Šta je novo?

Lumia 640 XL

racak91

Slavan
Učlanjen(a)
28.02.2008
Poruke
460
Poena
320
Moja oprema  
CPU & Cooler
AMD Ryzen™ 7 5700X 3.4GHz (4.6 GHz), 8 Cores, 32MB L3 Cache+Arctic Freezer 34, 4 heatpipe, 150W TDP
Matična ploča
MSI B550-A Pro
RAM
2x8GB DDR4/3200 KINGSTON Fury Beast KF432C16BBK2/16+2x8GB DDR4/3200 KINGSTON Fury Beast
GPU
PULSE AMD Radeon™ RX 6600 XT 8GB
Storage
Samsung SSD 970 Evo Plus 250GB M2+XPG SPECTRIX S20G 500GB M2+Toshiba 500GB HDD
PSU
Raidmax 700W
Kućište
RAIJINTEK PONOS ULTRA TG4
Monitor
SAMSUNG 27T450FQRXEN
Pristup internetu
  1. Kablovski internet
Upala u vodu i sada samo crn ekran znaci nema slike na ekranu.Pre toga je osusena dobro i upali se pc je prepozna normalno i punjac kada ukljucim prepozna je normalno i radi tac cuje se kada je otkljucam i zakljucam ali nema slike na ekranu.Da li je moguce da je samo ekran crkao pa mora da se zameni??
 
Poslednja izmena:
Skuplji su srafovi koji je drze. U kantu i kupi krsten telefon, prike
 
Nije za mene telefon, nego za matorog a on nece da ostavi taj telefon nikako.Njemu bas taj telefon odgovara nece drugi.E sada nadjoh ja ekran i tac zajedno za nekih 3-3500rsd.Pa reko da pitam ovde jel moguce da je ekran samo vrisnuo pa da zamenim to?
 
Vise se isplati kupiti polovan sa oglasa ili nov ako ih jos ima :D
 
Ja rekoh to isto, ali on bi bas taj telefon nece drugi.Pa me zanima da li vredi zamenuti ekran kompletan??
Mislim nece drugi da se kupuje niti ista drugo, nego bas taj da se popravi ja rekoh da se nadje na oglase drugi polovan ali ne bas taj.
 
Poslednja izmena:
Da si napisao par meseci ranije dao bih ti za dzabe , ja sam tu 640XL narandzastu prodao za 1000din na buvljaku posle 5 meseci na KP gde niko nije hteo dati 30 evra lol
 
Hahah, a eto ovo mu se desilo skoro i on ga osusio i sada ekran ne radi ali ima tona sve ostalo radi..Samo crn ekran stoji cistio sam ga sa alkholom i cetkicom ribao ali dzaba nece nikako da upali ekran.
 
Jedino da vidis ako ima da se naruci displej sa aliexpress-a ili da kupis polovan sa ispravnim displejom i da zamenis.. Ali opet, neisplativo je bilo sta od toga :)
 
2700dinara kod nas lcd ekran za njega.Nasao sam na kp sajtu.
 
Eto, jos bolje onda :)
 
Nazad
Vrh Dno