Šta je novo?

Akcijske ponude igara (Steam, Amazon, GMG, GamersGate, GOG,...)

Pa niko nije lud da kupuje igre u preorderu preko steama, kad jeftinje izađe retail kopija koju možeš držati u rukama, ali ove rasprodaje jesu zakon :)

Osim ako neko nije u US i može da ti giftuje igru. :)


Inače, predlažem da se ime teme promeni u "PC gaming deals (DD + retail) - vesti, popusti..." ili slično. Btw, u postojećem naslovu ovo "sniženja" je nepotrebno. :)

Sajtovi preko kojih možete da pratite cene:
http://www.steamgamesales.com/
http://www.robothobo.com/ddd/
http://savygamer.co.uk/about/
 
Poslednja izmena:
Novi popusti:

Left 4 Dead 2 - 3.5e
COD4 MW1 - 12.5e
Supreme Commander 2 - 5e
Kings Bounty [platinum] - 7.5e
Lara Croft and the Guardian of Light - 7.5e

paketi:
CS: Source - 25e za 6 komada
Red Faction Guerilla - 20e za 8 komada


Fino fino, videcu dal cu naci nekoga da mi pomogne oko kupovine. Ako nebudem bio uspesan sutra cu zatraziti pomoci u ovom threadu...
 
Onaj koji kupi takav paket moze da salje licence svojim pajtosima. Dogovorite se za kupovinu pa razdelite kopije izmedju sebe.

Inace, uzeh sebi l4d2. Za multiplayer igre je grehota ne dati ovako male pare. :D
 
Cek ali kako neko prebaci licencu sa svog steam naloga nekome?
 
Ko nije kupio l4d2 original sad kad je ovako niska cena je retard. Odnos cena kvalitet je astronomski.
 
Kako lepi popusti :) ... Ja sebe častio sa L4D2 i Eve Online ... 2 igre koje duugo želim da odigram.
 
Poslednja izmena:


Mount and Blade: Warband - €5
The Ball - €8.99
Street Fighter 4 - €10.20
Splinter Cell: Conviction - €20.09
World of Goo - €2.25
Patrician IV - Steam Special Edition - €12.50
Orange Box - €5.75
Bit.Trip.Beat - €3.99


Paketi:

Osmos 12 pack - 19,99€
Mount & Blade: Warband 6 pack- 29,99€
Tom Clancy's Splinter Cell Conviction 6 pack - 89,99€
Just Cause 2 8 pack - 49,99€
 
Poslednja izmena:
Nikad bolje potrošenih 15 evrića :)
 
Uh, zeza me nešto na checkoutu. Kupio sam prvo L4D2 i sve fino prošlo ali me OB i M&B:W zezaju. Ima li još neko problema?

Edit: Nvm, iz druge je prošlo regularno. Verovatno je prepterećenost severa u pitanju :)

Nego, od kada Orange Box podrazumeva komplet HL2? Sećam se da su po izdavanju paket sačinjavali HL EP2, TF2 i Portal.

Btw. Mekovci su od danas postali srećni gejmeri :)

3rd in a row.. ne mogu da editujem prethodne dve.

Ne znam kako su sebi dozvolili ovakvu glupost ali ključ koji dolazi uz M&B:W nema veze sa igrom jer ima po 5 karaktera u jednom nizu dok onaj što traži igra ima po četiri. Neko rešenje ili da pišem pismo podršci?

http://store.steampowered.com/sub/6641/

Sad više ništa ne kontam. Kupio sam igru za 5 eura a ljudi kažu da je cena varirala u toku akcije i na kraju su ponudili nekakav Complete Pack za 2.5 evra više. Koliko sam čitao Warband je ekspanzija za Mount & Blade koja valjda uključuje original u sebe tako da mi nije jasno kako mogu prodavati istu igru dva puta. Da nisu sitne pare u pitanju napljuvao bi ih najstrašnije.

Najbolji su očigledno ogorčeni momci koji su pravili igru koji kažu da ih ništa ne zanima i da je to problem Steam-a a ne njihov. Kapiram ja da njima nije drago što se igra prodaje za siću ali brate to je tako neprofesionalno. Da li oni uopšte kapiraju da je akcija na Steamu najbolji vid promocije za njihovu igru i ceo studio koji će ikada dobiti?

