Šta je novo?

Postavite slike sa kamere vaseg mobilnog telefona THREAD!!!

Prva mi nije nešto, al druga je baš baš top.. Nešto što sam ja video kroz moje oči.. Hvala

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Ako neko ima predlog za obradu ovih slika voleo bih da vidim.

Sve stock auto direkt sa Google kamere na flickr:


#MotorolaKop by Milovan Kusakovic, on Flickr


HTC u11 using Google camera by Milovan Kusakovic, on Flickr


HTC U11 using Google Camera by Milovan Kusakovic, on Flickr
Evo ti od mene ta od gore, previše je overexposovao gore levo oblak pa sam ga " blendovao" da ispadne kao oblak.
Ostalo sam malo ulepšao po mom ukusu.

Ako ti se dopada skini je u full quality pa cu je obtisati.

Photo by The PunisheR by Sava Milakov, on Flickr

Edit: Evo ipak I ova treća.

( senke, stena, detalj, boje )

Photo by The PunisheR by Sava Milakov, on Flickr

P.S. Ovaj gcam što koristiš nije na max podesavanjima, ove slike bi bile 10mb+ da jeste, takodje bi bilo više prostora za igranje da jeste.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Čime to obrađujete? Ako možeš da mi daš link za gcam plus podešavanja koja da stavim na pm bilo bi super.
Hvala na obradi, super izgleda.. Nikad se nisam zezao sa obradom a trebalo bi da počnem..

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Čime to obrađujete? Ako možeš da mi daš link za gcam plus podešavanja koja da stavim na pm bilo bi super.
Hvala na obradi, super izgleda.. Nikad se nisam zezao sa obradom a trebalo bi da počnem..

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
Lightroom CC

Za gcam vidi jel možeš da menjas JPEG quality i HDR+ stacking režim, ako nemaš ta 2 sve pada u vodu.

( ovo pitam jer su moja podešavanja bila za s7/8 exynoss )

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Lightroom CC

Za gcam vidi jel možeš da menjas JPEG quality i HDR+ stacking režim, ako nemaš ta 2 sve pada u vodu.

( ovo pitam jer su moja podešavanja bila za s7/8 exynoss )

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
Eto šta je podešeno..
9119c3cbce4e19ce33c1d4d76ad1fc87.jpg


Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Sinoć je trebalo, ali nisu dobili dozvolu. Nažalost umesto 'The great fire' fotografije, dobili ste palete sa pogledom. Drago mi je da je bar neko shvatio o čemu se radi. :)
 
Ladno bi zapalili par hiljada eura...hit

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
7 plus
2X opticki zoom



osmica bokeh+color effect



Sent from my Nokia 8 using Tapatalk
 
WP_20180625_07_21_11_Pro.jpg

Jedna jutarnja iz stana :)
 
Sinoć je trebalo, ali nisu dobili dozvolu. Nažalost umesto 'The great fire' fotografije, dobili ste palete sa pogledom. Drago mi je da je bar neko shvatio o čemu se radi. :)
Jel može neko da objasni kakvo je paljenje trebalo da se desi? Čega, gde, što? [emoji23]

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Proslava dugodnevnice. Tradicionalna zabava iz doba vikinga, posle povezana sa hrišćanskim praznikom, rođenjem Sv. Jovana (Sv. Hans u Skandinaviji).
cfbc2513cb39d49c056f49627e273914.jpg
 
Proslava dugodnevnice. Tradicionalna zabava iz doba vikinga, posle povezana sa hrišćanskim praznikom, rođenjem Sv. Jovana (Sv. Hans u Skandinaviji).
cfbc2513cb39d49c056f49627e273914.jpg
A gde je ovo?

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Ljudi trpaju po 3 kamere pozadi, a google briše patos sa ovim softverskim portret modom

Sent from my LG-H990 using Tapatalk
 
Al je gradina taj Snezhen :)

Nije da nije :D preko 120km s jednog teritorijalnog kraja na drugi (Songgang - Daya Bay)

WP_20180611_19_49_44_Pro.jpg

WP_20180611_19_49_48_Pro.jpg

WP_20180611_19_49_47_Pro.jpg

Interesantan paviljoncic na Shenzhen North zeleznickoj stanici. Nisam imao prilike da se namestim fino da fotkam samu stanicu jer je OGROMNA. Morao bih da se udaljim sigurno nekih 200m da bi komplet usla u kadar.
 
Nazad
Vrh Dno