Šta je novo?

Titan Quest

pa ko je rekao diablo? ali meni ova igra ima vise shmeka od diabla 2, negde izmedju prvog i drugog dela je sto se tako neke atmosfericnosti tiche... sto se samog sistema tiche ochekujte pravi clickfest, doduse ne morate sad ni da klikcete stalno vec samo drzite levi taster misha i to je to :) prichica je za sada standardnog tipa nikakvih iznenadjenja po tom pitanju nema, bas me intersuje cooperative mod kako izgleda u ovoj igri... naravno ni r od rpg-a nema chista akcija za opustanje, sa vrlo vrlo prijatnom grafikom ne toliko tehnichki savrshenom koliko prijatno, sa fino animiranom travicom dok se krecete kroz nju i tako tih nebitnih detalja :)

simpatichno za sada ali sa par bugova, desilo mi se da sam se zaglavio izmedju nekih stena pa sam morao telerpot da koristim do grada i nazad pa sam se odglavio, i jednom mi je izkochila igra u windows .... nocu u gradu zaista u mnogome opadne fps, recimo dok je igrate u toku dana pozeljan je vsync a nocu u gradu bash i nije optimizovano.... u 1024 sa svim ukljuchenim...

cool je opcija za sekindarnu opremu koju mozete promeniti u toku igre samo pritiskom na jedan taster ... fino.. nesto vise da kazem ne mogu za sada mada ja i nisam toliko struchan za hack'n'slash, a igra je to u svom pravom obliku, meni je recimo igra mnogo prijatnija od ds2
 
evo da se i ja javim.
igra zaista ne donosi nista novo,ali je zato pokupila sve najbolje iz dosadasnjih hack and slash rpgova i to ukomponovala u jednu izvanrednu celinu vrednu paznje.grafika je odlicna i relativno dobro optimizovana.ja sam naisao na gomilu bagova,ali to prepisujem poreklu verzije koju igram.verovatno ce reloader verzija resiti probleme.prica nije nista posebno.za divno cudo opet spasavamo svet i opet ne znamo odakle mi u svemu tome i opet smo na pocetku goli i bosi dok cemo na kraju verovatno opet biti super mega giga mocni baja.
neprijatelji bas i nisu nesto preterano raznovrsni za sada.igra bas i nije nesto posebno istorijski potkovana,a ni mitologija nije verno preneta.u introu,kada prvi put vidimo titana,on vise podseca na nekog lika iz rejmena nego na jedno od najmocnijih grckih bozanstava.
ali,sto je najbitnije igra je jako zarazna i interesantna.DS2 mi se nije svideo zato sto je bio nekako previse monoton (to je poslednji hack and slash koji sam igrao) dok se za TQ to nikako ne moze reci.igra prosto tera da se dalje igra.
i tako,utisci su za sada jako pozitivni.nadam se da ce igra uspeti da odrzi ovakav utisak.
 
Za razliku od vas ja sam se zestoko razocarao, grafika nije nista posebno, kamera je ocajna i jako iritira, izvodjenje necu da komentarisem jer je identicno kao u diablu a to mi se nikad nije svidjalo a i prica je takodje podbacila.
Bugova ima mali milion od gore pomenutih zaglavljivanja do izletanja u windows (koji su u pocetku retki ali vremenom postaju sve ucestaliji do te mere da izlece svakih 15-20 minuta, a ortaku vise nece ni da loaduje lika).Ko je mnogo voleo diablo mozda se zainati i odigra do kraja, ostali verovatno nece, bas mi je zao jer sam bio ubedjen da ce biti super igra.
 
pa dobro, eto i druga strana medalje da se vidi...Ali ti si zaista jedan od retkih koji nije "mnogo voleo" diablo, ostatak nas je bio pomahnitao za njim :D
 
Diablo je jedna od najzaraznijih igara koje sam igrao. Titan Quest još nisam probao, no nadam se da je prisutan Diablo filing.
 
Ajde da mi neko objasni sta to znaci Reloaded? I kako da znam da li ja imam Reloaded?
 
Reloaded znači "ponovo napunjen". Znači, treba startovati igru, izaći, pa je opet pokrenuti. U tom slučaju će i tvoja igra biti Reloaded. Ovde se ljudi žale da je Reloaded jer im, očito, često puca pa moraju da Reloaduju ponovo, pa im samim tim igra postane Reloaded.
 
filipenko je napisao(la):
Reloaded znači "ponovo napunjen". Znači, treba startovati igru, izaći, pa je opet pokrenuti. U tom slučaju će i tvoja igra biti Reloaded. Ovde se ljudi žale da je Reloaded jer im, očito, često puca pa moraju da Reloaduju ponovo, pa im samim tim igra postane Reloaded.
:D :D :D
 
Eto, svakog dana nešto novo naučimo... a Myth je pretpostavljam kad igra već uđe u mit od predugog najavljivanja, a Vengeance kad igra najzad dođe pa korisnici krenu u osvetu danonoćnim igranjem :d
 
tad je izmishljen prvi brijach!!! bez kojeg mi gameri danas ne mozemo :)

@thread

igra je diabolika arkadica, nekom radi super nekom ne... nekom je grafika lepa nekom ne... izdvojte tu sumu identichnu velikoj pljeski i proverite u koju grupu spadate :)
 
Meni ova igra na 1024X748 sa nekim podesavanjima na medium , a nekim na high radi srednje zalosno...zar to nije cudno za ovakvu konfiguraciju. Kakva je situacija kod vas i koju verziju imate instaliranu (rld crack ili nesto drugo)?
 
