Šta je novo?

Rezultati pretrage

  1. D

    Orion Telekom (nije tema za biznis ni za Orion TV aplikaciju)

    Da u ponudi Oriona stoji da iznajmljivanje opreme 60k din.
  2. D

    Orion Telekom (nije tema za biznis ni za Orion TV aplikaciju)

    Bio sam u poslovnici i konkretno pitao za mogucnost aktivacije penala. Proverili su i rekli da nema od toga nista prosto je ugovor raskinut i da vratim opremu i platim dug za to koliko sam duzan za ovaj mesec. Videcemo kada stigne racun za jun
  3. D

    Orion Telekom (nije tema za biznis ni za Orion TV aplikaciju)

    Poruka koju sam dobio: " Poštovani, Povodom zahteva 1-XXXXXXXX4 za raskid ugovora obaveštavamo da je isti odobren. U cilju realizacije zahteva potrebno je da posetite poslovnici i izvršite povraćaj terminalne opreme , u roku od 8 dana. Verujemo da ćete dodatno razmotriti uslove za nastavak...
  4. D

    Orion Telekom - biznis korisnici

    Hvala na informacijama. Telekom ostavlja utisak veće korporativne uređenosti i standardizovanog pristupa. Sa druge strane, Orion deluje fleksibilnije, ali i sa nešto manje ujednačenim prodajnim procesom. Trenutno imam dve ponude od Oriona koje se razlikuju čak 50%, što ostavlja pomalo neobičan...
  5. D

    Orion Telekom (nije tema za biznis ni za Orion TV aplikaciju)

    Možeš li kratko da objasniš kako su ti stigli penali? Kad si razduživao opremu da li su ti pominjali te penale? U sličnoj sam situaciji
  6. D

    Orion Telekom (nije tema za biznis ni za Orion TV aplikaciju)

    Dobih SMS da mi je prihvacen zahtev za raskid ugovora. Imam par dana samo da ovo zavrsim, nada se da kad odem nece biti a sve ok ali ipak treba da platis penale. Jel ima neko da preko Oriona gleda IRIS TV?
  7. D

    Orion Telekom - biznis korisnici

    Ja sa MTS-om nisam imao nikakvih problema, do te mere da njihovu podršku praktično nikada nisam ni kontaktirao. Dok sam bio na Orionu, sećam se da je postojao problem sa TV aplikacijom na starijem Samsung Tizen OS-u. Aplikacija nije mogla da se ažurira, pa nisam mogao da gledam kanale u HD...
  8. D

    Orion Telekom - biznis korisnici

    Pozdrav. Dobio sam ponude i od Oriona i od MTS-a, a kada se sve sabere, cena je manje-više ista. Razlika je što Telekom za taj novac nudi 400/200 Mb/s, dok Orion nudi 1000/500 Mb/s. Meni i 400/200 radi posao. U zgradi imam optiku oba provajdera. Nekoliko godina sam koristio MTS Business paket...
  9. D

    Orion Telekom (nije tema za biznis ni za Orion TV aplikaciju)

    Dobio sam raskid ugovora nakon četiri podnete žalbe. Planiram da internet prebacim na pravno lice, pa trenutno razmatram dve opcije: Orion Biznis i MTS Biznis. Blagu prednost dajem Telekomu, jer već koristim njihove mobilne brojeve, što bi mi pojednostavilo administraciju i objedinjavanje...
  10. D

    Orion Telekom (nije tema za biznis ni za Orion TV aplikaciju)

    @milanche123 Da li si imao ugovornu obavezu sa Orionom? Meni su upravo na 4-ti mail sa zahtevom za raskid odgovorili da ce mi racun biti isti za vreme ugovorne obaveze. Meni ugovor istice u junu 2027-me tek.
  11. D

    Orion Telekom (nije tema za biznis ni za Orion TV aplikaciju)

    Jel neko uspeo da resi ovo? Meni je sada paket GPON Super PLAN 2 XXL (Net 4500 + TV) koji uklucuje Supernova internet4608000/1024000 Optika + MOVE osnovni TV paket u koji su stavili dodatak HBO+ koji je 850 din???
  12. D

    Orion Telekom (nije tema za biznis ni za Orion TV aplikaciju)

    Ista priča i kod mene. Upravo mi je po drugi put stigla poruka da će martovski račun biti korigovan. Ja već platio iznos koji su mi dostavili da bih se rešio bede. Ponovo ću im uložiti prigovor.
  13. D

    Orion Telekom (nije tema za biznis ni za Orion TV aplikaciju)

    UPDATE: Prvo sam lično u filijali podneo prigovor i zahtev za raskid. Potom dobio odgovor da se vraćaju uslovi kao sa Orionom. Onda poslao novi mail i cc stavio ratel i sve kao sto su neki ovde predlozili. Po drugi put dobijam ovaj sms: "Postovani, povodom Vaseg obracanja, obavestavamo Vas da ce...
  14. D

    Orion Telekom (nije tema za biznis ni za Orion TV aplikaciju)

    Ima li neko ideju kako da dodjem do ugovora sa Orionom? Onaj koji sam potpisao sam naravno bacio a sada na portalu nemam nikakvog traga.
  15. D

