Šta je novo?

Postavite slike sa kamere vaseg mobilnog telefona THREAD!!!

^ super fotka

Sent from my GM1900 using Tapatalk
 
Stock kamera.
333d1abc222585f0a173bd00bf55114c.jpg
f3bb3414ee4e8e6a211bac3d9fc8aca3.jpg
7ccd52410d38f5d44cbb69d15cb92b4d.jpg


Послато са Mi 9T Pro уз помоћ Тапатока
 
Mi 8 lite, minimalna obrada, stock kamera
e43b27627ea3309b9cc01e90a2f5271a.jpg


Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk
 
Overcast unistava tu lepu zemlju inace[emoji16].

Sent from my SHT-W09 using Tapatalk
 
sto sve uspravno sve mu njegovo ko da imas jedno oko na celu

-2? meni se ne mili da izadjem napolje kad stegne i padne na manje od 25 -.-
 
sto sve uspravno sve mu njegovo ko da imas jedno oko na celu

-2? meni se ne mili da izadjem napolje kad stegne i padne na manje od 25 -.-

Hah, nemam pojma, nekako sam se počeo igrati sa 4:3 u vertikalnom... A landscape preferiram 16:9, mrzelo me prebacivati format... "first world problems"

Bristol nije ni u prvih 25 u Engleskoj po kolicini padavina.. Prosle godine u Subotici je bilo vise kise nego ovde, a temperatura je bila idealna..
Ici cu sledeće nedelje na neka interesantna mesta, gledacu da fotkam što više.. Ovo sve do sada je na 10-15min vožnje od mene
 
^ [emoji106][emoji106]

Gde si fotkao?

Sent from my GM1900 using Tapatalk
 
Bravo.

Jedino ona flaša kvari idilu
 
Odlična Edys[emoji106]. Naprotiv ova flaša daje šmek s obzirom da je onako oronulo sve barem meni[emoji16].

Sent from my Pixel 3 XL using Tapatalk
 
Fenomenalne fotke, svaka cast! [emoji4]
Napravi Flickr pa ih okaci tamo, steta da ne budu u full rezoluciji. [emoji4]
 
hvala ljudi na kometarima, a ta flaša, razmisljao sam da li da je uklonim i na kraju sam odlucio da ostane izvorno kako i jeste :)
 
Majore lepi predeli koji telefon?

Sent from my Pixel 3 XL using Tapatalk
 
Hvala! Napraviću flickr. :) Nisam siguran koliko bolje će ove izgledati doduše, u vreme kada je fotkano mi je nešto bagovala Gcam, pa sam se malo mučio kod svakog fotkanja. Obe iz polja i fotka sa čamcem su nastale u to vreme, četvrta, sa mestom za pecanje okruženim trskom, je nastala u aprilu, kada je aplikacija radila normalno.

OnePlus 6 & Gcam
 
Poslednja izmena:
Tek sad vidim da se na Tapatalku linkovi koje sam okačio preko računara automatski pretvaraju u fotke. Ok, pokačiću ih na Flickr.

OnePlus 6/Tapatalk
 
XZ2

Jesenje Far Cry 4/5 boje.


crop

crop









crop





Poslednja snapseed filter.
 
Poslednja izmena:
Prva i četvrta me vratiše 17 godina unazad i boravak u petničkoj letnjoj školi. :) Imam slike sa istog mesta, čak je i kadar gotovo identičan.
Gde se tačno nalazi to mesto? Negde iznad Ćelija? Bilo bi super ako bi mogao da okačiš tačno mesto na mapi. Moraću sledeće godine da se vratim tu, nisam bio u Valjevu od 2016. i već mi nedostaje. :)
 
Ljudi, vrhunske fotke u poslednje vreme. Svaka cast! [emoji4]
 
Nazad
Vrh Dno