Šta je novo?

Titan Quest

kolko vidim ima nekoliko mogucih solucija:

1. Startovati igru u win98 compatibility mod-u (meni ovo resilo prob)
2. Iskljuciti akceleraciju za zvuk
3. Iskljuciti zvuk skroz

Kanda je neki problem sa zvukom (tako kazu).Sto se performansi tice, ocajne su. igra ne izgleda bolje od Dungeon Siege 2 (ako nste krenuli da je igrate i odustali nemojte mi kontrirati posto treba videti celu igru), ali svakako radi 10x gore. Ono sto sam primetio je da kad se priblizis pecini pocne da secka bez obzira sto se ni ne vidi sta je u pecini, dovoljno je samo da si na ekranu gde se i ulaz vidi. sto ce reci nije do izvora svetla.
 
sto se grafike tice meni je ds2 smesan u odnosu na ovu igru... ali smesan...
 
Taman ubih onog Nesuss-a kad ono puce igre.Nema smisla.Jel se zna kad ce patch?
 
Pokušajte disable-ovati multicore opciju u config fajlu. To bi trebalo popraviti performanse.
 
@G!!!

ne znam sta je tebi tamo bilo smesno, bilo je volumetric lightninga u onoj sumi, zamak i animirana okolina, sve je ok. nije nesto ekstra, ali nije ni ovo.
 
pazi boli me uvo sta je od tehnickih resenja primenjeno :) meni je grafika ove igre tri puta prijatnija za oko, a i boje su mnogo lepse uklopljene, onaj ds2 kao crtac da sam igrao samo neko sharenilo... chisto takav mi utisak bio...

btw meni defitnivino samo u windowed modu radi, kad ukljuchim fullsreen puca na loadingu !?! tja..
 
I meni je ovo daleko lepse od DS 2.Dobar im je ovaj prelazak izmedju dana i noci kao i senke koje stene daju u sumrak.Igra sama je zanimljivija od Dungeon Siege,DS brzo smori
 
e jel uspeo neko da ubije onog kiklopa?ja nisam imao sanse.pobegao.kovceg iza njega dosta obecava,ali je lik svincuga nikad gora.probacu kasnije da se vratim do njega,ali na 10 levelu zaista nisam imao sanse.nije ni nessus bio naivan,ali je mali mis u odnosu na ovoga...
 
Nesuss..Pih dvaput sam morao da ga roknem jer mi se igra zamrznula posle prvog puta.Ubio sam ga gadjajuci ga vatrom iz stapa.Pobegnem da se on okrene pa opet i tako jedno 20-tak puta...
 
G!!! je napisao(la):
pazi boli me uvo sta je od tehnickih resenja primenjeno :) meni je grafika ove igre tri puta prijatnija za oko, a i boje su mnogo lepse uklopljene, onaj ds2 kao crtac da sam igrao samo neko sharenilo... chisto takav mi utisak bio...

btw meni defitnivino samo u windowed modu radi, kad ukljuchim fullsreen puca na loadingu !?! tja..

Meni puca i sa windowed modu na loadingu....:trust:
 
tja ko ce ga znati ... pazi meni je prvo pomoglo da pokrenem novu kampanju pa onda se vratim na staru i od tada radi, ali samo u windowed modu... ocigledno su u pitanju bugovi jer svaka makina ima neki svoj lek za boljke... meni recimo nista od compability trikova nije pomoglo...

kiklopa sam ubio vrlo lako, ne secam se dal je bio dualwield ili neka sekirchina koju sam nabudzio sa lighitngom na +3-21 ona sama je imala 23-33 plus bonus demage od +3-9... btw pun sam love a ne znam sta da kupim jer je izbor uslovno receno slab, a dobri itemi se mogu naci ali vrlo vrlo retko...
 
ma ja nisam igrao nesto preterano detaljno.plasio sam se skrenem sa staze,posto znam da igra moze da me izbaci u svakom trenutku...ne znam sto uopste i igram ovo.trebao bih ko covek da sacekam patch.sad sam se lepo nalozio opet na gcku mitologiju.mogao bih lepo da procitam po koju knjigu da obnovim gradivo i da cepam god of war jos jednom umesto ovoga.

ja sam sada stigao do delpha i imam samo dva sugava maca od 22-25 sa nekim sugavim upgradeovima.za neke ozbiljnije sekirice nemam snage.sve traze okolo 130,a ja sam tek na 110.
trgovci deru nikad gore i imaju ocajnu ponudu.kod njih samo uzimam napitke i prodaj sta nadjem po svetu.
koliko ima ovo da se igra?nadam se da prica krece tek kada stignem u delphi.za sada price prakticno i nema,,,
 
Nemojte igrati ponovo-napunjenu verziju, problematična je. Za sada je generalno najbolje rešenje (a i kod mene, slučajno sam ga ub'o), da igrate prvobitnu EMU verziju, a ponovo-napunjen samo da bude izvršni fajl. Mene već dva dana nije izbacilo nijednom.

Doduše, ako već imate kompletnu ovu drugu verziju, izašao je jutros fix koji popravlja neke stvarčice.
 
kkav crni fix, probao sam to i totalno mi je zeznuo igru nema sanse ni ucitavanje da pocne (taj fix je raspakovao neke fajlove u resources folderu) kako sam tupav, ne znam ni zasto sam to probao... tja a taman sam zbudzio 15 lvl..

a taman se naprzih dosta je fino i namichno odradjena igra, tj fajt u njoj kakv aje milina kad zveknete skeleta a oni divni zvuci lomljenja kostiju dok kosturko leti preko pola ekrana...blah.. prava zezancija kad ono prc... blah..
 
pa sta sad ? tja ponovo napunjen fix ne valja ? a ja ga kreno skidati ?! Znaci samo da furam original i .exe fajl ?