Edit:

Everyone, remember when Steam accidentally VAC banned hundreds of MW2 players, and then to apologize unbanned everyone and gave them a free copy of L4D2?

Yeah, they'll fix it.

Ne bi se bunio da bude nešto slično ali šta da radim ako dobijem L4D2 koji sam već pazario? Gift?

LOL

Znam, tražiću im ostatak Valve Pack-a, taman da ukombinujem sve zajedno :D
 
Poslednja izmena od urednika:
Aha. Znači to je razlog menjanja ponude. U tom slučaju jedino što mi ostaje jeste da tražim povraćaj novca pa da kupim novi paket.

Ne snalazim se najbolje sa Steam support, pod Third Party/Mount & Blade mi daje linkove ka developeru. Da li treba da pišem pismo Steam-u?

EDIT:


Ja sam to tako shvatio pošto sam pročitao na desetine ovakvih i sličnih komentara:

Hey, I'm telling this to beware you, the Warband is the expanded version of the Original, with multiplayer and a lot of things.

You don't need the original to play Warband!

There is nothing in Original that there is not in Warband, but there is a lot of things that are in Warband that aren't in Original.
 
Poslednja izmena:
Nego, od kada Orange Box podrazumeva komplet HL2? Sećam se da su po izdavanju paket sačinjavali HL EP2, TF2 i Portal.

I na disku je kompletan HL2, ja nisam ni vidjao samo sa HL EP2.

Nego, ovo je sigurno najbolja ponuda svih vremena na Steamu :)
 
Da li je Steam ikad na popustu imao The Longest Journey avanture? Baš bih volio da naprave dobar popust za taj paket.
 
Negde sam baš ovih dana video The Longest Journey za 5 evra, ali ne znam na kom sajtu.
 
Danas je zadnji dan, navalite:

Monday_Comic_english.png


Full spisak popusta:
Dirt 2 - 5 evra
Metro 2033 - 7.5 evra
KOTOR - 2.25 evra
Beat Hazard - 1.75 evra
Monkey Island 2 Special Edition - 2.50 evra
AvP - 6.8 evra [ovaj zadnji iz 2010, ne onaj stari orginalni]
Mafia II - 37.5 evra
Peggle Deluxe - 5 evra

Packovi:
Trine - 20 evra za 8 komada
World of Goo - 20 evra za 10 komada
AvP - 30 evra za 6 komada
Lead & Gold - nobody cares
 
Poslednja izmena:
Jel valja čemu AvP multiplayer?
 
Što? Bolji je i inovativniji od AvP razočarenja.

Ja sam bio probao Lead & gold kada je bio free weekend. Umesto da te igrica privuce da je ukupis, uradila je obrnuto. Server browser nije radio, serveri samo US, ne mozes da se konektujes ni na jedan server, a ako se konektujes ko zna kako, ping bude 200-300.
To je bilo pre mozda 2-3 meseca tako nesto, mozda su sredili u medjuvremenu. Igrica tada bukvalno nije radila.
 
Ja sam bio probao Lead & gold kada je bio free weekend. Umesto da te igrica privuce da je ukupis, uradila je obrnuto. Server browser nije radio, serveri samo US, ne mozes da se konektujes ni na jedan server, a ako se konektujes ko zna kako, ping bude 200-300.
To je bilo pre mozda 2-3 meseca tako nesto, mozda su sredili u medjuvremenu. Igrica tada bukvalno nije radila.

Ja sam upao na server i igrao. To je dosadnoooooooo da ne poveruješ. Očaj od igre.

AvP je ok, mada već prevaziđen koncept. Nisam nešto bio oduševljen igrom. Verovatno je ok sa nekim društvom, ali ovako...

E da - nije bilo dedicated servera za AvP. To je u suštini ubilo multiplay - ping katastrofa, a kad se host (neko ko je nasumično odabran, a u stvari ni ne zna da je odabran) iznervira i izađe iz igre - pukne server.
 
Potvrda za Orange Box, imam ga u 2-disc varijanti i koliko znam uvek je dolazio ceo HL2 sa oba Episode-a; zato i jeste proglašavan za "The best deal in gaming industry ever" i tome slično.

Inače, Metro, Dirt i Monkey 2 za 15 evrića, wooohooo! Samo mi žao što nije stigla plata ranije pa da uzmem i Liberty City Stories, ali lagano, za koju nedelju još jedna tura popusta na steam-u! :)
 
Nazad
Vrh Dno