Šta je novo?

Jeftini DVD player za kucu.

ricardo

Slavan
Učlanjen(a)
21.04.2004
Poruke
280
Poena
319
Ovo je malo obimno pitanje jer sudeci po svemu pocela je expanzija kung fu marki i raznoraznih modela dvd playera.
Svaki tehno market ima po 10-15 raznih modela cija cena varira od nekih 3999 do 6000 din (izostavljam ovog puta Xwave, Xoro i naravno SkyVision).
Interesuje me da li je neko imao neki jeftini krsh i sta mi preporucuje, inace treba mi da pustim mp3 i poneki film da vrti po ceo dan i nista vise.
Pozz:wave:
 
Za 6000 vec imas LG 9900.
Uradi search po forumu.
 
Ok je to, imam i za taj novac Xwave 9200. Interesuje me jeftinoca.
Udaricu search u svakom slucaju.
Hvala...
 
U nekom tredu na koji sam danas naleteo, neko je hvalio WEG a kudio xoro.
 
to sam bio ja

jaksa je napisao(la):
U nekom tredu na koji sam danas naleteo, neko je hvalio WEG a kudio xoro.
To sam bio ja.Obzirom da imam solidan hi fi speaker system onda mogu da uochim ogromnu razliku izmedju xoro kineza i weg domace sklapanog kineza.Inenadilo me je da je weg mnogo brzi u ochitavanju,da ochitava fajlove i sa 16000 bitrate koji su ne standardni(sa sky star2 rec fajlovi) i da ima mnogo bolji zvuk.Ipak za tako mali novac,ja sam veoma zadovoljan.
 
ricardo je napisao(la):
Ok je to, imam i za taj novac Xwave 9200. Interesuje me jeftinoca.
Udaricu search u svakom slucaju.
Hvala...
probao sam i njega.Odlichan je u tom cenovnom rangu.Ima bolji meni od xoro i weg-a a najvishe u pogledu toga shto ispisuje cele nazive mp3 fajlova.Zvuk mu je odlichan kao i kod weg-a tj.mnogo bolji od xoro-a koji je tu losh a poslednjih godinu dana ima i strasnih problema sa mehanikom.
Kod xvawe 9200 mi se jedino nije svideo veoma buchan loader i buchan mehanichki deo inache,koji se dosta chuje kad pozicionira laser za ochitavanje cd track.
 
Xwave 9200 prodajemo zadnjih godinu i kusur dana i stvarno nisamo imali problema sa njima (80-tak kom.) (samo je jednog ubila struja, EPS), dok recimo od nekih 20-tak SkyVisiona se vratilo na reklamaciju 8-9 kom, da ne preteram, ne znam tacno.
E sad problem je kod Xw to sto je RUZAN, znaci ima jedan od najgorih dizajna koji sam ikada video, ali zato stvarno cita sve i ima jako prijatan "interfejs".
Kupicu uglavnom na karticu tako da trazim nesto jeftino i prihvatljivo. Nasao sam po forumu isto neke modele koji se cene kao dobri ali naravno i imaju lepu cenu.
Tako da cu 95% da ponesem jedan Xw iz randnje i da resim problem.
Hvala u svakom slucaju na odgovorima,
tatatatira...
 
ricardo je napisao(la):
Ovo je malo obimno pitanje jer sudeci po svemu pocela je expanzija kung fu marki i raznoraznih modela dvd playera.
Svaki tehno market ima po 10-15 raznih modela cija cena varira od nekih 3999 do 6000 din (izostavljam ovog puta Xwave, Xoro i naravno SkyVision).
Interesuje me da li je neko imao neki jeftini krsh i sta mi preporucuje, inace treba mi da pustim mp3 i poneki film da vrti po ceo dan i nista vise.
Pozz:wave:
Ja sam imao neki KOPERNYCUS DVD ili kako se vec zove i mogu ti reci da je katastrofa,dok nedas malo vise para za proveren uredjaj nista.Kupo sam PANASONIC DVD-S49 i radi kao sat cak cita i DVDaudio
 
Mislim zene su cudo!!!
Posetio sam sinoc obliznji TehnoMarket (naravno sa devojkom) i mozete da pogodite sta je bilo, zajedno smo se slozili da ipak kupim (ali posle mora) Samsungov Home Theater Ht-Q80 od cirka 25K dinara, eto toliko o jeftinoci.hahaha
 
Nazad
Vrh Dno