Vidis ja sam imao probleme sa prekidima i bas sam bio dosadan posto sam znao da je do mene i zvao sam ih i na kraju su dosli i uverili se da je ruter samo crkao i ako ima dve nedelje kako sam uveo a1 i od tad kad su ga promenili da ne ureknem nemam nikakvih prekida, a na mts infra sam. Tako da...