Šta je novo?

Postavite slike sa kamere vaseg mobilnog telefona THREAD!!!

Sociva su univerzalna al je caka u tome sto de kace samo na maske koje oni pravi, a pravi ih samo za iphone, samsung, pixel flag-ove, srednja klasa i stariji modeli ne . Imas tu na linku sa snjimkom i link ka prodavnici njihovoj.
 
U principu i nije, taj anamorfik lens je brutalno skup ako se uopste moze i naci za fotoaparat. Ceo set svega se uzme za oko 400dolara
 
:) al uzmes jednom i miran si, video je nerealno dobar, a i fotke su woow nema sta, sve sto valja mora da kosta.
 
Sociva su univerzalna al je caka u tome sto de kace samo na maske koje oni pravi, a pravi ih samo za iphone, samsung, pixel flag-ove, srednja klasa i stariji modeli ne . Imas tu na linku sa snjimkom i link ka prodavnici njihovoj.

Mora da se uzme i maska i socivo?
Koliko izadje sve pixel 2 XL?
Ja koliko sam danas nesto video oko 90$ je bilo to socivo.
 
ja sve sto sam video od snmka su dva lika koji k.n.j.a.ju nesto, svaki put kad sam preskocio snimak. da gledam ceo snimak dve b.u.d..aa.le nemam ni vremena ni zivaca. 400 zelenih novcanica za njihovo pro..se.rr.avanje? a pritom koriste gimbal, koliko sam video na jednom od preskoka. i ti onda ocekujes takav isti rezultat iz ruke? doduse footage nisam ni video, ali anamorphic lens vam prakticno ni ne treba za te pirinac senzore, na vecim formatima i za svrsishodnu upotrebu ajde i ima smisla, mada i na ff kameri ne vidim neku preveliku svrhu, ali ajde mozda tu gresim, jer ako se meni ne dja i ako sam ja zapeo za jedan jedini 1.2 objektiv ne znaci da drugi pametniji ljudi od mene ne mogu da mu nadju primenu. ali za mobilni? ma daj.
 
Poslednja izmena:
ja sve sto sam video od snmka su dva lika koji k.n.j.a.ju nesto, svaki put kad sam preskocio snimak. da gledam ceo snimak dve b.u.d..aa.le nemam ni vremena ni zivaca. 400 zelenih novcanica za njihovo pro..se.rr.avanje? a pritom koriste gimbal, koliko sam video na jednom od preskoka. i ti onda ocekujes takav isti rezultat iz ruke? doduse footage nisam ni video, ali anamorphic lens vam prakticno ni ne treba za te pirinac senzore, na vecim formatima i za svrsishodnu upotrebu ajde i ima smisla, mada i na ff kameri ne vidim neku preveliku svrhu, ali ajde mozda tu gresim, jer ako se meni ne dja i ako sam ja zapeo za jedan jedini 1.2 objektiv ne znaci da drugi pametniji ljudi od mene ne mogu da mu nadju primenu. ali za mobilni? ma daj.

Ovo cak nije ni lepo upakovana magla za prodaju ali vole ljudi da bacaju novac, posebno sada u eri kojekakvih instagrama.
 
uh milion puta up za ovaj post. vidi kako covek lepo moze da kaze sve sto ja ocu, a da ne koristi ruzne reci i ne ispadne seljak :D
 
Redmi Note 5 + gcam
aa8718abb8af0f07075b5527fac18699.jpg


Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Ili sto bi moji Loznicani rekli “Valjevacko” [emoji23] Daj odma’!


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Zato i kazem da posalje jedno. @nightshadow Mozes i ti vidim i ti si iz Valjeva.
 
Ja nzm ali meni su fotografije u polu svetecim pa cak i sa dosta svetla katastrofa po noci ne vredi ni pokusavati
 
xmarkom fenomenalno...uzeo sam inače Nokiu 6 sad (dobio je za dž u telenoru na ugovor od 2 god.) i kamera nije ni primaći 808ci
 
Nije valjda da si očekivao da telefon "za dinar" ima dobru kameru? :D
 
mnogo kida 808. u pravim rukama jos vise dolazi do izrazaja, u poredjenju sa ostalom boranijom
 
Nazad
Vrh Dno