Šta je novo?

Postavite slike sa kamere vaseg mobilnog telefona THREAD!!!

Izvinjavam se na napisanom postu u vezi kritika.

Ja taj kadar portreta ,ikone i fenjer nisam tako video, tj meni jako privlaci paznju taj odseceni deo kose i nisam ni obracao paznju na ikonu i fenjer bas zbog toga.
Ali dobro slika je u oku umetnika, a na nama ostalima je da je vidimo kako mozemo.

Jos jednom sorry
 
Poslednja izmena:
Nema zašto se izvinjava bilo ko ;) svako ima svoje mišljenje i pravo da ga iznese, dokle god radi to kulturno (kao ti) sve ok
Nego da, napisao sam da to testiram, fake bohen i potero sam ga do maksimuma
Ima tu joś, devojka, cvet, ikona...Malo simbolike :) i onako bi joj rame bilo u prvom planu ispred lica...
Elem
Moram da primetim nešto drugo
P30 boje po danu su nekako pogrešne i često nerealne, plastične da kažem :)
Po manjem svetlu je ubica i po detaljima i po svemu ali nikako mi nisu legle boje njegove i to u sred bela dana nekad pobrljavi...tako i video.
 
Vsco-vane








Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
  • Like
Reagovanja: M J
Stvarno super fotke ali neki clanovi moraju malo pripazit na kadar, kompoziciju.
Evo npr Ova iznad posta, krst odsecen sa vrha crkve a dole viska snega. Isto i Chobby sto je odsekao vrh sa one gradjevine iz centra NS.
Ili sarmeun sto je odsekao deo kose na prvom portretu a leva strana fotografija nema nista zanimljivo.
Ovo su dobronamerne kritike.
Da je bilo fizički mesta da se udaljim unazad ne bih odsekao taj vrh.
Tačnije bilo je mesta ali bih morao ići ukoso i ne bih slikao gradsku kuću sa sredine a to sam hteo da izbegnem.
Uspeo sam lepo da uslikam ali je slikano wide kamerom pa je slika lošijeg kvaliteta.

 
Jackie
b5ce39b49da84ec49ec56fffcf22ed5a.jpg


from komsa's A40
 
Telefon :)

Ovo je telefon koji mi savrseno odgovara, tako da nema potrebe za nekim novim.
 
  • Like
Reagovanja: M J
Čekamo da počne rejv. [emoji16]

Nokia 8.1, Gcam, crop


Meanwhile...

Gcam


by Aleksandar Nađ, on Flickr

Sent from my Nokia 8.1 using Tapatalk
 


Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
  • Like
Reagovanja: M J
^ Dobar ljuCki



 
Strava, pogotovo Boss[emoji106].

Sent from my SHT-W09 using Tapatalk
 
  • Like
Reagovanja: M J
Nazad
Vrh Dno