AU koji sam ja maler...
Imam ovo chudo od vodenog hladjenja dosta dugo i veoma sam zadovoljan ali desio mi se maler...crko mi je jedan kuler i tu nastaje ceo problem...trazio lutao jurio kazu nema...
"nikada to nismo ni imali"...kada mi je trebala tecnost za hladjenje gledali me ko da sam pao sa...