Šta je novo?

2 usb joypada zajedno nikako!?

ivke76

Slavan
Učlanjen(a)
29.08.2005
Poruke
1,399
Poena
350
u pitanju je intel 845 platforma (mislim asus neka ploca) na nju je nakacena usb tastatura usb mis i od skoro 2 usb joypad-a uredno instalirani driveri ali oba u isto vreme ne mogu da se koriste nikako bilo koji sam radi ali zajedno sa drugim nema sanse u cemu je fora?
p.s. u pitanju su speedlink joypadi ako ima neke veze
 
Da li si probao da li rade kad su mis i tast ps/2?
 
Misko je napisao(la):
Da li si probao da li rade kad su mis i tast ps/2?

nece da moze posto su i mis i tastatura usb only fazon cudno mi je da mis i tastatura rade perfektno i jedan od dva joypad-a(rade oba savrseno kada se drugi od njih iskljuci proverio sam oba i rade) radi normalno medjutim zajedno nece nikako mislim da ima veze sa preferred device u cp setovanjima za joypad mada nije mi jasno zasto nece zajedno da rade ipak je plug & pray fora samo zaboravio sam da se pomolim pre ukljucivanja izgleda:wall: zna li neko kako da promenim preferred device setovanja nasao sam na nekom stranom forumu da je lik resio problem tako sto je iskljucio oba joypad-a stavio jedan otisao u cp i stavio ga kao preferred device iskljucio ga i isti postupak primenio na drugom onda i njega iskljucio pa ukljucio prvo prvi pa drugi i proradilo mu mada meni nece ni tako nemam pojma u cemu je stos
 
Nazad
Vrh Dno