Šta je novo?

Postavite slike sa kamere vaseg mobilnog telefona THREAD!!!

  • Like
Reagovanja: M J
Sta ja znam. Da nisam video cime je fotkano, ne bi se ni zacudio. Klasicne fotke sa mobilnog. Na ovim promerima se ne vidi razlika izmedju telefona sa kao najboljm kamerom i nekog klasicnog telefona (xiaomi, samsung, lumia, lg...)
 
Pošto nas dosta ovde koristi Flickr jedna bitna stvar. Stigao mi sinoć mail sa bitnim obaveštenjem o promenama na Flickr-u, a one ukratko glase:

Flickr od januara 2019. ograničava upload slika free korisnicima na 1000 komada! Svakome ko ima preko 1000 slika, a do 5. februara ne pređe na PRO ili ne obriše slike sam, biće obrisane sve slike preko tih 1000 komada počevši od najranije postavljene.

https://www.flickr.com/lookingahead

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ovde ima toliko fotografija koje ne pokazuju ama bas nista. GCam, stock. Uopste nije bitno, napravi tu fotografiju sa smislom, a ne samo point and shot. I ja spadam u tu kategoriju, :) Mislim da bi bilo mnogo zanimljivije fotografija sa smislom, bila ona stock ili gcam, nego ovako, nikako.

+1

a onda na forumu žustre diskusije, jao kakva mu je kamera, ljudi kakva je kamera, pomagajte...za većinu je bilo kakva kamere više nego dobra...

i stvarno ne razumem kakav je to trip sa slikanjem drveća, granja i nekih šibljaka i to noću :) propustio sam neki instagram trend :)
 
  • Like
Reagovanja: M J
Ovde ima toliko fotografija koje ne pokazuju ama bas nista. GCam, stock. Uopste nije bitno, napravi tu fotografiju sa smislom, a ne samo point and shot. I ja spadam u tu kategoriju, :) Mislim da bi bilo mnogo zanimljivije fotografija sa smislom, bila ona stock ili gcam, nego ovako, nikako.

Slazem se sa tobom, bilo bi dobro da krenemo da kacimo neke zanimljive fotke.Svi vec znamo da su kamere OK i da je Gcam super ali ajde da malo kacimo nesto zanimljivo
 
  • Like
Reagovanja: M J
Pošto nas dosta ovde koristi Flickr jedna bitna stvar. Stigao mi sinoć mail sa bitnim obaveštenjem o promenama na Flickr-u, a one ukratko glase:

Flickr od januara 2019. ograničava upload slika free korisnicima na 1000 komada! Svakome ko ima preko 1000 slika, a do 5. februara ne pređe na PRO ili ne obriše slike sam, biće obrisane sve slike preko tih 1000 komada počevši od najranije postavljene.

https://www.flickr.com/lookingahead

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

Tacnije, do 8. januara.

*Free members with more than 1,000 photos or videos uploaded to Flickr have until Tuesday, January 8, 2019, to upgrade to Pro or download content over the limit. After January 8, 2019, members over the limit will no longer be able to upload new photos to Flickr. After February 5, 2019, free accounts that contain over 1,000 photos or videos will have content actively deleted -- starting from oldest to newest date uploaded -- to meet the new limit.
 
Odlično. Fino uhvaćen jesenji momenat sa niskim suncem, lepe boje i diskretna obrada.
 


Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
Mate 10pro
Malo sam se primio na B&W :)
c7af9c8521bf90f7643c727791d82690.jpg
3f5b67786a684396a63f2d74ec554a75.jpg


Sent from my BLA-L09 using Tapatalk
 
Krupac druga odlična. Neka sočiva koristiš ili ovako otb?
 
Rn5 + gcam
34078ce6d0f5bea96ad37e0000db289e.jpg


Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
morning



Sent from my TA-1012 using Tapatalk
 
Huawei P20. Auto mod, Bilo je bukvalno point and shoot.
a5bd3258afc6d0ef7a60c1525d01739b.jpg
 
Poslednja izmena:
  • Like
Reagovanja: M J
Delete
 
  • Like
Reagovanja: M J
Je l’ ima neki gcam port da radi na Mtae 20 Lite? Probao sam brdo njih sa nekog linka odavde, ali svi prikazuju crn ekran i crashuju.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Je l’ ima neki gcam port da radi na Mtae 20 Lite? Probao sam brdo njih sa nekog linka odavde, ali svi prikazuju crn ekran i crashuju.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Ne znam da li postoji uopšte Gcam za Kirin. :)

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Ma postoje neki portovi koji odrađuju hdr+ na kirinu, ali mora baš da se traži po xda i sličnim mestima za određen model telefona. Bar sam ja tako zaključio onako usput dok sam tražio za svoj telefon.

Sent from my LEX820 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno