Šta je novo?

Postavite slike sa kamere vaseg mobilnog telefona THREAD!!!

Jedna noćna sa rejva. :)
Mi A1, Gcam

by Aleksandar Nađ, on Flickr

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Cube panorama je sjajna!
 
ja ne znam sta je objasnio ovdje na drugoj slici? da li si pogledao sliku u orginalnoj velicini? najblaze receno je da je slika ocajna. toliko suma ima i toliko je zamrljano da slika ni nasta ne lici
Mnogi vole da kažu ovde bilo šta ne bi li ispali pametni....
Ne znam kako se nisi navikao na to do sad

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Treba mi pomoc u vezi Gimbala za mobil e, a nisam nasao temu pa postavljam ovde. Zanima me ako neko koristi utiske za dva modela Osmo 2 mobile i zhiyun Smooth 4.Razlika u ceni nije velika ali bi voleo da cujem misljenje ako ih je neko koristio.
 
Treba mi pomoc u vezi Gimbala za mobil e, a nisam nasao temu pa postavljam ovde. Zanima me ako neko koristi utiske za dva modela Osmo 2 mobile i zhiyun Smooth 4.Razlika u ceni nije velika ali bi voleo da cujem misljenje ako ih je neko koristio.
Ja imam osmo2 i radi odlično posao, ako si na androidu verovatno nećeš imati SlowMo u DJI app, na ios imaš sve + manual

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Na Androidu sam. Da li mogu da kontrolisem sve preko Gimbala ili moram preko telefona to nesto ne mogu da provalim po klipovima. Vidim da Smooth 4 ima izgleda full kontrolu preko dugmica na njemu. Kakva je aplikacija za Osmo2.
 
Na Androidu sam. Da li mogu da kontrolisem sve preko Gimbala ili moram preko telefona to nesto ne mogu da provalim po klipovima. Vidim da Smooth 4 ima izgleda full kontrolu preko dugmica na njemu. Kakva je aplikacija za Osmo2.
Imaš aplikaciju za osmo2 gde možeš sve na gimbalu da kontroliše. Preko dji APP imaš osnovu : joystic za 4 strane, M dugme za nekoliko opcija ( da vrati u centar, zaključa pomeranje gimbal, prebaci na FFC ) imaš i Dugme za slikanje/snimanje. Druge opcije preko telefona podešavaš ili biranje modova.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Da li neki od ova dva ima mogucnost da preko Gimbala podesavam Iso, WB, expoziciju....
 
qps7eh.jpg

Galaxy s8
 
Morao sam da ga izvedem malo u prirodu da vidim ume li još nešto osim da zapinje prilikom skrolovanja. :D Dobra je kamera na S8+, ali OnePlus je daleko fluidniji u radu, i jedva čekam da stigne nazad sa reklamacije. Kad se vrati napraviću detaljnije poređenje kamera, kao što sam uradio i sa Nexus-om.
 
Nazad
Vrh Dno