Kum je pre nedelju dana uzeo taj, porucio iz nemacke. Isli u gigatron kao ima poslednji komad, dosli ono izlozben model.. bila je neka akcija valjda 230k cini mi se, al nisu rekli da je izlozbeni, kutija rascepana, jos kaze prodavac to je sve ok, sve radi samo je proslogodisnji model.. izasli i...