Šta je novo?

Postavite slike sa kamere vaseg mobilnog telefona THREAD!!!

Probaj da za night sight stavis min.iso bude sa jednom sekundom, da ne bi dobio toliki sum na NS-u.
 
Done. Malopre sam instalirao novi Gcam, ima stvarno previše opcija. Probaću večeras da ponovim.
 
0PZur7Jx.jpeg

p20 pro
 
@marinko98
Pivo i cokoladna torta. Najbolja kombinacija :)
Ozbiljan sam.
Volim i kombinaciju kafa i pivo.
 
https://photos.app.goo.gl/Y4ZdjxK12riFH5Kd9

Photosphere na gcam me iznenadio, nisam znao da radi ovako lepo, napravio je samo jednu grešku, ali nisam se ni ja preterano trudio.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ni jedan od njih, tek sad sam dodao u album jednu na kojoj sam i ja i gde se može videti i kako se prednja kamera ponaša uz gcam na rn5.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
@coavasic96, kako se dolazi do te stene?
100 puta sam vozio bajs do brane, ali tu nikad nisam bio

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Kad dođem kući nacrtaću na mapi, ne bih znao napamet da objasnim :D
Inače moj najbolji drug je pronašao i borio se sa Guglom dobrih 2 meseca da je doda na mape pod tim imenom, sad je ljudi znaju isključivo kao "Lazareva stena" hah

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
@coavasic96, kako se dolazi do te stene?
100 puta sam vozio bajs do brane, ali tu nikad nisam bio

Sent from my MI 8 using Tapatalk
Ukucaj na Gugl mapama "Lazareva stena" i pomoću ove slike bi trebalo da možeš da se orjentišeš. I ne pomišljaj kolima da dođeš skroz do stene, osim ako ne voziš ladu nivu [emoji23]
3ff8c2080c1b72efcb8af95167c1acdd.jpg


Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Da da, objasnio mi hsv već, videh i na mapi. Moram posetiti sledeći put kad budem vozio bajs ;)

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
@edys, je l' ovo tvoj ljubimac?! Šta je ovo, klincu se jako svideo, a baš smo u procesu nabavke crvenouhe kornjače ;)
 
ono je izgleda neka iguana, mani se tih kornjaca, to ima salmonelu

sarmeun, kad ti ovako pozira kazi joj da desnu nogu ne pritiska uz levu, ovako izgleda kao da ima listove ko fudbaler

isto tako, primera radi ako slikate devojke sedeci na plazi recimo kazite im da se malo podignu, tek da pipnu podlogu d.u.petom, da isto ne bi spljostilo da izgleda kao da je 5 puta vece. slican princip vazi za sve. nije da je nesto uzasno ruzno, ali se ne praktikuje...

edit: naravno ne treba ni da visi kao m.u.da. to ti treba da das instrukcije kako da stane, ona ne vidi
 
Poslednja izmena:
@edys, je l' ovo tvoj ljubimac?! Šta je ovo, klincu se jako svideo, a baš smo u procesu nabavke crvenouhe kornjače ;)

Nije, ovo sam u zoo slikao, bearded dragon na googlu možeš naći više informacija ako te zanima, ali mislim da moraju da budu u kontrolisanim uvijetima, konkretno mislim na temperaturu zraka.
 
  • Like
Reagovanja: ale
Nazad
Vrh Dno