, a jos neko vreme se cuje zvuk.... Onaj hotfix mi ne radi, nece da raspakuje one "pakove", prijavljuje neku gresku. Zvukove sam smanjio na rarely.... Ako je resenje patch na osnovnu verziju, kako sacuvati sejvove?Jel' sigurno radi fora sa istim serijskim brojem???
 
Meni nije radilo,a znam jos neke kojima isto nije radilo.

niste stavili isti serial:p /// salim se ...gledaj ovako,igrao sam clone verziju koja ima dva seriala u Nfo-u ,nesto sam pretumbavao po hardovima i skinuo sam TQ,u medjuvremenu je izasao patch 1.08 i "ponovonapunjena" verzija za isti...instaliram ponovo TQ al stavim "ponovonapunjeni" serial ,kad ono nema mog lika u igri :S: preinstaliram ponovo al sa serialom od clone verzije i gle,proradi sasvim najnormalnije:) Jedino ne mogu da tvrdim za kasnije patcheve(nisam probao),al za 1.08 sam gotovo siguran da je problem u serialu:type:
 
Nešto mi zaista nije jasno sa Save opcijom. Recimo: hoću da kupim novi štit, snimim se, kupim ga i ne sviđa mi se. OK, izađem iz game-a bez snimanja, ponovo krenem i vidim da sam se opet "snimio" sa novim štitom. U čemu je fora? Mislim, čemu uopšte save opcija ako se snima kad hoće, tj. non-stop?


Prosta stvar:

Kupis item, montiras (bez izlazenja iz merchant ekrana), vidis da li odgovara ili ne. Ako ne odgovara, odmah ga prodas merchantu i dobijes 100% sume nazad. Provereno radi.



Sto se tice novca:

Kod prodavaca se povremeno (svaka 3-4 poseta) pojavljuju specijalni itemi (zeleni nazivi, cini mi se da su to "rare item") koji kostaju podosta, a vredi ih uzeti zato sto uglavnom imaju bonuse vezane za klasu koju vodite (npr. imam armbands of the glade i grieves of the glade: +25% piercing damage, +35% less damage from beasts, +10% movement, +jos nesto, zaboravih). Trenutno imam 4 "zelena" itema koje sam kupio kod merchanta - 2 prstena, armbands i grieves (s tim sto sam 2 puta menjao prsten za "jaci" - opet kupljen kod merchanta). Samo sto je smor svaki put juriti kroz asortiman trgovca u potrazi za takvim item-ima....

btw, Lik mi je warden (hunting/defense) - odlican primary, budjav secondary...
 
Jaoo koliko dugu nisam igrao ovo (zbog Call Of Juarez) moram vise da predjem smorio me.. inace jel koristite plave setove oklopa i oruzija??
 
Ja pokusavam da koristim, al ne ide, fali mi 3/4 seta :).
 
Da, skoro je nemoguce pronaci kompletan set :( meni fali za Gabel Tjauti Shroud of the Night i Silent Runners, pa ako se neko seca gde ih je nasao ili pazario :D...

p.s. evo i slike moje vesele druzine :)
 

Prilozi

  • pack_2.jpg
    pack_2.jpg
    95.6 KB · Pregleda: 151
p.s. evo i slike moje vesele druzine :)[/QUOTE]

da li se meni cini ili ti upravljas i tim vukovima???

kako?
 
Da,... vukovi i ova cura napred sa lukom... mada u sustini ne upravljas direktno, vec te prate i napadaju sta im dodje u blizinu. Kada izaberes Nature mastery imas 2 spella za njih.
 
:wall: nisam imao pojma za tu opciju, posto sam ja birao odbranu i oruzje uglavnom.
zanimljivo
 
Svaki mastery ima prednosti i mana, ovde je dobro sto kada uletis u velik broj jakih neprijatelja, vukovi i cura dobrano odvlace 'vatru' sa tebe - zgodno za wizzarde i ostale fizicki slabije likove. Ja praktikujem da sa lukom stanem malo dalje, pustim vukove i onda prashim po monsterima pazeci na health vukova (ako jedan pogine ostanu samo dva, jer moras da nadjes shrine of mastery da bi imao i treceg)...

Da li postoje dodatni questovi ili se to ceka ? Pri kraju sam sigrice pa .... :D
 
Poslednja izmena:
Pre par meseci malo sam igrao ovu igru, i odusevila me, medjutim tada sam imao problem
sa pucanjem igre, i to me strasno nerviralo, pa sam prestao da je igram.
Interesuje me da li su to popravili nekim patchom il jos uvek postoji problem?
 
ja teram patch 1.20 i sve radi ok... ponekad secne zvuk ili igra pukne, ali nije strasno..
 
Pre par meseci malo sam igrao ovu igru, i odusevila me, medjutim tada sam imao problem
sa pucanjem igre, i to me strasno nerviralo, pa sam prestao da je igram.
Interesuje me da li su to popravili nekim patchom il jos uvek postoji problem?

To je bio problem sa narodnom verzijom igre, 1.20 nema nikakvu zastitu sem simple cd-check-a...
 
Meni je Titan Quest pucao samo kad preteram sa o/c???

I to uvek isto: zasece zvuk, igra malo jos radi posle toga i... PLJAS... BSOD! Ne stigne cak ni poruku greske da napise. Ili krene sa ucitavanjem, onaj stit u cosku krene da se "pozlacuje" i samo stane tako... A zanimljivo je da pukne na 20Mhz nizem taktu od 3DMark-a i S&M-a.

E sad.. mozda ja gresim, ali 1.20 patch je stabilniji, sad mi samo povremeno stucne zvuk. Dobra stvar u ovom patchu je i sto sad (bar po release notes-u - nisam probao) moze da se iskljuci smena dana i noci. Kome to treba? Pa, i meni zna da zastuca grafika kad nocu ulazim u grad (imam X800XT), a ovim bi to lagano eliminisali... Pogotovo ko ima slabiju graficku. Licno nisam probao, al' da pomenem, mozda nekom koristi....
 
Poslednja izmena:
Smena dana i noci nema veze sa grafickim opterecenjem vec sa nekim opasnim memory leakom, najobicniji alt-tab prilikom menjanja instanci ili smene dana i noci resava perfromance drop...
 
U 1.20 iskljucis lepo noc i vozas stalno po danu!!! Nego da pitam vas iskusnije jel se neka kombinacija profesija pokazala kao najbolja posto bih da pocnem i ja da igram ovu igricu konacno (nisam hteo da igram sam, sad sam skupio ekipu za mplayer pa pocinjemo).
 
Imam problem, izgleda da je neki bag u pitanju. Instalirao sam najnoviji patch. Naime, kada kliknem na meni za manipulaciju oruzjem i da vidim karakteristike lika (character menu - C po defaultu) otvori se meni ali je pozadina skroz bela, znaci vidim sta pise ali ne vidim slotove uopste!

Kada sam formirao novog lika, nakon toga cak nisam mogao ni da "uhvatim" noz, znaci nista, meni se otvori ali ne mogu da radim po njemu.

Dok sam bio na 1.08 patch-u, desavalo se isto ali se ponekada desilo i da bude normalno. Sada kada sam ponovo instalirao igru, sa sve patchevima, desava se ovako kako sam opisao.

Ima li resenja?

Imam 6600GT a drajveri su 91.47.
 
Nazad
Vrh Dno