    Orion Telekom (nije tema za biznis ni za Orion TV aplikaciju)

    Elem - da li mogu na neki nacin doci do paketa koji sam imao sa Orionom. Na webmail-u vise nemam njednog racuna sem ovog telekom-ovog, ugovor sam odavno bacio. Bukvalno nemam jedan trag koji ugovor sam imao sa Orionom. Moja greska. Ako neko ima ideju kako da dodjem do ovog bio bih zahvalan.
  16. D

    Orion Telekom (nije tema za biznis ni za Orion TV aplikaciju)

    Upravo bio u poslovnici i tako su mi tamo rekli. Moze raskid ali uz placanje celokupnog iznosa Imas li neki primer?
  17. D

    Orion Telekom (nije tema za biznis ni za Orion TV aplikaciju)

    Dakle prosle nedelje podneo zahtev za raskid ugovora. Juce mi stigao SMS da ce mi nastavak koriscenja usluga biti omogucen bez promene iznosa mesecne naknade do isteka ugovorne obaveze(koja mi je jos godinu dana). Martovski racun ce korigovari. Uopste nisu uzeli u obzir sto mi je na Orionu bila...
  18. D

    Orion Telekom (nije tema za biznis ni za Orion TV aplikaciju)

    Verovatno ponavljam pitanje, danas sam primetio da na Orion portalu nije stigao racun. Istovremeno sam na moj.mts.rs posto imam nalog od ranije primetio da je sada racun tamo. Dakle da li mogu da raskinem ugovor sa Orionom? Hvala!
  19. D

    Najpovoljniji mobilni operater za putovanja po Evropi

    Jedino vidim ovo. Possible Throttling = moguca latencija? Nisam koristio eSim do sada pa ne bih da kupim kredit i da se ispostavi da je jednostavnije da tamo rese sa lokalnim providerom direktno
  20. D

    Najpovoljniji mobilni operater za putovanja po Evropi

    Koji e-sim preporucujete za Spaniju? Vidim da Helofly nudi za 15 dana po 47e neograniceno. Konkretno je u pitanju mladja osoba i znaci joj da ima pristup mapama, instagram, tiktok. Jel koristio neko? Ili bilo koja druga preporuka.
  21. D

    Yettel Hipernet

    Imam Samsung NU7400 Series 7 TV, ali Yettel TV aplikacija nije dostupna. Da li je neko pokušao da je instalira preko developer moda, i što je još važnije, da li je radila kako treba? Ako ovo ne funkcioniše, verovatno ću morati da uzmem neki Android TV box ili Chromecast.
  22. D

    Yettel Hipernet

    Po svoj prilici to nije vezano za MTS-ov box 3 - tu ne radi. Da li postoji neki thread gde su ljudi zainteresovani za menjanje ili share-ovanje pristup ovim servisima?
  23. D

    Orion Telekom (nije tema za biznis ni za Orion TV aplikaciju)

    U blizini rutera ide preko 400/280. Ono sto uporedjujem je odziv is udaljene prostorije dok sam koristiom telekom-ov ruter.
  24. D

    Orion Telekom (nije tema za biznis ni za Orion TV aplikaciju)

    Sve је se tice wifi podesavanja na auto. Ocekivao sam da ce oni izvrsiti podesavanja. Bukvalno sam im ostavio paramtre - namestili su njihove defaultne opcije.
  25. D

    Orion Telekom (nije tema za biznis ni za Orion TV aplikaciju)

    Dakle moze i gore? :ROFLMAO: tell me
  26. D

    Orion Telekom (nije tema za biznis ni za Orion TV aplikaciju)

    Uglavnom horor iskustvo za ova dva dana sa Orionom. Telekom ruter je bio podesen da automatski sinhronizuje 2.4 i 5 i brzine su bile 150-200. Za njihvu podrsku nisam ni znao da postoji.
  27. D

    Orion Telekom (nije tema za biznis ni za Orion TV aplikaciju)

    Pozdrav svima, upravo su mi instalirali optiku(juce). Da li neko ima neka podešavanja za HG8245Q2? Instalateri su sve podesili i brzo otišli. Preko Wi-Fi-ja, Speedtest pokazuje oko 48 Mbps/40 Mbps, dok je na kablu sve u redu. Ima li neko ideju šta bi mogao biti problem ili je ruter jednostavno loš?
  28. D

    Orion Telekom (nije tema za biznis ni za Orion TV aplikaciju)

    Istekao mi je ugovor sa MTS-om, koristim BOX 4 paket (optika, TV i dva mobilna broja) za 5500 dinara mesečno. Razmišljam o prelasku na Orion (nisam siguran da li samo internet ili neku kombinaciju), gde nude 20 meseci po 1800 dinara, a nakon toga puna cena. Zna li neko da li se Iris i EON mogu...
  29. D

    Supernova (2024+)

    Istekao mi je ugovor sa MTS-om, koristim BOX 4 paket (optika, TV i dva mobilna broja) za 5500 dinara mesečno. Razmišljam o prelasku na Supernova optikie(dakle samo internet)Zna li neko da li se Iris i EON mogu gledati preko aplikacija na smart TV-u preko njihovog neta naravno?
Nazad
Vrh Dno