Šta je novo?

Rezultati pretrage

  1. D

    Honor Magic 8 Pro/Lite

    I tebe kopka kao i mene da se proba Magic 8 Pro :D
  2. D

    Vivo X300 Series

    Rekao bih da je poslednji trial update na X300 Pro smanjio izoštravanje i AI upliv u auto modu, bar pri dobrom osveljenju.
  3. D

    Google Pixel 9 / 9 Pro

    Sasvim sigurno nemoj stavljati zamenski kineski ekran, nikad to ne radi kako treba.
  4. D

    Vivo X300 Series

    GCam is your friend
  5. D

    Oppo Find X9/X9 pro

    Bi li neko menjao svoj X9 Pro za Vivo x300 Pro? Nešto me kopka da probam Oppo
  6. D

    Vivo X300 Series

    Što ne bi mogao sa CN romom u EU? Nešto te drugo zeza, je l' to pokušavaš roming ili šta? Što nisi na automatic?
  7. D

    Vivo X300 Series

    Ne vidim nove presete/filtere
  8. D

    Oppo Find X9/X9 pro

    Prvo BYD ne može nikad biti u EU po fer i konkurentnih ceni, jer se prvo plaća carina na uvoz, pa posebne marže uvedene za kineske brendove, pa homologacija, pa tek onda ide sve ostalo. Drugo, nešto slično imaš i s telefonima, neki od uslova nisu isti. Prvo, svi plaćaju google licencu (u Kini...
  9. D

    Vivo X300 Series

    Ipak ima promena ,u effect adjustment. Jedino ne vidim opciju za import custom profila, čemu sam se najviše nadao
  10. D

    Vivo X300 Series

    Skinuo,kod mene nema promena, ovo su ako dobro razumem promene u Albums app, što je već bilo dostupno ažuriranjem aplikacije
  11. D

    Oppo Find X9/X9 pro

    Zašto su se precenili? Zbog čega bi X9 ultra trebao da bude jeftiniji od S26 ultra npr?
  12. D

    5G stigao u Srbiju! [nije tema za rezultate merenja brzine ni za Samsung]

    Uključivao sam mapiranje, ništa se nije promenilo. Ne koristim ih više, domaći https://purple-forest-083d85e1e.1.azurestaticapps.net/ je bolji izbor.
  13. D

    5G stigao u Srbiju! [nije tema za rezultate merenja brzine ni za Samsung]

    Cellmapper uopšte nije ažuran, kod mene je A1 pustio 800+1800+2100, a yettel dodao 700 Mhz, ništa od toga nije zabeleženo iako ima bar pola godine da rade
  14. D

    Huawei P50 serija

    Nije to neka egzaktna nauka i da je potreban neki poseban stručnjak, zagrej leđa telefona, tanko plastikom ili strunom pažljivo ukloni lepak i oslobodi poklopac, raskači i ukloni potrebne konektora od antena,bežičnog punjenja i NFC ili šta je već potrebno, zameni bateriju, ukloni ostatke starog...
  15. D

    Xiaomi 15/15 ultra

    SmartDevil je meni odlično na Vivu, nisam bolje staklo koristio do sada
  16. D

    Huawei P50 serija

    Upitna je vodootpornost na telefonu starom 5 godina, gotovo je sigurno da je lepak oslabio na drugim mestima. Pažljivo otvaranje i zamena baterije je moguća u kučnim uslovima bez oštećenja i OHO lepak će odraditi okej posao ako ste u frci, naročito ako ne planirate da ga popravljate u...
  17. D

    GLOBALTEL - virtuelni mobilni operator

    Možda nije bio problem samo na globaltelu, danas je kolega čačkao nešto oko banking aplikacije i nije hteo da mu stigne kod na Yettelu
  18. D

    Vivo X300 Series

    HP9 u 6.3" nek namuvaju nekako i prvi ga kupujem
  19. D

    A1 prekid signala/zvuka u toku razgovora preko SIM kartice

    Mislim da to nije ništa neuobičajeno za A1, kad god razgovaram sa rođacima koji su u A1, uvek imam problema da ih čujem, bez obzira gde se nalazili. Evo sad me zvao tu lik iz sela, prekida, pola ga ne čujem, a ovde je signal odličan od kako su nakačili antene na isti stub gde ima Yettel i MTS.
  20. D

    Vivo X300 Series

    Prepuka za smartdevil staklo
  21. D

    Vivo X300 Series

    Huawei je na početku bio užasan brend, prvi telefoni, dok sam još radio u servisu za mobilne, su bili katastrofalni. Vremenom se to promenilo i P40 serija je za sada vrhunac izrade telefona, imao sam P40, koristio godinama, baterija nije spala ispod 92%,nikad zakočio nije. Drugar je tad kupio...
  22. D

    Prepaid u Srbiji: tarife, promocije, iskustva, problemi..(FAQ u 1.postu)

    Kakav ugovor si potpisao za mega plan?
  23. D

    Vivo X300 Series

    Probao na Lenovo PD 65w od laptopa i isto puni brzo.
  24. D

    Hardver Koje napajanje da uzmem?

    Nemam u planu skoriji upgrade a što se tiče budžeta radije bih neki "best bang for buck" s obzirom da će se to tek povremeno koristiti za igre
  25. D

    Hardver Koje napajanje da uzmem?

    Imam sledeće komponente: Ryzen 5700x + AsRock B450 Pro4 + RX 5700 XT Phantom Gaming D 8G OC + 4x8GB DDR4 + 1xNVME SSD + 1X sata SSD + 3X 12cm FAN (jedan je na CPU fan) Koje biste mi napajanje preporučili? Slabo se igram, nisam mesecima, danas upalio i pod opterećenjem ugasi mi se komp, a...
  26. D

    Vivo x200 Series

    Kvalitetno staklo ti neće praviti problem sa FPS, ali sa srećom da nađeš neko kvalitetno koje možeš da zalepiš na zaobljen ekran.
  27. D

    Sony Xperia 1 VIII

    Slažem se, uopšte nije loš, čak je npr impresivan battery life sa tako malim kapacitetom, samo je preskup za ono što nudi. I dizajn mi se sviđa iako mi je bio na prvu odvratan.Samo je nekada bilo nekih razloga platiti više, sada ne.
  28. D

    Sony Xperia 1 VIII

    Najkompletnija Xperia još od 5 III, ali ujedno i sa najmanje razloga da bude kupljena. Još dok sam imao 5 III, masa ljudi je kukala kako Sony treba da se promeni, da bude bliži drugim telefonima, i da samo tako može da uspe. I sada kad je 1 VIII najbliži masi drugih telefona, koji je razlog...
Nazad
Vrh Dno