Meni se javlja neki cudan bug, posle par minuta igranja sva slova u svim tekstovima na ekranu postanu kvadratici tj. font se potpuno izgubi. Da li jos neko ima taj problem? A i izbacuje u windows cesto.
 
Poslednja izmena:
Fina igra,grafika je dosta dobra.Bas za opustanje za ove letnje dane,izvalis se i klikas.Ne gledajuci izabrao sam defender,valjda cu uskoro dobiti neke promene ili slicno.
 
ja igru vise ne mogu da igram... znachi stalno puca prilikom loadinga... probao sam sve i svasta... nije mi jasno...d sad mi je samo jednom izletelo u win i to posle igranja od oko 3 sata, posle toga sam igrao jos nesto malo i sada nema sanse da ucita poziciju stalno puca... svasta...
 
G!!! je napisao(la):
ja igru vise ne mogu da igram... znachi stalno puca prilikom loadinga... probao sam sve i svasta... nije mi jasno...d sad mi je samo jednom izletelo u win i to posle igranja od oko 3 sata, posle toga sam igrao jos nesto malo i sada nema sanse da ucita poziciju stalno puca... svasta...


Bas htedoh da napisem ovako neki post.Prvo mi puce tokom loadinga a potom mi se zamrznuo ekran,a taman sam planirao da se zaigram.:mad:
 
killbane je napisao(la):
Meni se javlja neki cudan bug, posle par minuta igranja sva slova u svim tekstovima na ekranu postanu kvadratici tj. font se potpuno izgubi. Da li jos neko ima taj problem? A i izbacuje u windows cesto.
same here.ti kvadratici nestanu posle nekog vremena.samo ostavim komp da se odmori i posle se sve vrati u normalu.najgore mi je kada koristim teleport.dobijam jedno 3 frejma po minutu posle teleporta...trudim se da igram,ali je zaista tesko u ovim uslovima.valjda ce patch da pomogne.zao mi je da ovako dobru igru igram na ovako bedan nacin.
 
Nece da mi radi.Da li je neko mozda ovako instalirao.Pokrenete fajlu preko demon toolsa i onda tamo gde vam je instalirna igra kopirate falu sa diska, fajla se zove asr.exe i onda pokrenete tu fajlu i u nju ubacite titan quest.exe i onda open.onaj ko je ovako instalirao znace o cemu pricam.Za one koji znaju o cemu pricam.Molim vas neki predlog
 
resio sam problem sa pucanjem kod loading... napravite novog lika pokrenite novu kampanju izadjite i uchitavanje stare je omoguceno :)
 
e ja sam igru malopre probao (uslovno receno), dakle ucitam igru, promenim rezoluciju, i krenem da izadjem iz igre da bi primenuo to i ostane mi crn ekran koji nece da se skloni :p uspeo sam win+L (logoff) nekako da oppravim stvar :) Od tada je proslo 5 sati, nisam hteo da palim ponovo :p poplasili ste me sa ovim postovima :)
 
Meni, otkako sam je ponovo napunio, radi bez problema. Jedino što me je mučilo bio je in-game AA, pa sam isključio.
 
ja sam do malopre igrao nije pukla ni jednom :) ali nikad se ne zna ... nije lose krljanje... samo ne znam koliko ce jos moci da me drzi... dan dva verovatno...
 
sad sam probao da igram, znaci imam napunjenu verziju, tj pokrecem titan-quest.exe a ne onaj bez "-". Ono sa mrakom i padom performansi je uzas, pomaze jedino details - low (sve ostalo high) ali onda nema trave :(, elem igra je radila dok nisam otvorio i usao u portal. Posle toga je ispala na desktop sa error-om, i posle nece da ucita poziciju, probacu sutra ovo sto je G!!! rekao.

Ne verujem da je ovo do narodne verzaije igre, ovo je *****i software error i preuranjeno izlazenje igre.
 
Tačno tako. Ljudi po stranim forumima, pa i oni koji pikaju originale na bolesnim konfiguracijama imaju problem sa fps-om. A nije da igra izgleda preterano dobro. Takođe i originali izleću na desktop... Srećom, neko vreme mi igra nije ispadala, čak je izuzetno dobro radila u multitaskingu (bila uključena 12h, 4 sata sam igrao).
U svakom slučaju, vidi se da sa onim patchom treba da požure.

Ali kada malo razmislim, ja bih isto izbacio bagovitu igru sa pričom "kupite original, on radi lepo"... pa kada ljudi nakupuju bagoviti original, lepo izdam patch... :d
 
Poslednja izmena:
igra izgleda odlicno za takvo izvodjenje naravno nisu optimizovali nista a pad performansi je logican recimo kada sa poljane i jednog light source-a udjes u pecinu gde ponekad ima mnogo light source-ova padne fps isto je i sa smenom dana i noci senke i osvetljenje treba da optimizuju mada prvo treba da srede bug sa iskakanjem igre na desktop/zamrzavanje sitema j****a ovo je jedna od onih igara koje tek sa drugim/trecim patch-om prorade kako treba nista dok se to ne desi bice pray-a da se djipa
 
pa sha znam, porobajte u windowed modu, nije neka razlika a lako se alttabuje, meni kuc kuc radi sad ok
 
Nazad
Vrh Dno