Počinje da bude interesantno. Baš kao što kolega pre mene reče, Ameri počeli da menjaju svoja "poštena" pravila sad kad im više ne idu na ruku. Ipak, koliko god Ameri bili smradovi prema nama svojevremeno (a i danas) štos e tiče geopolitike, moram reći da mi je milija njihova roba, njihova...