Šta je novo?

Gde nabaviti SuSe Linux 10 64bit?...

radax

Zapažen
Učlanjen(a)
01.01.1970
Poruke
564
Poena
20
...i kakva su vaša iskustva sa njim?
Ja sam se pre nekog vremena zezao sa SuSe 9.2 64bit, ali za razliku od 32-bitne verzije nedostajali su drajveri za modem (nikako nisam uspeo da ga osposobim, pa sam ga i batalio zbog toga).

Da li negde može da se nabavi FULL (32+64 bitna verzija - na double layer DVD-u).

..Jel mi uopšte vredi da jurim 64bita?


Pozdrav.
 
Ima na njihovom sajtu link do domacih reseller-a (distributera), a 64-bitni Evaluation ISO moze i da se skine. Cak stoji i neka preporucena cena od € 51,68 (net, excl. VAT) za SUSE Linux 10.0 Strong Encryption (128+ bit) English, French, German, Italian and Spanish.

A evo i izvoda iz cenovnika domaceg distributera:

SuSE - Novell Linux 10.0 - 5xCD, 1xDVD, priručnik, 4000+ aplikacija, 90 dana SuSE - Novell instalacione podrške

85.00 (Vrednost boda je 88,30 dinara. Cene su bez PDV-a !)

Ili pod nabavkom podrazumevas neke drugacije varijante? =)
 
Poslednja izmena:
Pod nabavkom podrazumevam pribavljanje tzv. Evaluation DVD-a od nekoga ko je spreman nekomercijalno da ga nareže po ceni DVD-a + amortizacije DVD rezača :p
Našao sam na par mesta DVD za 200 din, ali niko nema 64bitnu verziju.. a pošto pomenuo problem sa modemom u verziji 9.2 download sa interneta mi baš i nije isplativ :smash:
 
Pa dobro.. OSS... Ali gde ima da se nareže/kupi?
 
LinuxBalkan mi je poslao pre oko mesec dana obavestenje da vise NISU prodavnica i da prelaze na nove aktivnosti sto se vidi sa sajta.
 
vidi na overburn.tk... znam da su jedno vreme skidali distro po zelji, mozda jos uvek to rade.
 
Od navedenih ima ga samo na overburn.tk .. tu sam ga i uzeo :guitar:
 
Nazad
Vrh Dno