Šta je novo?

amiga hard igra na winUAE

pa na primer Ruff n Tumble bi mozda bio zanimljiv
meni licno je to jedna od simpaticnijih platformi

poz,
 
Imam ja basket na 2 FDD.... Inace imam 700xFDD, moze li se to iscitati na PCu?
 
JOBAH je napisao(la):
Imam ja basket na 2 FDD.... Inace imam 700xFDD, moze li se to iscitati na PCu?

Moze uz opasno budzenje PC FDD-a koje nikada nisam uspeo da poteram, a spalio sam 2 komada pri pokusaju.
Vrlo je komplexno, i ne pisem da je komplexno zbog toga sto ja nisam uspeo, nego je i autor isto spalio par komada pre nego sto je uspeo :)

Bolje je da kupis negde A-500 za ~20 EURO i izgras se lepo :)
 
Imam sve igre koje ste trazili, ali dzaba za sada kada ne radi drenik ftp.
Nesto prerutiraju i mora da se ceka do ponedeljka.
Pokusacu da nadjem neki drugi lokalni provajder da radim upload...
 
ravni je napisao(la):
pa na primer Ruff n Tumble bi mozda bio zanimljiv
meni licno je to jedna od simpaticnijih platformi

poz,

Hm, pravo da ti kazem, nisam ni znao da ima za A, posto sam to drndao na C64.
 
laxduke je napisao(la):
Moze uz opasno budzenje PC FDD-a koje nikada nisam uspeo da poteram, a spalio sam 2 komada pri pokusaju.
Vrlo je komplexno, i ne pisem da je komplexno zbog toga sto ja nisam uspeo, nego je i autor isto spalio par komada pre nego sto je uspeo :)

Bolje je da kupis negde A-500 za ~20 EURO i izgras se lepo :)

Ako imas nesto o tome, baci mi na mail... mozemo i zajedno da probamo da nabudzimo, razumem se u elektroniku...


ZAsto bi dao 20evra, samo treba da ocistim prasinu sa moje :)
 
silverglider je napisao(la):
Hm, pravo da ti kazem, nisam ni znao da ima za A, posto sam to drndao na C64.

Mislim da si pomešao, "Ruff & Tumble" je izašao 1994. i to je ona platformska igrica sa malim plavušanom koji nosi automat veći od njega i reže sve redom :)

Na Amigi zauzima 2 diskete i imam tu igru...osim ako ja nisam nešto pomešao :)
 
delimir je napisao(la):
Mislim da si pomešao, "Ruff & Tumble" je izašao 1994. i to je ona platformska igrica sa malim plavušanom koji nosi automat veći od njega i reže sve redom :)

Na Amigi zauzima 2 diskete i imam tu igru...osim ako ja nisam nešto pomešao :)

Ma ne, ja sam pomesao Ruff'n'Tumble i Bump'n'Rumble :D
Ova druga je bila sa 64-ke, kad mlatis one majmuje i slicno sto nailaze
 
silverglider je napisao(la):
Ma ne, ja sam pomesao Ruff'n'Tumble i Bump'n'Rumble :D
Ova druga je bila sa 64-ke, kad mlatis one majmuje i slicno sto nailaze

Godine, godine :) :)
 
silverglider je napisao(la):
Ma ne, ja sam pomesao Ruff'n'Tumble i Bump'n'Rumble :D
Ova druga je bila sa 64-ke, kad mlatis one majmuje i slicno sto nailaze

Znam, ono sa krupnim likovima i to nije bilo loše...Još malo pa ću da vadim i 64-orku iz ormara (neki dan sam drndao A500 :) ) i da štelujem glavu i učitavam Turbo 250 :p

PS: Ako može neko stručniji da mi odgovori: da li oznaka "64" kod "Commodore 64" znači da je CPU 64-bitan? :D
 
delimir je napisao(la):
Znam, ono sa krupnim likovima i to nije bilo loše...Još malo pa ću da vadim i 64-orku iz ormara (neki dan sam drndao A500 :) ) i da štelujem glavu i učitavam Turbo 250 :p

PS: Ako može neko stručniji da mi odgovori: da li oznaka "64" kod "Commodore 64" znači da je CPU 64-bitan? :D

Imam modul sa Turbo-om i ostalim copy programima, mada sam skinuo neku semu sa neta, da moze da se napravi i sa 256Kb, tako da bi mi onda stalo i par vecih igara na to :)

Inace 64 znaci 64Kb sistemske memorije :)
Ali posle osnovnih operacija koje postaju rezidentne, ostaje ti samo 38911 bytes free

E sta je sve tu radilo na tome :)
 
Turrbo modul imam i ja i to onaj od 32k :D (sećam se da sam ga naručio iz Sarajeva, jer su tamo neki likovi radili te module i imali dobar izbor...)
 
delimir je napisao(la):
Turrbo modul imam i ja i to onaj od 32k :D (sećam se da sam ga naručio iz Sarajeva, jer su tamo neki likovi radili te module i imali dobar izbor...)

Pa iskoristi ga i zaobidji stelovanje glave bar pri ucitavanju turba :)
 
Nazad
Vrh Dno