Šta je novo?

Koje NAD pojacalo?

dAnijeL

Čuven
Učlanjen(a)
24.05.2002
Poruke
34
Poena
609
Uzeo bih NAD-ov audio video receiver, bitno mi je da ima i analogne i digitalne ulaze za 5.1 sistem ili jace. Imae li neki predlog koji model? Ne mora da bude preterano jako, bitan mi je kvalitet zvuka.
 
Ja bih ti preporucio NAD T743,to je sjajan uredjaj koji podrzava sve tvoje potrebe,u engleskoj kosta oko 300funti,sto znaci da ga ovde mozes naci za oko 300evra.Englezi su sjajni u HI-FI,a da li si razmisljao o DENON-u,za iste pare mozes naci mnogo bolji uredjaj!
 
Imam Harman Kardona a poredio sam ga sa NAD-om i svidja mi se taj zvuk. Morao bih poslusati, uporediti sa Denonom da bih znao da li mi odgovara.
Imao bih priliku da ga nabavim iz Engleske pa me zato zanima model i da uporedim cene sa onim koje imaju u 4audio.
 
dAnijeL je napisao(la):
Uzeo bih NAD-ov audio video receiver, bitno mi je da ima i analogne i digitalne ulaze za 5.1 sistem ili jace. Imae li neki predlog koji model? Ne mora da bude preterano jako, bitan mi je kvalitet zvuka.

Koliko ja znam Nad je veoma slab na polju 5.1 recievera, pogotovo u tom low segmentu. A drzi cenu samo tako. Ja bih pre isao na Denon ili Yamahu, mada je Yamaha u toj budget klasi najbolja za ulozen novac. Evo, ja sam npr. odlucio da pred kraj godine uzmem Denona AVR2807+DVD2910, sto je po meni best buy kombinacija u toj klasi. U slucaju da ne budem imao dovoljno love, ici cu na neku yamahu serije 5x, ili 6x. koje su cak jeftinije od Nad T743.

Yamahu serije 5x poseduje Delija koji bi mogao da ovde napise par reci.

Inace, da ne bude, da samo spamujem, ako se drzis i dalje da bi uzeo iskljucivo nad-a onda pogledaj ovo:
NAD T743- 485e
NAD T753- 750e
Sto ce reci da sledeci jaci model je bas dosta skuplji (a cini mi se ne toliko i bolji) , pa je izgleda jedini logican potez uzet 743. Jer za 750e, mogu se kupiti dosta ozbiljne spravice.
Pozdrav
 
Nazad
Vrh Dno