Šta je novo?

Postavite slike sa kamere vaseg mobilnog telefona THREAD!!!

n3w0ig.jpg

2renyop.jpg


S8 gcam
 
U11

a572a0cce257a29a807e990a63e17fe2.jpg


Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
AI Honor 10, pa ovi Kinezi nisu normalni.

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
Klinac ostavio watermark, nisam obracao paznju, mada ne razumem zasto nisu normalni? U vecini situacija ai kamera opali mnogo bolju fotku, ovo je slika u skoro pa totalnom mraku, krov u pozadini je daleko od mene pa bar 20tak metra

Sent from my COL-L29 using Tapatalk
 
Pa zato što stavljaju te glupe watermarkove, Huawei, Xiaomi, Honor..

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
IMG_1682.jpg
SE

Jedna u pokretu izBosne
 
@Bogi79 pogledaj negde tutorijal kako da kačiš linkove sa flickera da se odma vidi i slika a ne samo link; mislim da je djilke objašnjavao postupak.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Ako kaci direkt iz fona ne postoji nacin, moze samo preko kompa

Sent from my COL-L29 using Tapatalk
 
Kako preko App da okacim sliku komso života ti? Da, nisam imao vreme da posebno kopiram link sa Google pa ovde, ne vidim u čemu je problem? Da se klinke na link i slika da se vidi... Svašta...
@Bogi79 pogledaj negde tutorijal kako da kačiš linkove sa flickera da se odma vidi i slika a ne samo link; mislim da je djilke objašnjavao postupak.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

M20X EVR-L29
 
^ pretrazivac neki sa desktop verzijom. Jeste malo cimanje ali moze preko moba

Mate 20 Pro
 
^ pretrazivac neki sa desktop verzijom. Jeste malo cimanje ali moze preko moba

Mate 20 Pro
Znam da moze, ali u čemu je problem i ovako? Ne razumem...
Koga slika zanima kkiknuce na link, svakako će ga odvesti na Flickr, već eto prohtevi zahtevi...
Slika da se vidi ovde, to je bitno... A opet se ide na Flickr... Komplikovano je to, mnogo...

M20X EVR-L29
 
Jedino sta moze, link sa flickr aplikacije, i ispod linka "preview" slika, ubacena preko tt. Kome se na prvi pogled svidi slika, udje na link i to je to. Problem resen

Mate 20 Pro
 
Nije problem Bogi druže, ne zameri, samo je lepše kad se odma vidi sve. Ja ne kačim fotke pa ne znam.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
https://flic.kr/p/Rw38qd

Jedna neonka samo, jedva da se i videlo, ISO sve govori

[emoji2] [emoji2] [emoji2]

Mate 20 Pro
 
Poslednja izmena:
E upravo ovo. Kad vidim link, ne želim da potrošim par sekundi na fotku koja nije zanimljiva. Ovako kad ima preview onda udjem da vidim i veću rezoluciju, podešavanja, obradu itd itd.
Jedino sta moze, link sa flickr aplikacije, i ispod linka "preview" slika, ubacena preko tt. Kome se na prvi pogled svidi slika, udje na link i to je to. Problem resen

Mate 20 Pro
 
Nazad
Vrh Dno