Šta je novo?

Postavite slike sa kamere vaseg mobilnog telefona THREAD!!!

Mnogo tamo pisali u temi za Mi5 da je kamera odlična, ali ovo nije ni "O" od odličnog.

To je ostalo na pisanju, nisu potkrepili materijalom kao Sale na flickr. Mada bih rekao po njegovim drugim slikama da su dnevne odlične.

I jedna fotka da ne bude off.
 

Prilozi

  • 20170718_112159.jpg
    20170718_112159.jpg
    1 MB · Pregleda: 138
Z3C, SA 10MP, autic sredjen u PS-u (malo saturacija i leveli i malo "ubijena" bela na nebu) a druga skockana na samom telefonu u Photo Editoru (ram i sepia).

DSC_20170720_120910_293v2.jpg_20170720_121748.jpg
 


Sent from my MI 5 using Tapatalk
 


















 
Poslednja izmena:
7NqsZ4X.jpg

G7N8FDr.jpg



Sent from mTalk.
 
Dve fotke po idealnim uslovima sa Mi5,ovde se vidi kakva je kamera
Auto mod full


 
Prva slika je malo izostrena, jer telefon nije lepo fokusirao. Nije mnogo pomoglo, ali svakako je malo bolje nego original.





 
Mi5 edit




Sent from my MI 5 using Tapatalk
 
Hajde stručnjaci, da čujemo i vaše mišljenje oko ove dve slike, u pitanju je Huawei Mate 9 vs Huawei Mediapad X2 7.0. Slike sam okačio i na jedan nemački forum, pa se povela polemika, koliko je zaista Huawei napravio fail sa Leica kamerom, to jest da je to čist Marketing, što bi rekli reklama. Što se tiče ove dve slike, komentari su sledeći, da Mate 9 ima lepše boje i slika je svetlija i a da je X2 što se tiče detalja mnogo bolja slika, tamnija malo, da, ali opet, da uredjaj iz 2015 i to još tablet, ima bolju sliku od mate 9 2016, je za ne poverovati... Lično ja nisam stručnjak za slike, ovo samo prenosim komentare sa jednog de foruma...

Mate 9
IMG_20170611_144147 by Bogdan, auf Flickr

Huawei Mediapad X2 7.0
2017-06-11_02-43-18 by Bogdan, auf Flickr

Huawei Mediapad M2 10.1 LTE
 
Da li ti je ova sa mate 9 hdr?
Mozda zbog toga ima malo manje detalja.
 
meni liči da na Mate fotki nešto nije ok sa fokusom.
 
Po meni ovo je dosta mekano. Nema detalja. Jesu li svi primerci ovakvi
 
Hajde stručnjaci, da čujemo i vaše mišljenje oko ove dve slike, u pitanju je Huawei Mate 9 vs Huawei Mediapad X2 7.0. Slike sam okačio i na jedan nemački forum, pa se povela polemika, koliko je zaista Huawei napravio fail sa Leica kamerom, to jest da je to čist Marketing, što bi rekli reklama.

i defakto jeste samo marketing.
Ja sam to primetio cim su izasli P9 i Honor 8 ovaj drugi daje bolje fotke, bolje detalje i fokus.Sad je ista situacija i sa P10. 50%,slika sa P10 nisu top klasa, fali detalja tj preciznosti fokusa takodje.

Sent from my MI 5 using Tapatalk
 
ma o čemu vi pričate, kakav crni huawei i kamera.... to nije vredno komentara.
 
Sramota je da jedan tablet iz 2015 god ima bolje i oštrije slike od flagship modela kao što je Mate 9.. Meni lično to ništa ne znači, meni su slike ok, jer mi kamera nije bitna, ali ima kome i jeste... Tolika reklama, a ono fail, čak šta više, pp de forumu pišu da je još veći fail kamere na p10 i p10 plus...

Huawei Mate 9
 
Nazad
Vrh Dno