Šta je novo?

Benchmark Forum

sicons
sicons
Android box ili windows?
Skoplje123
Skoplje123
Android tv
sicons
sicons
Da je windows ili android box gde radi team viewer, ja bih ti se povezao da ti podesim. Koji je model tv-a?
Skoplje123
Skoplje123
Vox

Imao sam ja dugo kodi na njemu
Imao sam onaj Leya, matrix, sve je islo super. Danas izbrisem kodi na kojem je bio url robinhoodtv i sada ne mogu ni njeg vratiti, na greenrevolution mi trazi da se logujem, kaze pogresan mail ili lozinka. Znas li neki url preko kojeg bi mogao da nekako udjem, onda bi ja nasao addonse
  • Like
Reagovanja: sicons
Skoplje123
Skoplje123
Ovo je moj whatsapp broj +387644335888
sicons
sicons
Koji je model tv-a? Mogu jedino preko teamviewera da ti namestim ako nije onaj android kao kod sbb-a sto ima crnu pozadinu, a taj je vecinom ubacen u tv. Zasto ne probas da instaliras Dezor sto sam pisao?
Skoplje123
Skoplje123
Instalirao sam Dezor, ima finih stvarcica al nije kao Kodi, posebno jer djeca gledaju animirane crtane filmove
sicons
sicons
Ajde za tv probaj na playprodavnici da najdes quicksupport i drugi program je host...imaju plavo belu ikonicu od Teamviewera, cisto da probam da se nakacim. Kada pokrenes jednu i drugu, sacekaj par sekundi i odobri ili instaliraj sve dodatke ako ti nudi.
sicons
sicons
Dezor je skroz ok, za televiziju narocito, imas cak i domace gore u filme i serien. Drugi program za filmove i serije ti je Stremio.
Skoplje123
Skoplje123
Dezor hoce na telefonu al nece na tv, instalira ga i ukucam url kool.to al nece da izbaci. Evo sada cu pokusati na playstory
Skoplje123
Skoplje123
Evo instalira se teamviewer quicksupport
Skoplje123
Skoplje123
Nikako mi ne dolazi ton kada mi posaljete poruku
Nazad
Vrh Dno