pokusavaju vestacki dici cene, realna prodaja 600 pro je trenutno 0. prvo su vukli cene na gore sa Flagovima, sad kad se Flag ne prodaje uopste pokusavaju da maskiraju pricu i opravdaju cenu sa MidRange uredjajima. Niko ih ne tera da stave SD elite, 200mpx kameru itd, ali ako se Poco F8 prodavao...