Inace ja dobre stvari nalazim u izobilju, ali namerno nisam hteo da budem fighter vec sam uzeo da budem master of lightning :D, samo ranged kombat ovoga puta...trenutno sam level 7 i tresem od 30 do 70 dmg very fast i splash 1.5m :D + slow + 25% chance to stun for 3sec :) a robove i i te iteme za magove...kolko oces ima za magove.
 
gx-x je napisao(la):
trenutno sam level 7 i tresem od 30 do 70 dmg very fast i splash 1.5m :D + slow + 25% chance to stun for 3sec :) .

Odakle ti ovako nesto?
 
lol kako je ova igra smehotresno bagovita, proradila je uz compability ukljucen, svasta.. ja uvek igram ovakve igre kao okoreli fighter :) dosao sam do atine 17 lvl sam.. sad odoh da gledam brazil :d
 
meni je bas bezveze igrati ovakvu igru kao mage.jednostavno ne ide uz grcku mitologiju.fighter mnogo bolje pristaje.ja sam 16l i jurim se po akropolju.i dalje mi je lik dosta slab.cekam 18l,nabacio sam neko mnogo dobro sekirce,ali mi treba 18 level.

btw,pojavio se mini image.ja sada njega koristim.mnogo mi stabilnije radi od napunjene verzije.dakle,DT+securom loader+mini image.
e toliko truda da bi pokrenuo moju legalnu kopiju igre.sta cu kad necu da grebem originalni disk:D.
 
Jel problemi sa gubljenjem texta nisu vezani za graficku (ati 9600 PRO)?
 
Evo proradila mi je igra.Igra je nemoguca.Ne mogu da se odlepim, vec sam 18 level.Sve je na foru diabla.Savrseno.
 
G!!! je napisao(la):
lol kako je ova igra smehotresno bagovita, proradila je uz compability ukljucen, svasta.. ja uvek igram ovakve igre kao okoreli fighter :) dosao sam do atine 17 lvl sam.. sad odoh da gledam brazil :d
...i sada nakon što je Zidan održao predavanje reklamožderima, zvaničnim zastupnicima kompanije Nike i promoterima JogaBonito lipovog qrca, možeš se vratiti Titan Quest-u. :smoke:
 
apsolutno :banana:

zidan je tata, u ocima mu se videlo pred tekmu da je dosao da se igra... i to je i radio... bas mi cudno sto je ronaldinjo celo prvenstvo onako rezervisano igrao, ocekivao sam malo sambe da nam pokaze a ono nista,,, zelja mi je ostvarena brazil je ispao :)

btw tacno je u pravu onaj ko je rekao da mage ne ide u ovoj igri, mislim bolje da su usavrsili 5-6 razlichitih fajtera i jednog mage-a nego ovako ali dobro... igra se igra se ;)

filipe ti?
 
Ja? Prvi put kad mi je pukla obrisao sam je sa harda, sa sve imidžom. Nije mi ništa specijalno. Nemam više vremena ni volje da prelazim igre koje me baš ne privuku. Video sam već šta će se desiti u 100 sličnih igara koje sam prešao :)

Ako misliš na fudbal, priželjkujem Italiju i Francusku u finalu. A onda mi je gotovo svejedno ko će pobediti. Mada iskreno, nemam ništa ni protiv Portugala, Skolari je car! Jedino ne bih voleo da ne kraju ispadne Dojčland uber ales.
 
A ja sam baš Nemce zgotivio od prve utakmice i predvideo sam im titulu. Za sada me slušaju :D Ali da su me oduševili Francuzi juče, jesu. Mada se znalo da je Zidan najbolji fudbaler na svetu. Ako budu prvaci, kakav će to oproštaj biti...

Nego, i ja sam okoreli fajter i klikćem ko blesav :)
 
aj kacite svoje likove.
evo od mene jedna razglednica iz egipta:

titan4sm.jpg
 
ja necu iz inata da kacim :| opet se nesto zabagovalo ne mogu da odem sa dokova atine stalno puca, sve sam probao i vise stvarno nema smisla da se cimam... imam negde oko 700k zlatnika ne znam sta cu sa tim :) od onih plavih setova imam oklop i stit od Labyrinthe Warsuita i neke Theba greaves koje sam dobio od bossova, posle njih nisam nista ni kupovao :) a dobio sam ih kad sam bio nesto oko 9 lvl sto je tad bilo cool a sad me smorilo da ne mogu da nadjem nesto bolje jos uvek...

eh da jesam li rekao da mi igra puca :) citao sam kazu da je to bug zbog zvuka kad se preimenuju doticni fajlovi moze da se igra bez zvuka i tada je igra superstabilna .. meh...
 
probaj neku drugu kombinaciju za pokretanje igre.i mene je sa reloaderom non stop izbacivala.imas jedno 4-5 fora za pokretanje igre,pa sam provali koja tvojoj konfi najbolje lezi.ima neki mini image na gcw.ja sa njim igram.
 
@G!!!

Kako ti izbacuje? Jer ono sa TitanExe greskom ili...?
 
Nazad
Vrh Dno