Koristite zastareli preglednik. Možda se neće pravilno prikazivati ova ili druge veb stranice. Trebalo bi da nadogradite ili koristite alternativni preglednik.
Ja sam eto korisnik Apple računara, telefona i operativnih sistema od 2005. godine i do sada nijednom nisam video ažuriranje koje je doveli do 30% boljih performansi aplikacija na istom hardveru :)
U kriminalu, korupciji i ljudima zalivenim betonom u burćima, apsolutno.
A ti misliš da trenutne licence koje se plaćaju američkim firmama su u stvari bile besplatne? :D Jel koristi iko ovde mozak kad piše ovakve gluposti.
Koliko puta si bio u Egiptu i gde? Ja sam od 2010 godine bio 7 puta, od toga 5 puta u Kairu, poslednji put prošle godine. Od kineskih vozila video sam tek pokoji Geely i Midžeta, saloni sa proizvođačima kineskh vozila su tek počeli da se otvaraju.
Gde god da sam išao samo jedan proizvođać je bio...
Zato sto očigledno u tom tržišnom segmentu ima para i Noctua je izuzetno prepoznatljiv proizvođač za kojeg se zna da proizvodi samo kvalitetne stvari. Biznis?